01.11.2015 10:59 Administrator

Peta pobeda u nizu

Košarkaši naše ekipe, RADNIČKOG 1950, su u utakmici petog kola Prve muške regionalne lige grupa zapad, kao domaćini u subotu 31.10.2015. savladali ekipu KK ŠABAC iz Šapca, rezultatom 95:71 po četvrtinama (26:21; 19:22;19:15;31:13). Naša ekipa je odigrala još jednu utakmicu pred oko 300 gledalaca na tribinama u Hali Gordana Goca Bogojević u Kragujevcu protiv KK ŠABACA i zabeležila kao što...

24.02.2013 12:53 S.Blagojević

PSL Zapad: Temnić - OKK Šabac 75:99

Lider na tabeli protutnjao je i kroz Varvarin ostvarivši i 18 pobedu u 18 kola i sigurnim korakom grabi ka Prvoj B ligi. Samo prvih osam minuta nagoveštavalo je mogućnost iznenadjenja, zahvaljujući dobroj igri u odbrani, ali i Nikoli Šoleviću, Stevoviću i Radenkoviću koji su postigli četiri trojke. Temnić je u 8. minutu vodio sa 20:15 a onda strašna serija gostiju od...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.