28.03.2022 15:05 Živko Radivojević

MeđuopÅ”tinska liga Srem - Istok: Graničar - Polet 0:2

Prilično neubedljiva igra Graničara, koja ga je dovela do joÅ” jednog poraza i sve viÅ”e neugodnog potraza na tabeli. Domaćin je prvi put pripretio u 18. minutu posle neugdonog Å”uta Lisulova. Ipak, gosti dolaze u vođstvo u 22. minutu: Kesić je centrirao iskosa sa dvadesetak metara, pred golom domaćinaa najbolji je bio u skoku iskusni Marković, koji kažnjava neodlučnost odbrane Graničara, pa i...

14.05.2013 13:47 Branislav Marić

Neizvesno do samog kraja u OpÅ”tinskoj ligi Pećinci

Tri tima se bore za prvo mesto: Graničar ( Obrež ), Srem ( Sremski Mihaljevci ) i ekipa Sremac iz Deča. U 12. kolu prvenstva Graničar je poražen u Brestaču 1:0, Sremac je savladao ekipu Mladost u Prhovu 1:2, dok utakmica u Mihaljevcima nije odigrana zbog nedolaska ekipe Sloboda iz Donjeg Tovarnika. Ašanjci su podelili bodove u Subotištu, Vitez - Kameni 3:3. U narednom 13. kolu...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.