Kamenorezac bolji od Topoljaka

Posle kraće pauze zbog vanrednog stanja i dana žalosti, nastavljeno je takmičenje u OFL Trstenik. U 27. kolu dubljanski Kamenorezac 76 dočekao je drugoplasiranu ekipu na tabeli FK Topoljak iz Grabovca, sela koje je pretrpelo velike štete usled nedavnog izlivanja Ljubostinjske reke a onda i Zapadne Morave. Bila je ovo fer i korektna utakmica sa nekoliko povoljnih šansi na obe strane. Galvni sudija bio je Darko Mitrović iz Trstenika. Poluvreme je završeno rezultatom 2:1 za domaće, a krajnji ishod bio je 5:4 za Kamenorezac 76.

Pogodke su postigli za domaće Đorđević u 13, Mladenović u 17. i 82, Pecić u 70. i Đukić u 85. minutu. Za goste sva četiri pogodka postigao je Jovanović u 8, 42, 63. i 74. minutu susreta. Ovom utakmicom Kamenorezac 76 zadržao je 5. mesto, a Topoljak na drugom mestu tabele. U narednom 28. kolu OFL Trstenik dubljani gostuju kod ekipe Vinogradara, a Topoljak u derbiju kola na svom terenu dočekuje lidera na tabeli FK Stari Trstenik.