Minimalna ali vredna pobeda trsteničana

Posle poraza u 16 kolu Srpske lige Istok od FK Dunav,fudbaleri Trstenika PPT su na svom terenu pred 150 gledalaca uspeli su da pobede FK Moravac Orion,minimalnim rezultatom 1:0.Trsteničani su u većem delu susreta bilo bolji tim od gostiju iz Mrštana,a prvu ozbiljniju šansu propustio je Smiljković u 3 minutu,a u sličnoj situaciji našao se i Luka Marković u 5 minutu,koji je šutirao loptu a ona završila pored gola gostujućeg golmana Mladenovića.Gosti su imali zrelu priliku za pogodak u 13 minutu utakmice ali je golman trsteničana Kostić odbranio udarac Radivojevića.Ipak su trsteničani uspeli da postignu pogodak u 22 minutu,u šesnaestercu gostiju ubačenu loptu Majdevca Marković šutira golman gostiju odbija loptu a Dušan Vukčević na pravom mestu prihvata i šalje loptu u mrežu 1:0.Luka Marković je u 51 minutu bio sam ispred golmana Mladenovića i šutirao loptu pravo u njega.Ovaj zanimljiv susret vodio je glavni sudija Stefan Ćirić,koji je podelio žute kartone gostujućim igračima Nikoliću i N.Stefanoviću,koji je i isključen u 85 minutu.Trsteničani tako ovaj deo prvenstva završavaju na 11 mestu sa 24 osvojenih bodova.