11.11.2012 01:11 Z.Vezmar

Vrlo važna pobeda za Dunav

Prvotimci Dunava zabeležili su vrlo važnu pobedu u 6.kolu Prve muške regionalne lige na uvek "vrućem" gostovanju nad ekipom Veternika rezultatom 76:85, po četvrtinama 08:17, 26:14, 23:30, 19:24. Dunav je odlično otvorio utakmicu i stekao prednost već u prvih nekoliko minuta igre. U drugoj četvrtini domaći nameću svoj ritam igre, prave preokret i na odmor odlaze sa prednošÄ‡u 34:31....

31.03.2012 23:18 Z.Vezmar

Dunav pobedom izborio opstanak

Pobedom nad ekipom Veternika, košarkaši Dunava dva kola pre kraja takmičenja obezbedili su i naredne godine učešÄ‡e u Prvoj srpskoj ligi. Od početka prolećnog dela sezone košarkaši Dunava igrali su pod pritiskom i često pružali partije slabije nego što se očekivalo ali su večeras ovom pobedom skinuli veliki teret sa sebe i u poslednja dva kola ulaze...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.