05.05.2014 07:33 Sportisimo

Alibunarčani slavili u Pančevu

Hala sportova u Pančevu dana 04.05.2014 u okviru 17. kola Treće lige grupa Južni Banat,  snage su odmerili domaćin ekipa RK Dinamo 2 iz Pančeva i gosti RK Budućnost iz Alibunara. Prvo poluvreme je završeno rezultatom 15:15 te se u prvoj deonici bukvalno igralo gol za gol. Gosti iz Alibunara su pružali izuzetan otpor po gotovo u odbrani i time pokazali da su došli po 2 boda u...

24.10.2010 22:53 Autentic

Ubedljiva pobeda R.K "Buducnost" iz Alibunara

23.10.2010. godine u Alibunaru odigrana je rukometna utakmica Druge Srpske lige-Južni Banat  izmedju domaće ekipe R.K Budućnost iz Alibunara i gostiju R.K Dinamo 2 iz Pančeva koju je vodio sudijski par Antić-Antić. Prvo poluvreme domaća ekipa je otvorila jako dobro i brzim kontra napadima i šuteva sa bekovskih pozicija ubrzo napravila nedostižnu razliku. Početkom drugog poluvremena...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.