28.05
19:00
Crvena zvezda
Novi Pazar
2
2
|
28.05.2023 19:00 | 2 : 2 | |||||||
28.05
17:00
TSC
Vojvodina
1
1
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
28.05
17:00
ÄukariÄki
RadniÄki 1923
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
28.05
17:30
IMT
RFK Novi Sad 1921
7
1
|
28.05.2023 17:30 | 7 : 1 |
28.05
17:30
Trayal
Rad
4
0
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 0 | |||||||
28.05
17:30
OFK VrŔac
Metalac
1
4
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 4 | |||||||
28.05
19:00
Loznica
Zlatibor
5
1
|
28.05.2023 19:00 | 5 : 1 |
28.05
17:00
Podunavac
Dinamo 1945
0
4
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
28.05
17:00
StaniÅ”iÄ
1. Maj Ruma
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Tisa
RadniÄki (Zr)
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
10:00
Kabel
BeÄej 1918
3
1
|
28.05.2023 10:00 | 3 : 1 | |||||||
28.05
17:00
Borac (Å )
Hajduk 1912
1
0
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
28.05
11:00
Polet (Lj)
Real
2
1
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
28.05
17:30
RadniÄki (P)
PÄinja
0
0
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 0 | |||||||
28.05
11:00
Car Konstantin
TimoÄanin
1
3
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 3 | |||||||
28.05
17:30
Vlasina
SFS Borac
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
28.05
17:00
RadniÄki 1905
RadniÄki 1918
6
2
|
28.05.2023 17:00 | 6 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Hercegovac
Krila Krajine
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Mladost (T)
OFK Mladost APA
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
28.05
10:00
Slavija
Mladost (BJ)
0
1
|
28.05.2023 10:00 | 0 : 1 | |||||||
28.05
17:00
Dunav
Index
5
1
|
28.05.2023 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Hajduk
Donji Srem 2015
0
3
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 3 |
28.05
17:00
ŽAK
Proleter
3
2
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Vojvodina 1928
OFK Kikinda
0
0
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 0 | |||||||
28.05
17:00
Mladost
Jedinstvo (V)
4
1
|
28.05.2023 17:00 | 4 : 1 | |||||||
28.05
17:00
Polet
Jedinstvo (BK)
3
2
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
28.05
17:00
Komgrap
ŠuŔnjar
2
3
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
OFK Mladenovac
BoleÄ
0
1
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
Crvena zvezda
Zuce 2019
2
0
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
SremÄica
Hajduk
1
2
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Napredak
PKB
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Kosmaj
OFK Žarkovo
0
1
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
Lokomotiva
GSP Polet DorÄol
0
2
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
LeŔtane
Barajevo
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
28.05
17:30
Svetlost
Lugina
5
2
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 2 | |||||||
28.05
17:30
OFK Alakince
Jedinstvo
1
2
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 2 | |||||||
28.05
17:30
Radan
OFK Kosanica
3
1
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Sloga
ŽitoraÄa
6
1
|
28.05.2023 17:30 | 6 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Gracko
Jablanica
3
2
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 2 | |||||||
28.05
17:30
Mladost 1959
Nebeski Andjeli
0
2
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 2 |
28.05
17:30
Jedinstvo
OFK NiÅ”
1
0
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 0 | |||||||
28.05
17:30
Mladost (M)
Pukovac
3
2
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Mladost (B)
Svrljig
4
2
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 2 | |||||||
28.05
17:30
Orljane
MaloŔiŔte
3
2
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 2 | |||||||
28.05
17:30
NaŔa krila 1936
Morava
2
0
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 0 | |||||||
28.05
17:30
OFK Napredak 1929
Delijski Vis
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Bukovik
Rudar
5
0
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 0 |
|
28.05
17:30
OFK Lugomir
LevaÄ
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Orlovi
Vinogradar
1
0
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 0 | |||||||
28.05
17:30
KuŔiljevo
Jedinstvo (M)
0
1
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 1 |
28.05
11:00
OFK Slatina
Rtanj
3
2
|
28.05.2023 11:00 | 3 : 2 | |||||||
28.05
17:30
Hajduk Veljko
Lužnica
1
0
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 0 | |||||||
28.05
17:30
Rajko MitiÄ
Brodoremont
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 | |||||||
28.05
17:30
Bor 1919
Ozren
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
28.05
17:00
JoŔanica
BuduÄnost (R)
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
28.05
17:00
KoriÄani
Å umadija 1903
1
6
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 6 | |||||||
28.05
17:00
Napredak (G)
Srbija
1
2
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Bane 1931
TrepÄa
5
0
|
28.05.2023 17:00 | 5 : 0 | |||||||
28.05
17:00
Polet (R)
KaraÄorÄe
1
2
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
28.05
17:00
Kej
Spartak 1976
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
Omladinac (Z)
Jedinstvo (K)
7
4
|
28.05.2023 17:00 | 7 : 4 | |||||||
28.05
17:00
Jasen
Sevojno
0
2
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Polimlje
Lazarica
5
2
|
28.05.2023 17:00 | 5 : 2 |
|
||||||
28.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Polet (T)
5
0
|
28.05.2023 11:00 | 5 : 0 | |||||||
28.05
17:00
Zlatar
Savinac 1933
0
0
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 0 |
28.05
17:00
Pomoravlje 1946
Borac 1932
5
3
|
28.05.2023 17:00 | 5 : 3 |
|
28.05
17:00
Mladost
Ribnica
2
3
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 3 | |||||||
28.05
17:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (V)
1
1
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
28.05
11:00
KaÄer
OFK OseÄina
1
4
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 4 | |||||||
28.05
17:00
RadniÄki (K)
Vrelo Sport
1
6
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 6 | |||||||
28.05
17:00
OFK Divci
Zadrugar
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
28.05
17:00
Sloga (BNS)
Partizan (U)
3
2
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Dolina
Sloga (P)
5
1
|
28.05.2023 17:00 | 5 : 1 | |||||||
28.05
17:00
Vulturul
KaraÅ” (J)
4
1
|
28.05.2023 17:00 | 4 : 1 | |||||||
28.05
17:00
HajduÄica
Crvena zvezda
1
2
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Potporanj
Spartak 1911
3
2
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Unirea
BuduÄnost (A)
6
3
|
28.05.2023 17:00 | 6 : 3 |
28.05
17:30
Tavankut
AFK
3
2
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Iskra
ÄurÄin
0
1
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Jedinstvo
Udarnik ViŔnjevac
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
28.05
17:00
BuduÄnost (G)
Hajduk
1
1
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 1 | |||||||
28.05
17:00
BuduÄnost (M)
Borac 46
0
0
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 0 | |||||||
28.05
17:00
Rusin
Crvenka
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
28.05
17:00
BuduÄnost (P)
Polet
3
1
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 1 |
28.05
17:00
RadniÄki 1911
2. Oktobar
3
2
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
ASK
Krajina
1
8
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 8 |
|
||||||
28.05
17:00
Rusanda
MSK
3
1
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 1 | |||||||
28.05
17:00
Polet
ŽFK Banat
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Napredak
Banat
4
1
|
28.05.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
Vojvodina
Mladost
1
1
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
28.05
17:00
Sremac (D)
GraniÄar (K)
0
3
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
Napredak Meridian
Srem
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
FruŔkogorac
Sremac (V)
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Sloga
BuduÄnost
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
RadniÄki
Podrinje
1
3
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
Borac 1925
Jadran
0
7
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 7 |
|
28.05
17:30
Jedinstvo
Dinamo
4
0
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
BaÄka (B)
Petrovaradin
4
2
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 2 | |||||||
28.05
17:30
OFK Sirig
JugoviÄ
5
3
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
TSK
Crvena zvezda
4
0
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 0 |
|
28.05
18:00
Å eÄeranac Ada
Posavac TiŔma
3
3
|
28.05.2023 18:00 | 3 : 3 |
|
28.05
17:00
OFK Zabrežje
Å umadija
2
0
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
BuduÄnost
RadniÄki
1
4
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
28.05
17:00
Omladinac
RuŔanj
1
9
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 9 |
|
||||||
28.05
17:00
Strelac
Krtinska
2
3
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
Rojkovac
Turbina
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
VraniÄ
LisoviÄ 1977
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
BSK 1926
OFK BuduÄnost
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
28.05
17:00
Pudarci
VinÄa
0
4
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 4 |
|
||||||
28.05
17:00
Hajduk
Å umadija 1962
1
3
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
KovaÄevac 1956
Dunavac
3
5
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 5 |
|
||||||
28.05
17:00
Velika Krsna
ZaklopaÄa
4
1
|
28.05.2023 17:00 | 4 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
VrÄin
KaluÄerica 1969
1
0
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
28.05
17:30
Parunovac
Sloga (L)
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Trudbenik
Sloga (Ä)
4
3
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 3 | |||||||
28.05
17:30
FUD
TemniÄ 1924
0
1
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Rubin
MaÄkovac
3
1
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
BoŔnjane
Äitluk
2
2
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Polet 57
Gornji StepoÅ”
2
6
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 6 |
|
||||||
28.05
17:30
Sloga (D)
Dedina
4
2
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 2 |
28.05
17:00
Rajac
OFK JabuÄje
1
2
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Iskra
Žabari
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 | |||||||
28.05
11:00
Proleter
Radnik
3
1
|
28.05.2023 11:00 | 3 : 1 | |||||||
28.05
14:00
Toplica
OFK Senjak
4
1
|
28.05.2023 14:00 | 4 : 1 | |||||||
28.05
17:00
ÄuÄuge
Banjani
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
28.05
17:30
BSK (Be)
Banja
5
2
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 2 | |||||||
28.05
17:30
ŽSK
Marjan
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
VinÄa
Trnava
2
2
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
14:30
Lokomotiva
BSK (Bo)
5
1
|
28.05.2023 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Prvi srpski ustanak
Mladi rudar
4
2
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Sloga
Plaskovac
2
0
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Å umadija
Å umadinac (N)
2
2
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Å umadinac (S)
Grizli ML
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
28.05
17:30
Zemljoradnik
Polet
3
1
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 1 | |||||||
28.05
17:30
BaliÄevac
Sloga 1980
2
4
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 4 | |||||||
28.05
17:30
Moravac (Ä)
Jastrebac
3
2
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 2 | |||||||
28.05
17:30
Pobeda
Sloga (K)
1
0
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 0 | |||||||
28.05
17:30
Borac
Rad
2
2
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 2 | |||||||
28.05
17:30
Moravac (ZT)
TaskoviÄi
0
3
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 3 |
28.05
17:30
BSK
Sloga
4
0
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
OFK Morava
BuduÄnost
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Jedinstvo (G)
Mladost
4
0
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Moravac Orion
ZloÄudovo
2
4
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
28.05
17:30
Polet
Donja Lomnica
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
ŽelezniÄar
Lemind 1953
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
Jedinstvo (B)
VuÄje
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Milanovo
Äekmin
2
0
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
28.05
17:00
Mladost (NS)
SASK
4
2
|
28.05.2023 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Mladi borac
Jasenica 2017
0
3
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 3 | |||||||
28.05
17:00
Pobeda
Podunavac
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Sloga
PetliÄ SD 2006
6
2
|
28.05.2023 17:00 | 6 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Proleter 1947
Mladi radnik 1940
1
0
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
ŽelezniÄar Kusadak
Polet
0
1
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
Radnik
Mladost 1948
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
28.05
17:30
Blizna
Polet
6
1
|
28.05.2023 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
28.05
11:00
KljuÄ
Branik
0
0
|
28.05.2023 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Brestovac
Mala Vrbica
2
2
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Urovica
Nemetali
0
0
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
RadniÄki (K)
PoreÄ
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
28.05
17:30
KrilaÅ”
BSK 1931
1
3
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
Napredak (S)
Vihor
6
0
|
28.05.2023 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Sloga 1945
Zvižd
3
1
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 1 | |||||||
28.05
17:30
ŽelezniÄar
Rudar (Kr)
4
2
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
ObiliÄ
Batovac
4
1
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
BuduÄnost (V)
Å apine
5
4
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 4 |
|
28.05
17:30
Ribnica
BuduÄnost
1
3
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
11:00
MiloÄajac
Radnik
3
0
|
28.05.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
28.05
17:30
KoŔtampolje
Tavnik
4
0
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Jedinstvo 2017
OFK Progorelica
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 | |||||||
28.05
17:30
Borac (V)
Ibar
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
28.05
17:30
Kolare
GFK Tabane
4
4
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 4 | |||||||
28.05
17:30
Moravac 2015
Partizan
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
Napredak
Rudar (SR)
5
1
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Sloga
BuduÄnost (Ä)
2
0
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Donja Mutnica
Mladost (J)
1
4
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 4 | |||||||
28.05
17:30
BuduÄnost (M)
Mladost (T)
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 | |||||||
28.05
17:30
Dragocvet
Juhor
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
28.05
17:30
Mladost
Omladinac
4
1
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Morava
Aluminijum
0
2
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 2 |
|
||||||
28.05
15:00
RadniÄki 2020
Proleter
1
2
|
28.05.2023 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Sloga
Äegar 1946
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 | |||||||
28.05
17:30
Vulkan 1963
Sloboda
1
2
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Planinac 1933
Novoselac
6
4
|
28.05.2023 17:30 | 6 : 4 |
|
||||||
28.05
17:30
Stevan NeŔticki
RadniÄki 1936
9
2
|
28.05.2023 17:30 | 9 : 2 |
|
28.05
17:30
Jedinstvo (Å )
Sloga
0
0
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Podrinje
Antimon
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Drina (Lj)
Jevremovac
4
1
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Hajduk Stanko
Lipolist
1
1
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Drina (B)
GuÄevo 1929
0
5
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 5 | |||||||
28.05
17:30
KaraÄorÄe
Mladi borac
3
2
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 2 |
28.05
17:30
ŽeljuŔa
Mladost
2
0
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 0 |
28.05
OsniÄ
Å ljivar
|
28.05.2023 | : | |||||||
28.05
Rudar
Midžor
0
3
|
28.05.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
28.05
Sloga
Omladinac
2
1
|
28.05.2023 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
Kosovo
Malinik
0
3
|
28.05.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
28.05
TrebiÄ
OFK 019
2
1
|
28.05.2023 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
FSU Kraljevica
GraniÄar
1
0
|
28.05.2023 | 1 : 0 |
|
28.05
17:00
Gorobilje
AvijatiÄar Vranjani
1
0
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 0 | |||||||
28.05
17:00
Ježevica
Sloga
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
28.05
11:00
Kotroman
Omladinac
2
3
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
11:00
Tara
Äajetina
2
3
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
11:00
Prvi partizan
Jedinstvo
2
0
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
SeÄica
Bakionica
1
3
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
28.05
17:00
Jedinstvo
Ozrem PMH
1
3
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
Zadrugar
VelereÄ 94
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Mladost
Donja Vrbava
0
0
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 0 | |||||||
28.05
17:00
Orlovac 1932
Prijevor
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
28.05
17:00
ÄaÄak 94
GoruŔica
1
7
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 7 |
|
||||||
28.05
17:00
Prilike
Jedinstvo
4
4
|
28.05.2023 17:00 | 4 : 4 |
|
28.05
FSU Južna pruga
Levosoje
5
0
|
28.05.2023 | 5 : 0 |
|
||||||
28.05
Äelik
Mladost (B)
0
1
|
28.05.2023 | 0 : 1 |
|
||||||
28.05
RadniÄki 2021
Mineralac
1
6
|
28.05.2023 | 1 : 6 |
|
||||||
28.05
OFK AS
Pavlovac
0
3
|
28.05.2023 | 0 : 3 |
|
||||||
28.05
Vihor
BSK Bujanovac
7
2
|
28.05.2023 | 7 : 2 |
|
||||||
28.05
SU Dinamo Jug
Torpedo 1973
0
4
|
28.05.2023 | 0 : 4 |
28.05
Morava
Mineralac
|
28.05.2023 | : | |||||||
28.05
Glama
Moravac
|
28.05.2023 | : | |||||||
28.05
Kriva Reka
Rudar
|
28.05.2023 | : | |||||||
28.05
Kusce
Oskar
|
28.05.2023 | : | |||||||
28.05
Ropotovo
Sloga
|
28.05.2023 | : |
28.05
17:00
Omladinac (B)
BSK
1
4
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 4 | |||||||
28.05
17:00
Omladinac (D)
Aleksa Å antiÄ
0
2
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 2 | |||||||
28.05
17:00
OFK Odžaci
TeleÄka
11
1
|
28.05.2023 17:00 | 11 : 1 | |||||||
28.05
17:00
Mladost
Polet (R)
1
2
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Polet (S)
Kula
1
4
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 4 | |||||||
28.05
17:00
TerekveÅ”
RadniÄki (S)
0
1
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 1 | |||||||
28.05
17:00
Zadrugar
Dinamo 1923
2
4
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 4 |
28.05
17:30
Donji Kopaonik
Jezero 2017
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Mladost 1977
Ribnik
9
0
|
28.05.2023 17:30 | 9 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Kamenorezac 76
Borac
1
1
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Poljoprivrednik
Velika Drenova
4
2
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Stari Trstenik
Omladinac
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
Vinogradar
Mladost (T)
1
0
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Mladost (DK)
Garevina
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
28.05
17:00
Proleter
Stari TamiÅ”
1
2
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Mundial
Jugoslavija
1
3
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
BSK BavaniŔte
BuduÄnost
1
4
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 4 |
|
||||||
28.05
17:00
Mladost
RadniÄki
0
3
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
Omladinac (D)
Omladinac (O)
1
0
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
28.05
17:00
Å arbane
Polet (DL)
1
2
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Sovljak
Omladinac (K)
3
1
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
OFK Paljuvi
Crvena Jabuka
3
2
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
JoŔeva
OFK Stublenica
3
3
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
Ratkovac
Pambukovica
1
7
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 7 |
|
||||||
28.05
17:00
Polet (T)
Tvrdojevac
1
1
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
Tulari
Pepeljevac
1
5
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 5 |
|
28.05
17:00
OFK Gradnulica
Naftagas
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
28.05
17:00
Partizan
Zadrugar
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
OFK Klek
Lehel
0
7
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 7 | |||||||
28.05
17:00
Potisje
Mladost (BB)
3
3
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
BileÄanin
Borac
4
0
|
28.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
28.05
11:00
ZSK
Rakac Stave
4
0
|
28.05.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
11:00
KoteŔica
Kolubara 2
2
1
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
11:00
Mali korak
Stari drugari
1
4
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
28.05
11:00
TeŔnjar
Milenko PavloviÄ
2
1
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
11:00
Polet
Napredak
2
2
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 2 |
|
28.05
17:00
Banat (I)
Dunav
4
3
|
28.05.2023 17:00 | 4 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
Partizan
Vinogradar
0
5
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 5 |
|
28.05
17:00
Rudar
Ljukovo
1
0
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
Kameni
Hajduk 1932
2
3
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
Polet (NK)
FruŔkogorac
1
2
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Sremac
Mladost
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Car UroÅ”
ÄSK Äortanovci
2
6
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 6 |
|
||||||
28.05
17:00
KruŔedol
Napredak
4
0
|
28.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
GraniÄar
Polet (N)
2
0
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
28.05
17:30
Vinogradar
Sloga
6
0
|
28.05.2023 17:30 | 6 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
ŽelezniÄar NS
ObiliÄ
4
1
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Susek
MiletiÄ
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Borac (R)
Hajduk (G)
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
28.05
11:00
Crvena zvezda
Ratar
5
1
|
28.05.2023 11:00 | 5 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Polet
Jastrebac 2022
3
2
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 2 | |||||||
28.05
11:00
VukaŔinovac
Kraljevo
1
1
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 1 | |||||||
28.05
11:00
Jedinstvo
Å kriljac
2
5
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 5 |
28.05
17:30
Beljanica
Napredak
5
1
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Å umadija
OFK Batinac
3
1
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Kolonija
Pomoravlje
2
0
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 0 | |||||||
28.05
17:30
Rudar
Istok 63
4
2
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 2 | |||||||
28.05
17:30
Resavski Despoti
Mladost
3
2
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 2 | |||||||
28.05
17:30
SinÄeliÄ
15. Avgust 1950
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
28.05
17:30
SinÄeliÄ
Morava (R)
2
0
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
VinoraÄa
Ursule
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Mladost (G)
GFK StreliŔte
2
0
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Mladost (K)
Å umadinac
1
4
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 4 |
|
28.05
17:30
Jedinstvo (D)
Omladinac
1
1
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Apolon 2018
Magnohrom
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Mataruge
Lazac
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Jovo Kursula
Gruža
0
7
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 7 |
|
||||||
28.05
17:30
PopoviÄi Vrnjci
Mlada krila
4
4
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 4 |
|
||||||
28.05
17:30
Jedinstvo (G)
Mineral 2015
1
2
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Kraljevo Hajduk
Zvezda
1
1
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
28.05
17:00
FruŔka Gora
Napredak
0
0
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
Borac (VR)
OFK BikiÄ
0
7
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 7 |
|
||||||
28.05
17:00
Srem
Zmaj
6
0
|
28.05.2023 17:00 | 6 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
ObiliÄ 1993
BSK
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
28.05
17:00
LSK
Erdevik 2017
6
2
|
28.05.2023 17:00 | 6 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
GraniÄar
Jedinstvo
3
2
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
28.05
17:30
Jedinstvo (S)
Jasenovac
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
ZabrÄe 1936
Bata BuliÄ
2
2
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Borac (V)
Polet (SD)
0
1
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Integral
Mlava (ML)
4
1
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 1 |
|
||||||
28.05
11:00
TrgovaÄki
Pobeda 1953
2
1
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Zadrugar 1947
Rade MiloÅ”eviÄ
2
0
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Mladost (K)
BSK 1924
9
2
|
28.05.2023 17:30 | 9 : 2 |
|
28.05
17:30
Beli Orao
Sloga (L)
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
BariÄ
Dizel
2
4
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
28.05
17:30
Polet (V)
Žitkovica 2017
0
0
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Napredak (B)
Mlava (B)
4
2
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Napredak (P)
OFK BraniÄevo
0
7
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 7 |
|
||||||
28.05
17:30
Napredak 1934
Mladi Borac
1
3
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
Vojvoda Milenko
Kumane
4
1
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 1 |
|
28.05
17:30
Borac
Vojvodina
1
3
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
Slavija (B)
Kulpin
0
6
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 6 |
|
||||||
28.05
17:30
Krivanj
BaÄka
1
1
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
BaÄki Hajduk
NeŔtin
3
2
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Slavija (P)
LabudnjaÄa
7
1
|
28.05.2023 17:30 | 7 : 1 |
|
28.05
17:30
Napredak
Omladinac
1
2
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
PetlovaÄa
Sloga
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
Zadrugar
Mladost (MM)
0
3
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 3 | |||||||
28.05
17:30
BuduÄnost (PD)
Stojan Lazarac
2
2
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 2 | |||||||
28.05
17:30
Sloboda
Torpedo
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
BuduÄnost (Z)
Bair
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
28.05
17:30
Å ipurske Livade
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
0
5
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 5 |
28.05
11:00
Bukovica
Kaonik
5
4
|
28.05.2023 11:00 | 5 : 4 | |||||||
28.05
11:00
Mudrakovac
Pepeljevac 1947
2
1
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 1 | |||||||
28.05
11:00
Naupare
Žabare
3
0
|
28.05.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
28.05
11:00
Padež
BSK
0
0
|
28.05.2023 11:00 | 0 : 0 | |||||||
28.05
11:00
Gaglovo
Polet
2
4
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 4 | |||||||
28.05
17:30
Konjuh
Kapidžija
1
2
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 2 |
28.05
17:00
SinÄeliÄ 2012
Å umadinac
3
1
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
28.05
11:00
13. maj
Srem
5
3
|
28.05.2023 11:00 | 5 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
Novi Beograd
Dedinje
3
2
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.05
10:00
Rekreativo 011
Bežanija
1
4
|
28.05.2023 10:00 | 1 : 4 |
|
||||||
28.05
17:00
Velika MoŔtanica
Miljakovac
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
28.05
17:00
PKB Kovilovo
Sveti Stefan
5
1
|
28.05.2023 17:00 | 5 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
Avala 1939
Kelti
2
5
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 5 |
|
28.05
17:00
BuduÄnost 1948
Proleter
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Udarnik
BaÄinac
3
7
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 7 |
|
||||||
28.05
17:00
Cerovac 2013
Bukovac
5
0
|
28.05.2023 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
28.05
12:00
Novi Mladi borac
Selevac 1919
0
1
|
28.05.2023 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
GlavaÅ”
Beli Orlovi
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
28.05
17:30
OFK Žeželj
Äava
5
3
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
Jadran
Å umadinac KG
1
3
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
21. oktobar
Mladost (P)
5
4
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 4 |
|
||||||
28.05
17:30
Vodojaža
Kragujevac
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Hajduk Jovanovac
Azbest 1927
5
0
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 0 |
28.05
17:30
Jasenovik 2018
Sloga 1948
2
4
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 4 |
|
||||||
28.05
17:30
OFK Morava 2022
Real NiÅ”
5
2
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Mladost
Supovac
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 | |||||||
28.05
17:30
Standard 2021
Moravac 1948
10
5
|
28.05.2023 17:30 | 10 : 5 |
|
||||||
28.05
11:00
OFK BuduÄnost 2020
Spartak
5
2
|
28.05.2023 11:00 | 5 : 2 |
|
28.05
17:30
BaÄka
Tisa
2
0
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
TromeÄa
HorgoÅ” 1911
1
7
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 7 |
|
||||||
28.05
17:30
Äoka
Potisje
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Slavija
Jadran
1
3
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
GraniÄar
Å ampion
1
1
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Hajduk
ObiliÄ
4
1
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 1 |
|
28.05
11:00
KaraÄorÄe
Sloga
2
3
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 3 |
28.05
17:30
Gornja Trnava 1938
Kalipolje
5
3
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
VenÄani
Partizan 1945
0
1
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 1 |
|
||||||
28.05
11:00
B 2000
Jasenica
3
4
|
28.05.2023 11:00 | 3 : 4 |
|
||||||
28.05
17:30
TreŔnjevica
Tulež
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
11:00
Gorski Car
Borac
4
1
|
28.05.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
28.05
17:30
Veliki Suvodol
Ponor SU
0
5
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 5 | |||||||
28.05
17:30
Lokomotiva
Sloga
5
3
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 3 |
28.05
17:00
ŽelezniÄar 1930
Godomin
1
3
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
Jezava
Vožd 2020
3
4
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 4 |
|
||||||
28.05
17:00
Badljevica
Ravni Gaj
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
Stari Hrast 2018
BuduÄnost
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
28.05
17:00
Elektrovojvodina
OFK Mala Bosna 2015
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
28.05
17:00
Solid
PaliÄ
4
2
|
28.05.2023 17:00 | 4 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Äantavir
Žednik
4
0
|
28.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
Kelebijska Ŕuma
Bikovo
6
1
|
28.05.2023 17:00 | 6 : 1 | |||||||
28.05
17:00
Vinogradar
Hajduk 1950
6
0
|
28.05.2023 17:00 | 6 : 0 | |||||||
28.05
17:00
SFU GraniÄar 024
Lokomotiva
0
3
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 3 |
28.05
17:30
VoÄar
RadniÄki
1
4
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 4 |
|
||||||
28.05
17:30
Bratstvo
Gradina
4
2
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 2 | |||||||
28.05
17:30
Brezova
Vrelo
1
0
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
28.05
17:00
Malba
Lugovi
2
4
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
28.05
17:00
Planinac
Tigrovi Mija Gold
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 | |||||||
28.05
17:00
BuduÄnost
GauÄosi
0
0
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
Remont
MrŔinci
0
2
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 2 |
|
28.05
Slavija
Tomislavci
1
2
|
28.05.2023 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
Pobeda
Proleter
0
10
|
28.05.2023 | 0 : 10 |
|
||||||
28.05
Jedinstvo
EÄÅ”eg
4
3
|
28.05.2023 | 4 : 3 |
|
28.05
14:30
DuŔkovci
Napredak
3
0
|
28.05.2023 14:30 | 3 : 0 | |||||||
28.05
12:00
Plavi Tok
TreŔnjica
1
1
|
28.05.2023 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Pobeda
GlumaÄ
1
7
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 7 | |||||||
28.05
14:30
Dobrinjac
Knjaz
0
0
|
28.05.2023 14:30 | 0 : 0 |
28.05
17:00
Borac
Jedinstvo
1
2
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Napredak
Roham
5
3
|
28.05.2023 17:00 | 5 : 3 |
28.05
17:00
SFU Rudar 1934
OFK Sikole
5
0
|
28.05.2023 17:00 | 5 : 0 |
|
||||||
28.05
11:00
Vrelo
Mladost
3
1
|
28.05.2023 11:00 | 3 : 1 |
28.05
17:00
PIK
Dinamo
0
2
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Sport
GraniÄar
9
1
|
28.05.2023 17:00 | 9 : 1 | |||||||
28.05
17:00
Jedinstvo LemeÅ”
Jedinstvo
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
28.05
15:00
Gradac
Mladost
0
3
|
28.05.2023 15:00 | 0 : 3 | |||||||
28.05
15:00
Stara ÄarÅ”ija
Bresno Polje
3
2
|
28.05.2023 15:00 | 3 : 2 |
28.05
11:00
KrajiŔnici
Jadar (S)
1
1
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.05
Mladost (L)
SinÄeliÄ
1
5
|
28.05.2023 | 1 : 5 | |||||||
28.05
11:00
14. oktobar
Granit
2
1
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
11:00
Mladost (B)
Paskovac
3
2
|
28.05.2023 11:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.05
11:00
Stolice
Vuk
0
4
|
28.05.2023 11:00 | 0 : 4 |
28.05
11:00
Petrovac 74
Polet
3
3
|
28.05.2023 11:00 | 3 : 3 | |||||||
28.05
11:00
Dobrava
Jedinstvo 2014
0
4
|
28.05.2023 11:00 | 0 : 4 | |||||||
28.05
17:30
Verko
Sloga 1949
2
2
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 2 | |||||||
28.05
17:30
Belpos
Torpedo
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
28.05
17:30
Mladi radnik
OFK DragoŔevac
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
SFK Glogovac
OFK Borac
6
1
|
28.05.2023 17:30 | 6 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Morava
Belica
9
2
|
28.05.2023 17:30 | 9 : 2 |
|
28.05
17:00
Borac (P)
Tempo
3
10
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 10 | |||||||
28.05
17:00
Jedinstvo
Kolonija
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 | |||||||
28.05
17:00
Voja GaÄiÄ
Slavia
5
2
|
28.05.2023 17:00 | 5 : 2 | |||||||
28.05
17:00
Borac (S)
Pobeda
8
0
|
28.05.2023 17:00 | 8 : 0 |
28.05
11:00
Partizan
Varna
7
2
|
28.05.2023 11:00 | 7 : 2 | |||||||
28.05
11:00
Sloga
Jelen
4
0
|
28.05.2023 11:00 | 4 : 0 | |||||||
28.05
11:00
CuljkoviÄ
Metaloplastika 2006
0
3
|
28.05.2023 11:00 | 0 : 3 |
28.05
11:00
Korman
Rankovac
1
1
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 1 | |||||||
28.05
11:00
Mladost (Sv)
BojiÄ
3
0
|
28.05.2023 11:00 | 3 : 0 | |||||||
28.05
11:00
Borac BTG
Mladost (Sl)
7
1
|
28.05.2023 11:00 | 7 : 1 | |||||||
28.05
11:00
Rudar
ZablaÄe
3
3
|
28.05.2023 11:00 | 3 : 3 | |||||||
28.05
11:00
Jedinstvo
Galeb
1
2
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 2 |
28.05
11:00
Jarmenovci
Proleter 1936
4
0
|
28.05.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
11:00
Å umadinac
Radoje DomanoviÄ
6
0
|
28.05.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
28.05
11:00
KrÄevac 04
Maskar
0
4
|
28.05.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
28.05
11:00
BuduÄnost (B)
Junkovac
1
1
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.05
11:00
BuduÄnost MI
ZT GoroviÄ
6
2
|
28.05.2023 11:00 | 6 : 2 |
|
28.05
11:00
Marjan MB
Mladost (DB)
0
3
|
28.05.2023 11:00 | 0 : 3 | |||||||
28.05
11:00
Gornje Sinkovce
Todorovce
1
1
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
28.05
11:00
Turekovac
Pomoravlje
0
4
|
28.05.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
28.05
11:00
Morava
Å FU Derbi 2016
1
0
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
28.05
11:00
Badince
JaŔunja
3
5
|
28.05.2023 11:00 | 3 : 5 |
|
||||||
28.05
11:00
Napredak
Mladost (DL)
1
5
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 5 |
|
28.05
17:00
Dunav
Vojvodina
4
0
|
28.05.2023 17:00 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
Planinac
Borac
4
2
|
28.05.2023 17:00 | 4 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
27. Oktobar
Sloga (K)
7
1
|
28.05.2023 17:00 | 7 : 1 |
|
28.05
17:00
GraniÄar
Jedinstvo (K)
1
0
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 0 |
|
28.05
11:00
Mladost VPD
Drugari
1
1
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 1 | |||||||
28.05
11:00
Polet
Å anac
3
1
|
28.05.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
28.05
11:00
Dvorane
KruŔevica
1
2
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Doljane MeŔevo
Grkljane
3
3
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 3 |
|
28.05
18:00
Stubal
Sloga Obrva
3
0
|
28.05.2023 18:00 | 3 : 0 | |||||||
28.05
18:00
Mladost 1925
Milakovac 2018
4
1
|
28.05.2023 18:00 | 4 : 1 |
|
28.05
17:00
Omladinac Seone
Zeppelin 026
1
3
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
Petrijevac
Å umadinac
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
VuÄak
Vrbovac
3
5
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 5 |
|
||||||
28.05
17:00
OFK Slavija
Drugovac
0
7
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 7 |
|
28.05
17:30
PotoÄac
BuduÄnost
4
2
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Jedinstvo
ISK Izvor
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
Zemljoradnik
Mladost (GM)
6
2
|
28.05.2023 17:30 | 6 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Razvitak
Heroj
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Sloboda
Popovac
2
0
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
28.05
17:30
Omladinac
OFK Bingula
2
0
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Jednota
SinÄeliÄ
0
0
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Jedinstvo
Sremac
6
3
|
28.05.2023 17:30 | 6 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
Borac
GraniÄar
1
1
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
28.05
17:30
Seljak
Borba
1
0
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 0 | |||||||
28.05
17:30
Bukorovac
Å umadija
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
OFK Bagremar
Borac 1935
2
3
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
Kremenac
Arsenal 1930
3
3
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
Apolon 4
Napredak MainiÄ
0
8
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 8 |
|
28.05
17:00
Napredak 2021
Planinac
2
0
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
Mitros
OFK Sparta
2
2
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Sremac
Sloga (Ä)
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
OFK Bosut
Sloga (Z)
6
0
|
28.05.2023 17:00 | 6 : 0 |
|
28.05
10:00
BeÄevica
Beli Orlovi
2
0
|
28.05.2023 10:00 | 2 : 0 |
28.05
17:00
DraÄiÄ 2018
Lukavac
5
3
|
28.05.2023 17:00 | 5 : 3 |
|
||||||
28.05
17:00
BeloŔevac
Sloga
1
2
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
BraÄa NediÄ 1804
Mladost
2
4
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 4 |
28.05
17:30
Žika MarkoviÄ UÄa
Polet
10
1
|
28.05.2023 17:30 | 10 : 1 | |||||||
28.05
17:30
Usije
Ram
1
2
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 2 | |||||||
28.05
17:30
Pek
Borac 2016
3
2
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 2 | |||||||
28.05
17:30
BaŔtovan 2015
Sloga TOP
3
5
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 5 |
28.05
17:00
Vojvodina
Borac
8
2
|
28.05.2023 17:00 | 8 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Hajduk
Vitorul
0
2
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Pobeda
Banat
1
4
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 4 |
|
28.05
17:30
Resava
Kupinovac
7
3
|
28.05.2023 17:30 | 7 : 3 |
28.05
17:30
Crvena zvezda
Pobeda 1938
7
1
|
28.05.2023 17:30 | 7 : 1 |
|
||||||
28.05
12:00
Grizli doo
Feniks
3
2
|
28.05.2023 12:00 | 3 : 2 |
28.05
11:00
BabajiÄ
Proleter
17
1
|
28.05.2023 11:00 | 17 : 1 |
|
||||||
28.05
11:00
Mladost (V)
Kolubara Gaj
1
3
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
28.05
11:00
Å amot
MisaÄa
8
1
|
28.05.2023 11:00 | 8 : 1 | |||||||
28.05
13:30
Vrbica
Brezovac
2
2
|
28.05.2023 13:30 | 2 : 2 |
|
28.05
11:00
Stig (MC)
Napredak (VC)
8
2
|
28.05.2023 11:00 | 8 : 2 |
28.05
17:30
Jedinstvo
Polet 1930
1
1
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
BSK
Proleter
3
2
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 2 |
|
||||||
28.05
17:30
Sloga
Udarnik
0
3
|
28.05.2023 17:30 | 0 : 3 |
|
||||||
28.05
17:30
BuduÄnost
Mladost
1
0
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
28.05
11:00
Kolubara
Dokmir
1
2
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
11:00
Sloga
Vrelo
1
0
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 0 | |||||||
28.05
11:00
Gunjevac
Trnjaci 2021
2
4
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
28.05
11:00
Brezovica
Rudar
2
1
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
28.05
17:30
Sloga
Napredak
3
0
|
28.05.2023 17:30 | 3 : 0 | |||||||
28.05
17:30
Hajduk
Polet
2
2
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 2 |
|
28.05
17:00
Sarajevo
Igman
2
4
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 4 |
|
||||||
28.05
17:00
PosuŔje
Velež
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
Sloboda
ŽeljezniÄar
1
2
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
17:00
Sloga Meridian
Borac
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
Leotar
Å iroki Brijeg
2
1
|
28.05.2023 17:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:00
Tuzla City
Zrinjski
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
|
28.05
17:30
Arsenal
Wolverhampton
5
0
|
28.05.2023 17:30 | 5 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Aston Villa
Brighton & Hove Albion
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Brentford
Manchester City
1
0
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Chelsea
Newcastle United
1
1
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Crystal Palace
Nottingham Forest
1
1
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Everton
AFC Bournemouth
1
0
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Leeds United
Tottenham Hotspur
1
4
|
28.05.2023 17:30 | 1 : 4 |
|
||||||
28.05
17:30
Leicester City
West Ham United
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Manchester United
Fulham
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
17:30
Southampton
Liverpool
4
4
|
28.05.2023 17:30 | 4 : 4 |
|
28.05
15:00
Bologna
Napoli
2
2
|
28.05.2023 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
12:30
Hellas Verona
Empoli
1
1
|
28.05.2023 12:30 | 1 : 1 |
|
||||||
28.05
20:45
Juventus
Milan
0
1
|
28.05.2023 20:45 | 0 : 1 |
|
||||||
28.05
18:00
Lazio
Cremonese
3
2
|
28.05.2023 18:00 | 3 : 2 |
|
||||||
28.05
15:00
Monza
Lecce
0
1
|
28.05.2023 15:00 | 0 : 1 |
|
28.05
21:00
Athletic Club
Elche CF
0
1
|
28.05.2023 21:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.05
19:00
AtlƩtico Madrid
Real Sociedad
2
1
|
28.05.2023 19:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
19:00
Barcelona
RCD Mallorca
3
0
|
28.05.2023 19:00 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
19:00
CƔdiz CF
Celta Vigo
1
0
|
28.05.2023 19:00 | 1 : 0 |
|
||||||
28.05
19:00
Getafe
Osasuna
2
1
|
28.05.2023 19:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
19:00
Girona FC
Real Betis BalompiƩ
1
2
|
28.05.2023 19:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
19:00
Rayo Vallecano
Villarreal
2
1
|
28.05.2023 19:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
19:00
UD AlmerĆa
Real Valladolid
0
0
|
28.05.2023 19:00 | 0 : 0 |
|
||||||
28.05
19:00
Valencia
Espanyol
2
2
|
28.05.2023 19:00 | 2 : 2 |
|
28.05
21:00
Spartak
Crvena zvezda
1
1
|
28.05.2023 21:00 | 1 : 1 |
28.05
13:30
Spartak DOO
ŽFU Zvezda B 2018
3
1
|
28.05.2023 13:30 | 3 : 1 | |||||||
28.05
13:30
Vojvodina
MaŔinac
0
1
|
28.05.2023 13:30 | 0 : 1 |
28.05
13:30
RadniÄki 2012
RadniÄki 1923
0
6
|
28.05.2023 13:30 | 0 : 6 | |||||||
28.05
19:00
Kolubara
ŽGFK Borac
0
0
|
28.05.2023 19:00 | 0 : 0 | |||||||
28.05
20:00
Zemun
Napredak Junior 2018
1
5
|
28.05.2023 20:00 | 1 : 5 | |||||||
28.05
13:00
Požarevac
Moskva
5
6
|
28.05.2023 13:00 | 5 : 6 |
28.05
15:00
Loznica
Nika 2020
3
0
|
28.05.2023 15:00 | 3 : 0 |
28.05
13:00
Cvetex
Zora
0
1
|
28.05.2023 13:00 | 0 : 1 |
|
28.05
14:00
GFK Sloboda
Loznica
2
1
|
28.05.2023 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
13:30
Borac 1926
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
3
0
|
28.05.2023 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
17:30
Sloga (P)
MaÄva
2
1
|
28.05.2023 17:30 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
15:00
RadniÄki 1923
Jedinstvo
2
5
|
28.05.2023 15:00 | 2 : 5 |
|
28.05
13:00
FAP
MaÄva 1929
3
0
|
28.05.2023 13:00 | 3 : 0 | |||||||
28.05
11:00
RaÄevac
Polet (Lj)
2
0
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
11:00
Takovo
Jedinstvo Putevi
6
0
|
28.05.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
28.05
11:00
Mladi radnik 1926
Å umadija 1934
4
3
|
28.05.2023 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
28.05
16:00
Å umadija (A)
Smederevo 1924
2
3
|
28.05.2023 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
28.05
11:00
KaraÄorÄe
OFK AranÄelovac 1979
2
1
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 1 |
|
28.05
10:00
ŽelezniÄar
Cement
3
4
|
28.05.2023 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
28.05
12:00
Jedinstvo (SP)
Podunavac
0
3
|
28.05.2023 12:00 | 0 : 3 |
28.05
12:00
Hajduk 1912
Petrika
1
6
|
28.05.2023 12:00 | 1 : 6 |
|
||||||
28.05
11:00
Naftagas
Sporto 023
2
0
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
12:00
Derby 2015
OFK Kikinda
4
2
|
28.05.2023 12:00 | 4 : 2 |
|
28.05
14:00
BuduÄnost
Mladenovac
6
0
|
28.05.2023 14:00 | 6 : 0 |
|
||||||
28.05
11:00
OLE
Teleoptik
0
4
|
28.05.2023 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
28.05
12:30
Beograd Karaburma
Dunav
3
0
|
28.05.2023 12:30 | 3 : 0 |
|
28.05
RadniÄki
Partizan
12
0
|
28.05.2023 | 12 : 0 |
|
28.05
13:00
RadniÄki (NB)
Napredak
9
1
|
28.05.2023 13:00 | 9 : 1 | |||||||
28.05
13:00
Rad
Novi Pazar
1
1
|
28.05.2023 13:00 | 1 : 1 |
28.05
10:00
Zmaj Novi Grad
SinÄeliÄ 2
4
0
|
28.05.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
09:30
BSK BorÄa
Crvena zvezda
9
1
|
28.05.2023 09:30 | 9 : 1 |
|
28.05
10:00
RadniÄki 1912
Petrika
0
0
|
28.05.2023 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
28.05
11:00
ŽelezniÄar
Kabel
1
0
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 0 |
|
28.05
11:00
Apolon 4
Javor Matis
5
0
|
28.05.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
28.05
17:00
GFK Sloboda
Apolon 2018
1
3
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
11:00
Borac 1926
BuduÄnost
5
0
|
28.05.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
28.05
13:00
RadniÄki 1923
Jedinstvo
5
2
|
28.05.2023 13:00 | 5 : 2 |
|
28.05
12:30
Jasenica 2017
Å umadija 1934
0
5
|
28.05.2023 12:30 | 0 : 5 | |||||||
28.05
13:00
Smederevo 1924
RadniÄki 1923
4
0
|
28.05.2023 13:00 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
10:00
VGSK
Sloga 33
14
0
|
28.05.2023 10:00 | 14 : 0 |
|
28.05
12:30
Rudar
Novi Pazar
4
0
|
28.05.2023 12:30 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
10:00
Bubamara 91
Bane 1931
2
2
|
28.05.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
28.05
11:00
Voja GaÄiÄ
Sloven
1
3
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
10:00
Jedinstvo (SP)
Omladinac (NB)
5
0
|
28.05.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
||||||
28.05
10:00
RadniÄki (NP)
OFK StajiÄevo
4
3
|
28.05.2023 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
28.05
11:00
Dinamo 1945
Podunavac
6
0
|
28.05.2023 11:00 | 6 : 0 |
|
28.05
10:30
RadniÄki (SM)
ODR
6
0
|
28.05.2023 10:30 | 6 : 0 |
|
||||||
28.05
12:00
Armija SK
RadniÄki (Å )
4
0
|
28.05.2023 12:00 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
10:00
Petar PuaÄa
TrgovaÄki
5
0
|
28.05.2023 10:00 | 5 : 0 |
|
28.05
11:00
FAP
Spartak 1976
1
2
|
28.05.2023 11:00 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
Sloga (BB)
Zlatibor
3
0
|
28.05.2023 | 3 : 0 | |||||||
28.05
11:00
BuduÄnost
Takovo
0
3
|
28.05.2023 11:00 | 0 : 3 |
|
28.05
09:00
RadniÄki (NB)
011
4
2
|
28.05.2023 09:00 | 4 : 2 |
|
28.05
09:00
Bežanija
Beograd
3
0
|
28.05.2023 09:00 | 3 : 0 |
|
||||||
28.05
12:00
Železnik 1930
DIF
1
6
|
28.05.2023 12:00 | 1 : 6 |
|
||||||
28.05
09:00
OFK Balkan
RadniÄki (O)
1
2
|
28.05.2023 09:00 | 1 : 2 |
|
28.05
17:00
Borac
Torlak
3
0
|
28.05.2023 17:00 | 3 : 0 |
28.05
17:00
GFK Jagodina
Teleoptik
1
2
|
28.05.2023 17:00 | 1 : 2 | |||||||
28.05
13:00
Kiker
Napredak
1
0
|
28.05.2023 13:00 | 1 : 0 | |||||||
28.05
15:00
Rad
Spartak ŽK
7
0
|
28.05.2023 15:00 | 7 : 0 | |||||||
28.05
13:00
TSC
Sloga (K)
4
0
|
28.05.2023 13:00 | 4 : 0 |
28.05
12:30
ADA
SinÄeliÄ
1
3
|
28.05.2023 12:30 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
14:15
Zemun
OLE
2
2
|
28.05.2023 14:15 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
12:00
Partizan
IMT
4
0
|
28.05.2023 12:00 | 4 : 0 |
|
28.05
11:00
VrÄin
Kolubara
2
0
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
28.05
15:00
Kolubara
Rad
5
1
|
28.05.2023 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
28.05
12:00
BSK BorÄa
SinÄeliÄ
3
2
|
28.05.2023 12:00 | 3 : 2 |
|
28.05
09:00
Obrenovac 1905
SinÄeliÄ 2012
7
0
|
28.05.2023 09:00 | 7 : 0 |
|
||||||
28.05
09:30
Rad
Borac
0
1
|
28.05.2023 09:30 | 0 : 1 |
|
28.05
10:00
GFK Sloven
ODR
2
2
|
28.05.2023 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
28.05
15:00
ŽelezniÄar
RadniÄki (SM)
2
1
|
28.05.2023 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
28.05
10:00
1. maj
Proleter 2006
0
0
|
28.05.2023 10:00 | 0 : 0 |
28.05
10:00
RadniÄki 1912
OFK BaÄka
6
0
|
28.05.2023 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
28.05
10:00
Arena Su
Petar PuaÄa
0
1
|
28.05.2023 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
28.05
10:00
OFK Kikinda
Krila Krajine
1
1
|
28.05.2023 10:00 | 1 : 1 |
|
28.05
11:00
RadniÄki 1923
Borac 1926
4
1
|
28.05.2023 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
28.05
11:00
Å umadija (A)
Apolon 2018
0
7
|
28.05.2023 11:00 | 0 : 7 |
|
28.05
13:00
Apolon 4
Pazar Juniors
5
2
|
28.05.2023 13:00 | 5 : 2 |
|
||||||
28.05
10:00
SuŔica
Å umadija 1903
6
0
|
28.05.2023 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
28.05
10:00
Apolon 2018
RadniÄki 1923
|
28.05.2023 10:00 |
|
|||||||
28.05
11:00
Kosmet
Rudar (KM)
3
1
|
28.05.2023 11:00 | 3 : 1 |
|
28.05
11:00
Metalac
Mladost (L)
4
2
|
28.05.2023 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
28.05
10:00
Metalac
Borac 1926
|
28.05.2023 10:00 |
|
|||||||
28.05
10:00
Sloga (P)
GFK Sloboda
|
28.05.2023 10:00 |
|
28.05
10:00
Smederevo 1924
Sloga 33
1
4
|
28.05.2023 10:00 | 1 : 4 | |||||||
28.05
11:00
AF Duljaj
OPK Rudar 1933
4
0
|
28.05.2023 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
10:00
ŽelezniÄar
Mladi radnik 1926
0
6
|
28.05.2023 10:00 | 0 : 6 |
|
28.05
17:00
OFK Senjak
RadniÄki (V)
8
3
|
28.05.2023 17:00 | 8 : 3 |
28.05
11:00
OFK Beograd
Kolubara
5
0
|
28.05.2023 11:00 | 5 : 0 |
|
||||||
28.05
11:00
Crvena zvezda
RFK GrafiÄar
2
2
|
28.05.2023 11:00 | 2 : 2 | |||||||
28.05
14:30
IMT
RadniÄki (NB)
1
2
|
28.05.2023 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
28.05
15:10
011
Brodarac
2
5
|
28.05.2023 15:10 | 2 : 5 |
|
28.05
14:00
Kopernikus ŽelezniÄar
Real
0
6
|
28.05.2023 14:00 | 0 : 6 |
|
||||||
28.05
10:00
OFK RadniÄki
Trayal Knez Lazar
4
2
|
28.05.2023 10:00 | 4 : 2 |
|
28.05
10:00
Napredak
Mihajlovac 1934
1
6
|
28.05.2023 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
28.05
11:00
Proleter
PetliÄ SD 2006
0
16
|
28.05.2023 11:00 | 0 : 16 |
|
28.05
10:00
Omladinac
Pobednik
11
3
|
28.05.2023 10:00 | 11 : 3 |
|
28.05
10:00
MaÄva
Cer
2
0
|
28.05.2023 10:00 | 2 : 0 |
28.05
17:15
Zemun
ObiliÄ 1924
5
1
|
28.05.2023 17:15 | 5 : 1 |
|
||||||
28.05
12:00
Karioke
SinÄeliÄ
0
3
|
28.05.2023 12:00 | 0 : 3 |
|
28.05
13:00
Novi Beograd
Borac (L)
1
0
|
28.05.2023 13:00 | 1 : 0 |
|
28.05
12:00
Trudbenik
Banja
3
1
|
28.05.2023 12:00 | 3 : 1 |
|
28.05
10:00
Crvenka
RadniÄki 1905
10
0
|
28.05.2023 10:00 | 10 : 0 |
|
28.05
10:00
Crnokosa
Sloga
3
0
|
28.05.2023 10:00 | 3 : 0 | |||||||
28.05
14:00
BuduÄnost
Sevojno
6
1
|
28.05.2023 14:00 | 6 : 1 |
|
28.05
13:00
Plana
Nika 2020
0
5
|
28.05.2023 13:00 | 0 : 5 |
|
28.05
17:00
Rad
Kolubara
0
2
|
28.05.2023 17:00 | 0 : 2 |
|
28.05
10:00
TSC
Spartak
6
1
|
28.05.2023 10:00 | 6 : 1 |
28.05
13:30
Kopernikus ŽelezniÄar
Real NiÅ”
0
4
|
28.05.2023 13:30 | 0 : 4 |
|
28.05
10:00
Tempo
OFK Beograd
1
3
|
28.05.2023 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
28.05
10:00
BuduÄnost
IMT
0
9
|
28.05.2023 10:00 | 0 : 9 |
|
28.05
10:00
Skela
Pobednik
3
0
|
28.05.2023 10:00 | 3 : 0 |
|
28.05
19:00
Kolubara
DIF
2
2
|
28.05.2023 19:00 | 2 : 2 |
|
28.05
10:00
Beograd 1929
Kampione
4
0
|
28.05.2023 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
28.05
10:00
LeŔtane
Torlak
1
0
|
28.05.2023 10:00 | 1 : 0 |
|
28.05
09:00
Subotica 10
TSC '10
0
7
|
28.05.2023 09:00 | 0 : 7 |
|
28.05
10:00
Omladinac (Å )
Mladi radnik 1926
2
9
|
28.05.2023 10:00 | 2 : 9 |
|
28.05
19:30
Partizan
Cedevita Olimpija
85
70
|
28.05.2023 19:30 | 85 : 70 |
28.05
18:00
Zlatibor Gold gondola
Spartak Office Shoes
75
90
|
28.05.2023 18:00 | 75 : 90 |
28.05
19:30
Vojvodina
Borac Mozzart
80
61
|
28.05.2023 19:30 | 80 : 61 |
28.05
19:00
ZajeÄar 1949
Aleksinac
17
20
|
28.05.2023 19:00 | 17 : 20 |
28.05
16:00
Senta
Palilula
6
11
|
28.05.2023 16:00 | 6 : 11 |
28.05
20:30
Ekonomac
Loznica Grad 2018
5
8
|
28.05.2023 20:30 | 5 : 8 |
28.05
17:30
Pastuvi Požarevac
Mammoths Kikinda
21
58
|
28.05.2023 17:30 | 21 : 58 |