25.03
15:00
Omladinac
RadniÄki (Å )
3
1
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Bratstvo 1946
Sloga
2
0
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
BaÄka 1901
Cement
1
0
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
RadniÄki (SM)
Dunav
1
0
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
TSC
Borac (S)
2
1
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
RadniÄki (Zr)
RadniÄki (NP)
0
1
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 1 |
|
25.03
14:30
Smederevo 1924
Zlatibor (Ä)
0
0
|
25.03.2017 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
25.03
14:30
Loznica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
2
|
25.03.2017 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
25.03
14:30
KaraÄorÄe (T)
Mihajlovac 1934
1
1
|
25.03.2017 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
25.03
14:30
JoŔanica
RadniÄki 1923
1
1
|
25.03.2017 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
25.03
14:30
Å umadija 1903
Å apine
3
1
|
25.03.2017 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
14:30
Sloga (P)
ŽelezniÄar
3
1
|
25.03.2017 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
14:30
FAP
Mokra Gora
1
1
|
25.03.2017 14:30 | 1 : 1 |
|
25.03
15:00
Dunav
Jedinstvo (P)
2
0
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
Jedinstvo (B)
RadniÄki (S)
5
1
|
25.03.2017 15:00 | 5 : 1 | |||||||
25.03
15:00
Ozren
Tabane 1970
3
0
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
OFK SinÄeliÄ
Pukovac
0
1
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 1 | |||||||
25.03
15:00
Trstenik PPT
Timok
0
0
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 0 |
|
25.03
15:00
IMT
GSP Polet
2
0
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
RadniÄki (O)
Brodarac 1947
0
1
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 1 |
|
25.03
15:00
Polet (K)
Mladost APA
3
1
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 1 | |||||||
25.03
15:00
Sloga (Ä)
BaÄka (P)
6
1
|
25.03.2017 15:00 | 6 : 1 | |||||||
25.03
15:00
Potisje
OFK Vrbas
3
0
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 0 |
|
25.03
15:00
BuduÄnost (SC)
Kozara
0
0
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
RadniÄki (K)
Dinamo 1945
2
1
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
VrŔac united
Vojvodina 1928
2
2
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
25.03
15:00
RadniÄki (S)
Sloga
3
0
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
15:00
Sloboda
Jedinstvo (BK)
0
2
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 2 |
|
25.03
15:00
Jedinstvo (SP)
Sloga
5
1
|
25.03.2017 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Slavija
Sremac Vojka
0
1
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Mladost (BJ)
Hajduk 1925 Podunavac
2
1
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 1 |
|
25.03
14:30
TrepÄa
SuŔica
1
0
|
25.03.2017 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
14:30
OvÄar
Slavija
1
1
|
25.03.2017 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
25.03
14:30
Arsenal
Miokovci
4
0
|
25.03.2017 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
25.03
14:30
Sloga
DragaÄevo
1
2
|
25.03.2017 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
25.03
14:30
Sloboda (Ä)
Orlovac
2
0
|
25.03.2017 14:30 | 2 : 0 |
|
25.03
14:30
VGSK
Gruža
0
2
|
25.03.2017 14:30 | 0 : 2 |
|
25.03
14:30
Spartak 1924
Sloga 1940 (BB)
3
2
|
25.03.2017 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
25.03
14:30
Jedinstvo 1945
Provo
0
1
|
25.03.2017 14:30 | 0 : 1 |
25.03
15:00
OFK Bor
Svrljig
3
2
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
25.03
15:00
Brodoremont
Hajduk Veljko
2
2
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 2 |
|
25.03
15:00
SFS Borac
Poljoprivrednik
0
2
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 2 |
|
25.03
15:00
Morava (VH)
BuduÄnost (P)
1
0
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
Lužnica
Sloga (L)
3
0
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
15:00
Nebeski andjeli
Mladost (M)
1
0
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
BuduÄnost (O)
Balkanski
2
0
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
GFK DuboÄica
Vranjska Banja
2
1
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 1 |
|
25.03
15:00
Milutinac
Turbina
0
0
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 0 |
|
25.03
15:30
Proleter (RS)
Proleter (Nj)
2
1
|
25.03.2017 15:30 | 2 : 1 | |||||||
25.03
15:30
ObiliÄ
Vinogradar
0
0
|
25.03.2017 15:30 | 0 : 0 |
25.03
15:00
ŽAK
Rusin
0
2
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 2 |
|
25.03
15:00
Jedinstvo SteviÄ
BAK
2
1
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Partizan (U)
Sloga (BNS)
1
3
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 3 |
|
25.03
15:30
OFK Kikinda
C. Zvezda (RS)
3
0
|
25.03.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
15:30
Proleter 2006
Mladost (BD)
1
0
|
25.03.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
15:30
Mladost (L)
Naftagas (E)
3
0
|
25.03.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
15:30
Begej
Lehel
3
0
|
25.03.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
25.03
15:00
Partizan
Sloven
2
0
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
1. Maj Ruma
Jadran
1
1
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Rudar
Podrinje
0
2
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 2 |
|
25.03
15:30
OFK Futog
Proleter
1
0
|
25.03.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
15:30
Mladost
Titel
3
0
|
25.03.2017 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
15:30
OFK Sirig
MiletiÄ
3
3
|
25.03.2017 15:30 | 3 : 3 |
|
25.03
15:00
Rudar
GoÄ
0
3
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
25.03
15:00
Omladinac
Ibar
3
2
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 2 |
|
25.03
15:00
Jadran
Å umadija 1934
1
1
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 1 |
|
25.03
14:30
Slatina
Donja Vrbava
3
0
|
25.03.2017 14:30 | 3 : 0 |
|
25.03
14:30
Podunavac
Omladinac
12
0
|
25.03.2017 14:30 | 12 : 0 |
|
25.03
14:30
Rudar 2001
Äerdap
0
1
|
25.03.2017 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
14:30
TrgovaÄki
Polet (SD)
3
1
|
25.03.2017 14:30 | 3 : 1 |
|
25.03
15:00
RadniÄki Å abaÄki
Cer
2
1
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 1 |
|
25.03
14:30
OFK JabuÄje
Junior Novo Naselje
3
0
|
25.03.2017 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
14:30
Radnik
Iskra
1
2
|
25.03.2017 14:30 | 1 : 2 |
|
25.03
15:30
PoreÄ
Äubra
1
1
|
25.03.2017 15:30 | 1 : 1 |
|
25.03
15:00
Jedinstvo GVD
Naisus 1977
5
1
|
25.03.2017 15:00 | 5 : 1 |
|
25.03
15:00
Rgotina
Rudar (G)
1
1
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 1 |
25.03
15:00
AZ Borac 2014
Morava
2
1
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 1 |
|
25.03
15:00
Vladimir DurkoviÄ
Zvezda
3
1
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 1 |
25.03
14:30
OFK Alakince
Crnotince
3
0
|
25.03.2017 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
Levosoje
BSK Bujanovac
1
0
|
25.03.2017 | 1 : 0 |
|
25.03
14:30
Brodarac
Dunav
3
2
|
25.03.2017 14:30 | 3 : 2 |
|
25.03
15:00
Burovo
Mladost (C)
1
2
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
25.03
15:00
TEK Sloga
Å umadija
0
0
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
Zabrežje
Barajevo
4
1
|
25.03.2017 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Napredak
Urovci
5
3
|
25.03.2017 15:00 | 5 : 3 |
|
25.03
15:00
VinÄa
Mladenovac
1
0
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 0 |
|
25.03
15:30
Rudar
Å umadija
0
1
|
25.03.2017 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
15:30
Rudar Stenjevac
RadniÄki (T)
6
0
|
25.03.2017 15:30 | 6 : 0 | |||||||
25.03
15:30
Borac 1805
Moravac 2015
1
0
|
25.03.2017 15:30 | 1 : 0 |
|
25.03
15:30
Napredak 2012
Polet (V)
3
4
|
25.03.2017 15:30 | 3 : 4 | |||||||
25.03
15:30
Ratar
Jastrebac
3
5
|
25.03.2017 15:30 | 3 : 5 |
25.03
15:30
Mladost
Hajduk
3
2
|
25.03.2017 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
25.03
15:30
Bukovik
Rtanj
4
1
|
25.03.2017 15:30 | 4 : 1 |
25.03
15:00
Atakante
Posavac TiŔma
4
3
|
25.03.2017 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
25.03
15:00
Sparta Železnik
Å eÄeranac Ada
0
3
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 3 |
25.03
15:30
Delija
Bega
0
3
|
25.03.2017 15:30 | 0 : 3 |
25.03
15:30
Centar
BaÄka
0
3
|
25.03.2017 15:30 | 0 : 3 |
|
||||||
25.03
15:30
RFK Novi Sad 1921
ŽelezniÄar
0
0
|
25.03.2017 15:30 | 0 : 0 |
25.03
15:00
Erdoglija
MarÅ”iÄ
1
0
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 0 |
|
25.03
16:00
Bjelica
Bratstvo
7
1
|
25.03.2017 16:00 | 7 : 1 |
|
25.03
14:30
Omladinac (V)
Mladost MG
3
2
|
25.03.2017 14:30 | 3 : 2 |
25.03
14:30
Mladost (R)
DragoÅ”
3
1
|
25.03.2017 14:30 | 3 : 1 |
|
25.03
14:30
Polet (V)
Sloga (Ä)
5
0
|
25.03.2017 14:30 | 5 : 0 |
|
25.03
15:00
Torpedo
Proleter
1
0
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
Milicionar
BuduÄnost (PD)
2
1
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Drina
BuduÄnost (Z)
1
0
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 0 |
|
25.03
15:00
DuŔan Silni
CeriÄ
4
2
|
25.03.2017 15:00 | 4 : 2 |
|
25.03
15:00
Jadar (S)
Stolice
0
0
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
Azbukovica
Vidojevica
2
2
|
25.03.2017 15:00 | 2 : 2 |
|
25.03
14:30
Mladost
Rubribreza
2
2
|
25.03.2017 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
25.03
14:30
Vrelo Sport
KaleniÄ
5
0
|
25.03.2017 14:30 | 5 : 0 | |||||||
25.03
14:30
Rudar
OFK Paljuvi
2
2
|
25.03.2017 14:30 | 2 : 2 |
25.03
15:30
Knez Lazar
Mladost VPD
12
2
|
25.03.2017 15:30 | 12 : 2 |
|
25.03
15:30
JugoviÄi
Omladinac
2
1
|
25.03.2017 15:30 | 2 : 1 |
25.03
15:00
Jerma
Sloboda
3
2
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 2 | |||||||
25.03
15:00
Mladost
NiŔavac
3
1
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Veliki Suvodol
Pobeda
1
6
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 6 |
25.03
15:00
Å FU Derbi 2016
Nomanica
4
1
|
25.03.2017 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Moravac (P)
Rudar 1973
3
0
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
15:00
Gornje Krajince
Todorovce
0
0
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
Veternica
Gornje Sinkovce
3
1
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 1 |
|
25.03
15:30
Å umadija (MC)
Mladost (Ä)
0
3
|
25.03.2017 15:30 | 0 : 3 |
|
25.03
15:30
OFK Borac
Heroj
4
0
|
25.03.2017 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
25.03
15:30
Radnik
Razvitak
2
1
|
25.03.2017 15:30 | 2 : 1 |
|
25.03
15:30
Lipar
DomaÄin
1
4
|
25.03.2017 15:30 | 1 : 4 |
|
25.03
16:30
Berane
RadniÄki
5
3
|
25.03.2017 16:30 | 5 : 3 |
|
||||||
25.03
16:30
Otrant Olympic
Kom
0
0
|
25.03.2017 16:30 | 0 : 0 |
|
||||||
25.03
16:30
Äelik
Mornar
1
1
|
25.03.2017 16:30 | 1 : 1 |
|
||||||
25.03
16:30
Bratstvo
Jezero
2
2
|
25.03.2017 16:30 | 2 : 2 |
|
||||||
25.03
16:30
Ibar
Igalo
2
1
|
25.03.2017 16:30 | 2 : 1 |
|
25.03
15:00
Pljevlja 97
OFK Borac
6
1
|
25.03.2017 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
25.03
12:00
Fair Play
Brskovo
0
6
|
25.03.2017 12:00 | 0 : 6 |
|
25.03
16:00
GorŔtak
OFK Mladost 1970
0
2
|
25.03.2017 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
25.03
16:00
Ribnica
Crvena stijena
1
4
|
25.03.2017 16:00 | 1 : 4 |
|
25.03
14:30
Sloboda
Proleter
3
1
|
25.03.2017 14:30 | 3 : 1 | |||||||
25.03
14:30
MaÄva
RadniÄki
1
1
|
25.03.2017 14:30 | 1 : 1 | |||||||
25.03
14:30
Jagodina
BSK BorÄa
2
0
|
25.03.2017 14:30 | 2 : 0 | |||||||
25.03
14:30
OFK Beograd
SindjeliÄ
1
0
|
25.03.2017 14:30 | 1 : 0 |
25.03
14:00
Spartak
MaŔinac Trejs PZP
2
0
|
25.03.2017 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
25.03
15:00
Napredak
Vojvodina
1
4
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 4 |
|
25.03
14:00
Å umadija 1903
Trijumf
0
1
|
25.03.2017 14:00 | 0 : 1 |
25.03
Krstarica
Knjaževac 2015
2
1
|
25.03.2017 | 2 : 1 | |||||||
25.03
Majdanpek
LevaÄ
4
2
|
25.03.2017 | 4 : 2 |
|
25.03
14:30
ÄukariÄki
RadniÄki (N)
3
3
|
25.03.2017 14:30 | 3 : 3 | |||||||
25.03
11:00
Partizan
RadniÄki (V)
3
1
|
25.03.2017 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
12:30
Rad
Voždovac
0
0
|
25.03.2017 12:30 | 0 : 0 |
|
25.03
Smederevo 1924
Sloga 33
3
0
|
25.03.2017 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
RadniÄki 1926
Homoljac
5
1
|
25.03.2017 | 5 : 1 |
|
||||||
25.03
Karadjordje
Mladi borac
5
0
|
25.03.2017 | 5 : 0 |
|
||||||
25.03
Mihajlovac
Å umadija
2
1
|
25.03.2017 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
Å apine
VGSK
2
1
|
25.03.2017 | 2 : 1 |
|
25.03
19:00
Brodarac 2
Studentski Grad
4
2
|
25.03.2017 19:00 | 4 : 2 |
|
||||||
25.03
09:00
Internacional
Siti Sport Klub
5
1
|
25.03.2017 09:00 | 5 : 1 |
|
||||||
25.03
09:00
RadniÄki (NB)
RadniÄki (O)
3
1
|
25.03.2017 09:00 | 3 : 1 |
|
25.03
10:00
NjerŔ IŔtvan
TSC
0
3
|
25.03.2017 10:00 | 0 : 3 |
|
25.03
09:00
BSK 1925
VrÄin
4
0
|
25.03.2017 09:00 | 4 : 0 |
|
||||||
25.03
12:00
PKB
BuduÄnost
3
1
|
25.03.2017 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
011
Srem
10
2
|
25.03.2017 15:00 | 10 : 2 |
|
25.03
10:00
Sremcica
DIF
0
9
|
25.03.2017 10:00 | 0 : 9 |
|
||||||
25.03
12:30
Novi Beograd
Postar 1930
2
1
|
25.03.2017 12:30 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
13:00
Dunavac Grocka
VinÄa
6
1
|
25.03.2017 13:00 | 6 : 1 |
|
25.03
12:00
Brodarac MK
BASK MK
1
5
|
25.03.2017 12:00 | 1 : 5 |
|
25.03
11:30
ÄukariÄki
Moravac Orion
6
0
|
25.03.2017 11:30 | 6 : 0 | |||||||
25.03
13:00
Kiker
Teleoptik
1
1
|
25.03.2017 13:00 | 1 : 1 | |||||||
25.03
10:00
Rad
Studentski Grad
1
1
|
25.03.2017 10:00 | 1 : 1 |
25.03
14:00
Apolon 4
Tutin
3
1
|
25.03.2017 14:00 | 3 : 1 | |||||||
25.03
14:30
Mokra Gora
Rudar
3
3
|
25.03.2017 14:30 | 3 : 3 | |||||||
25.03
10:30
Nacional AG
RadniÄki 1923
1
2
|
25.03.2017 10:30 | 1 : 2 |
|
25.03
12:00
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
Drina
2
1
|
25.03.2017 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
12:00
Savacium
DonjoŔorac Sunrise
3
1
|
25.03.2017 12:00 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
12:00
Jedinstvo
MaÄva 2005
|
25.03.2017 12:00 |
|
|||||||
25.03
12:00
ŽelezniÄar
Loznica
0
3
|
25.03.2017 12:00 | 0 : 3 |
|
25.03
11:16
BSK 1925
Sindjelic
1
0
|
25.03.2017 11:16 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
19:30
011
RadniÄki (O)
4
0
|
25.03.2017 19:30 | 4 : 0 |
|
25.03
15:00
Borac
RadniÄki (SM)
4
1
|
25.03.2017 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
25.03
12:00
InÄija
Petar PuaÄa
1
1
|
25.03.2017 12:00 | 1 : 1 |
|
25.03
12:00
RadniÄki (S)
ŽAK junior
2
1
|
25.03.2017 12:00 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
12:00
TSC
BaÄka (BP)
1
1
|
25.03.2017 12:00 | 1 : 1 |
|
||||||
25.03
10:00
Spartak
Vrbas
3
1
|
25.03.2017 10:00 | 3 : 1 |
|
25.03
15:00
Mladost
Sloven
0
9
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 9 |
|
||||||
25.03
Hrtkovci
Donji Petrovci
8
0
|
25.03.2017 | 8 : 0 |
|
25.03
11:00
Subotica
BaÄka 1901
1
3
|
25.03.2017 11:00 | 1 : 3 |
|
25.03
10:00
Avala 1939
Hajduk
2
9
|
25.03.2017 10:00 | 2 : 9 |
|
||||||
25.03
09:00
GSP Polet
IMT
1
3
|
25.03.2017 09:00 | 1 : 3 |
|
25.03
12:30
RadniÄki NB MK
ÄukariÄki MK
0
3
|
25.03.2017 12:30 | 0 : 3 | |||||||
25.03
17:00
Brodarac MK
BASK MK
4
0
|
25.03.2017 17:00 | 4 : 0 |
25.03
Å umadija 1962 MK
Internacional MK
3
0
|
25.03.2017 | 3 : 0 | |||||||
25.03
LeŔtane MK
Brodarac MK
3
0
|
25.03.2017 | 3 : 0 | |||||||
25.03
09:00
Voždovac MK
Crvena Zvezda MML MK
4
1
|
25.03.2017 09:00 | 4 : 1 |
|
||||||
25.03
13:00
IMT MK
011 MK
1
1
|
25.03.2017 13:00 | 1 : 1 |
|
25.03
10:00
Novi Beograd MK
Srem MK
2
1
|
25.03.2017 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
15:00
Zemun MK-V
13. Maj MK
5
0
|
25.03.2017 15:00 | 5 : 0 |
|
25.03
11:00
Bane
Kosmet
2
1
|
25.03.2017 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
25.03
12:00
Apolon 4
Tutin
8
0
|
25.03.2017 12:00 | 8 : 0 |
|
||||||
25.03
12:30
JoŔanica
RadniÄki 1923
0
0
|
25.03.2017 12:30 | 0 : 0 |
|
25.03
10:00
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
Drina
6
1
|
25.03.2017 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
25.03
10:00
Savacijum
DonjoŔorac Sunrise
3
1
|
25.03.2017 10:00 | 3 : 1 | |||||||
25.03
10:00
Jedinstvo
MaÄva 2005
1
1
|
25.03.2017 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
25.03
10:00
ŽelezniÄar
Loznica
0
1
|
25.03.2017 10:00 | 0 : 1 |
|
25.03
AF Duljaj
Kolonija 11421
2
0
|
25.03.2017 | 2 : 0 |
|
||||||
25.03
BaÄinac
AF DjokiÄ
5
1
|
25.03.2017 | 5 : 1 |
|
||||||
25.03
Sloga 33
Morava
5
3
|
25.03.2017 | 5 : 3 |
|
||||||
25.03
Plana
Presing
3
2
|
25.03.2017 | 3 : 2 |
|
||||||
25.03
Zvižd
Pinkum
1
2
|
25.03.2017 | 1 : 2 |
|
||||||
25.03
GFK Jasenica 1911
Cepelin 026
0
1
|
25.03.2017 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
Smederevo 1924
Å umadija
4
0
|
25.03.2017 | 4 : 0 |
|
25.03
18:00
011
FSFV
3
0
|
25.03.2017 18:00 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
18:30
Vozdovac
Rad
1
6
|
25.03.2017 18:30 | 1 : 6 |
|
||||||
25.03
11:00
ÄukariÄki
BSK
5
1
|
25.03.2017 11:00 | 5 : 1 |
|
25.03
10:00
Srem
RadniÄki (SM)
1
2
|
25.03.2017 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
25.03
10:00
InÄija
Petar PuaÄa
3
4
|
25.03.2017 10:00 | 3 : 4 |
|
25.03
10:00
ŽelezniÄar
BeÄkerek 023
6
0
|
25.03.2017 10:00 | 6 : 0 |
|
25.03
10:00
RadniÄki (S)
BaÄka 1901
8
0
|
25.03.2017 10:00 | 8 : 0 |
|
||||||
25.03
10:00
Spartak
Vrbas
3
0
|
25.03.2017 10:00 | 3 : 0 |
|
25.03
12:00
NjerŔ IŔtvan
Arena Su
2
0
|
25.03.2017 12:00 | 2 : 0 |
|
25.03
15:00
IMT
Lola
1
3
|
25.03.2017 15:00 | 1 : 3 |
|
25.03
11:30
Hajduk
Beograd 1929
1
6
|
25.03.2017 11:30 | 1 : 6 |
|
25.03
10:00
Dominus
RadniÄki NB
6
1
|
25.03.2017 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
25.03
14:30
Bežanija
Studentski Grad
1
2
|
25.03.2017 14:30 | 1 : 2 |
|
25.03
12:00
Trijumf
Vinca
2
4
|
25.03.2017 12:00 | 2 : 4 |
|
||||||
25.03
10:00
Sopot
Nord Star
7
0
|
25.03.2017 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
25.03
14:30
Seceranac Ada
Žarkovo
2
1
|
25.03.2017 14:30 | 2 : 1 |
|
25.03
12:30
Zemun MK
Studenski grad MK
0
3
|
25.03.2017 12:30 | 0 : 3 | |||||||
25.03
17:00
Altina MK
ÄukariÄki MK
1
0
|
25.03.2017 17:00 | 1 : 0 |
|
||||||
25.03
10:00
Partizan MK
Teleoptik MK
6
0
|
25.03.2017 10:00 | 6 : 0 |
|
25.03
15:00
Kosmaj MK
Beograd 1929 MK
5
1
|
25.03.2017 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
25.03
11:00
Dunavac MK
Ole MK
4
2
|
25.03.2017 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
25.03
15:00
BoleÄ MK
Dunav MK
15
0
|
25.03.2017 15:00 | 15 : 0 |
|
25.03
15:00
PKB MK
Kolubara MK
0
8
|
25.03.2017 15:00 | 0 : 8 |
|
25.03
Majdanpek
Knjaževac 2015
3
1
|
25.03.2017 | 3 : 1 |
|
25.03
14:00
ÄukariÄki
Zemun
3
1
|
25.03.2017 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
11:00
RadniÄki (NB)
Kolubara
6
0
|
25.03.2017 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
25.03
10:00
RadniÄki (O)
Teleoptik
0
2
|
25.03.2017 10:00 | 0 : 2 |
|
25.03
09:30
Subotica
TSC
0
5
|
25.03.2017 09:30 | 0 : 5 |
|
25.03
12:30
KolaŔin
Rudar
6
0
|
25.03.2017 12:30 | 6 : 0 |
|
25.03
FK Napredak
FK Presing
|
25.03.2017 | : | |||||||
25.03
FK Plana
FK AF ÄokiÄ
|
25.03.2017 | : | |||||||
25.03
FK Sloga 33
FK PetliÄ
|
25.03.2017 | : | |||||||
25.03
FK Strai Grad
FK TrgovaÄki
|
25.03.2017 | : |
25.03
09:00
Olimpik
Srem
9
1
|
25.03.2017 09:00 | 9 : 1 |
|
||||||
25.03
10:00
Sinjdjelic
Ada
1
2
|
25.03.2017 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
25.03
12:00
Lola
Studentski Grad
1
3
|
25.03.2017 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
25.03
12:00
Buducnost
Jedinstvo
0
1
|
25.03.2017 12:00 | 0 : 1 |
|
||||||
25.03
12:30
Dominus
Bezanija
4
3
|
25.03.2017 12:30 | 4 : 3 |
25.03
09:00
Hajduk
Atakante
3
1
|
25.03.2017 09:00 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
09:00
Sindjelic
Banja
8
0
|
25.03.2017 09:00 | 8 : 0 |
|
||||||
25.03
09:30
Postar
Zvezdara
3
2
|
25.03.2017 09:30 | 3 : 2 |
|
||||||
25.03
10:00
IMT B
Lepusnica
11
1
|
25.03.2017 10:00 | 11 : 1 |
|
25.03
11:00
Mladi Proleter
RadniÄki PDM
0
6
|
25.03.2017 11:00 | 0 : 6 |
|
||||||
25.03
14:00
Lokomotiva B
Vinca
3
0
|
25.03.2017 14:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
13:00
Dorcol
Sopot
3
0
|
25.03.2017 13:00 | 3 : 0 |
|
25.03
15:30
Lokomotiva V
BSK 1925 B
0
4
|
25.03.2017 15:30 | 0 : 4 |
|
25.03
FK TrgovaÄki
FK Napredak
|
25.03.2017 | : | |||||||
25.03
FK PetliÄ
FK Stari Grad
|
25.03.2017 | : | |||||||
25.03
FK AF ÄokiÄ
FK Sloga 33
|
25.03.2017 | : | |||||||
25.03
FK Presing
FK Plana
|
25.03.2017 | : |
25.03
19:00
Akademik
Sveti ÄorÄe
99
87
|
25.03.2017 19:00 | 99 : 87 |
25.03
19:00
MileŔevac
KKK RadniÄki
90
93
|
25.03.2017 19:00 | 90 : 93 | |||||||
25.03
15:00
Å abac
Student
80
83
|
25.03.2017 15:00 | 80 : 83 | |||||||
25.03
18:00
Zekas 75
Polet
102
100
|
25.03.2017 18:00 | 102 : 100 | |||||||
25.03
18:00
Klik
Priboj
95
72
|
25.03.2017 18:00 | 95 : 72 |
25.03
16:30
KurŔumlija
NiÅ”
85
74
|
25.03.2017 16:30 | 85 : 74 | |||||||
25.03
18:00
Zdravlje Leskovac
OKK Junior
85
61
|
25.03.2017 18:00 | 85 : 61 |
25.03
17:00
Borac
RadniÄki (O)
86
82
|
25.03.2017 17:00 | 86 : 82 | |||||||
25.03
18:00
Žarkovo
Zemun
77
63
|
25.03.2017 18:00 | 77 : 63 | |||||||
25.03
14:30
Slodes
BorÄa
70
74
|
25.03.2017 14:30 | 70 : 74 | |||||||
25.03
19:30
Beko
Ras
81
56
|
25.03.2017 19:30 | 81 : 56 |
25.03
16:30
Star
Petrovgrad
88
86
|
25.03.2017 16:30 | 88 : 86 | |||||||
25.03
12:00
BuduÄnost
Sivac
83
78
|
25.03.2017 12:00 | 83 : 78 | |||||||
25.03
18:00
KaraÄorÄevo
SO KoÅ”
75
70
|
25.03.2017 18:00 | 75 : 70 | |||||||
25.03
19:00
Odžaci
Sloboda NS
62
80
|
25.03.2017 19:00 | 62 : 80 |
25.03
20:00
Jadran
Pink
110
43
|
25.03.2017 20:00 | 110 : 43 | |||||||
25.03
18:30
Vojka
Lokomotiva 2016
84
64
|
25.03.2017 18:30 | 84 : 64 | |||||||
25.03
18:00
Omladinac
Opovo 99
84
65
|
25.03.2017 18:00 | 84 : 65 | |||||||
25.03
17:00
Partizan
Å imanovci
92
82
|
25.03.2017 17:00 | 92 : 82 |
25.03
17:00
RaÄevac
Vladimirci
68
54
|
25.03.2017 17:00 | 68 : 54 |
25.03
18:30
Ivanjica
ÄaÄak 94
86
76
|
25.03.2017 18:30 | 86 : 76 |
25.03
16:00
Požarevac
ParaÄin
83
66
|
25.03.2017 16:00 | 83 : 66 | |||||||
25.03
16:00
GoÄ
Basket
65
75
|
25.03.2017 16:00 | 65 : 75 | |||||||
25.03
13:00
Napredak Junior
TrepÄa
52
66
|
25.03.2017 13:00 | 52 : 66 |
25.03
12:15
Torlak 2
Lazarevac
41
45
|
25.03.2017 12:15 | 41 : 45 | |||||||
25.03
21:30
BASK
Umka 2009
94
73
|
25.03.2017 21:30 | 94 : 73 |
25.03
16:00
Zicer
Äerdap
86
60
|
25.03.2017 16:00 | 86 : 60 | |||||||
25.03
14:00
Omladinac 016
Pusta Reka
79
76
|
25.03.2017 14:00 | 79 : 76 | |||||||
25.03
16:30
Jugbasket
BSK Junior
120
55
|
25.03.2017 16:30 | 120 : 55 | |||||||
25.03
Hisar
Bor RTB
48
103
|
25.03.2017 | 48 : 103 |
25.03
20:00
Partizan
Cedevita
74
73
|
25.03.2017 20:00 | 74 : 73 |
25.03
19:30
Konstantin
Spartak
88
80
|
25.03.2017 19:30 | 88 : 80 | |||||||
25.03
16:00
Dynamic BG
OKK Beograd
90
68
|
25.03.2017 16:00 | 90 : 68 | |||||||
25.03
20:00
Dunav
Napredak Rubin
94
93
|
25.03.2017 20:00 | 94 : 93 | |||||||
25.03
18:00
VrŔac
Smederevo 1953
105
69
|
25.03.2017 18:00 | 105 : 69 | |||||||
25.03
20:00
Metalac
Beovuk 72
74
79
|
25.03.2017 20:00 | 74 : 79 |
25.03
18:00
Zlatibor
Kolubara LA 2003
88
69
|
25.03.2017 18:00 | 88 : 69 | |||||||
25.03
20:00
Srem
Rtanj
83
77
|
25.03.2017 20:00 | 83 : 77 | |||||||
25.03
20:00
RadniÄki 1950
Mladost
96
77
|
25.03.2017 20:00 | 96 : 77 | |||||||
25.03
19:30
Pirot
Vojvodina
75
89
|
25.03.2017 19:30 | 75 : 89 |
25.03
Ljubovija
Gimnazijalac
72
46
|
25.03.2017 | 72 : 46 | |||||||
25.03
Bor
Duga
72
45
|
25.03.2017 | 72 : 45 |
25.03
16:30
Srbobran
Karaburma
35
88
|
25.03.2017 16:30 | 35 : 88 | |||||||
25.03
18:00
BeoÄin
RadniÄki
68
55
|
25.03.2017 18:00 | 68 : 55 |
25.03
20:30
VrŔac
Radivoj KoraÄ
47
70
|
25.03.2017 20:30 | 47 : 70 |
25.03
16:40
Lucky Star
Å umadija
3
1
|
25.03.2017 16:40 | 3 : 1 |
25.03
13:00
Ribnica 2
Knez Lazar
3
1
|
25.03.2017 13:00 | 3 : 1 |
25.03
19:00
Hercegovina
Proleter
0
3
|
25.03.2017 19:00 | 0 : 3 | |||||||
25.03
14:00
Kikinda
Vojvodina 2
0
3
|
25.03.2017 14:00 | 0 : 3 | |||||||
25.03
20:30
Botafogo
Kulpin
3
0
|
25.03.2017 20:30 | 3 : 0 | |||||||
25.03
19:30
Å id
Mladost
3
0
|
25.03.2017 19:30 | 3 : 0 |
25.03
12:00
Pirot
Ozren
3
0
|
25.03.2017 12:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
19:00
Hajduk Veljko
Vranje
3
1
|
25.03.2017 19:00 | 3 : 1 |
25.03
Radan
Morava
3
2
|
25.03.2017 | 3 : 2 |
|
||||||
25.03
17:00
Junior
Mladost
0
3
|
25.03.2017 17:00 | 0 : 3 |
|
25.03
Mladost
Stražilovo
3
2
|
25.03.2017 | 3 : 2 |
|
||||||
25.03
InÄija
Merkur
1
3
|
25.03.2017 | 1 : 3 |
|
||||||
25.03
Vojvodina 3
Vest
3
1
|
25.03.2017 | 3 : 1 |
|
25.03
Vrbas
MagliÄ 1953
3
0
|
25.03.2017 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
Partizan
Klek SrbijaŔume 2
3
0
|
25.03.2017 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
Novi Sad 2
Sloven
3
0
|
25.03.2017 | 3 : 0 |
|
25.03
17:00
VA 014 Gorenje
FAP Livnica
3
0
|
25.03.2017 17:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
19:00
VGSK
Mladi radnik
0
3
|
25.03.2017 19:00 | 0 : 3 | |||||||
25.03
19:00
ŽelezniÄar
Futog
0
3
|
25.03.2017 19:00 | 0 : 3 | |||||||
25.03
16:00
Kosovska Mitrovica
Smederevo Carina
3
1
|
25.03.2017 16:00 | 3 : 1 | |||||||
25.03
16:30
Borac
Spartak (S)
1
3
|
25.03.2017 16:30 | 1 : 3 |
25.03
18:00
Napredak 037
Metalac Takovo
3
1
|
25.03.2017 18:00 | 3 : 1 | |||||||
25.03
16:00
Antena
DuboÄica
1
3
|
25.03.2017 16:00 | 1 : 3 | |||||||
25.03
17:00
Timok
Zaslon
3
2
|
25.03.2017 17:00 | 3 : 2 | |||||||
25.03
19:00
BeÄej
Mladenovac
0
3
|
25.03.2017 19:00 | 0 : 3 |
25.03
15:00
KurŔumlija
Bor
3
0
|
25.03.2017 15:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
17:00
Radan
Leskovac-98
1
3
|
25.03.2017 17:00 | 1 : 3 | |||||||
25.03
18:00
ParaÄin
Stampedo
3
0
|
25.03.2017 18:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
18:00
Majdanpek FBC
Pirot
3
0
|
25.03.2017 18:00 | 3 : 0 |
25.03
13:45
Odbojka 013
Panonija
3
1
|
25.03.2017 13:45 | 3 : 1 | |||||||
25.03
18:00
Volejstars
Mladost (I)
3
0
|
25.03.2017 18:00 | 3 : 0 | |||||||
25.03
16:00
Futog vest
Novi Sad
1
3
|
25.03.2017 16:00 | 1 : 3 | |||||||
25.03
17:30
VrŔac
Partizan
0
3
|
25.03.2017 17:30 | 0 : 3 |
25.03
Å trand Volej
NS Volej tim
0
3
|
25.03.2017 | 0 : 3 |
|
||||||
25.03
GrbiÄ
Lavice 07
3
2
|
25.03.2017 | 3 : 2 |
|
||||||
25.03
Star
NS Tim
1
3
|
25.03.2017 | 1 : 3 |
|
||||||
25.03
Slavija
Libero
2
3
|
25.03.2017 | 2 : 3 |
|
||||||
25.03
Dunav Volej
BeoÄin Metal
3
0
|
25.03.2017 | 3 : 0 |
|
25.03
KrajiŔnik
ŽitiŔte
0
3
|
25.03.2017 | 0 : 3 |
|
||||||
25.03
InÄija
Banat
2
3
|
25.03.2017 | 2 : 3 |
|
||||||
25.03
Mladost 2
Kikinda
0
3
|
25.03.2017 | 0 : 3 |
|
||||||
25.03
Proleter
BeÄej
0
3
|
25.03.2017 | 0 : 3 |
|
25.03
Blok aut
Soko
3
0
|
25.03.2017 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
Prvi Tempo
Gox-IN
3
0
|
25.03.2017 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
Maks
CVS
3
1
|
25.03.2017 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
Trijumf 2013
Hajduk
1
3
|
25.03.2017 | 1 : 3 |
|
||||||
25.03
Sutjeska
Merkur
0
3
|
25.03.2017 | 0 : 3 |
|
25.03
18:00
Knjaževac
ŽOK 030
3
0
|
25.03.2017 18:00 | 3 : 0 |
25.03
Prvi Tempo
Mitrovica
3
0
|
25.03.2017 | 3 : 0 |
|
||||||
25.03
Mitrovica 2
Prvi Tempo
0
3
|
25.03.2017 | 0 : 3 |
|
||||||
25.03
Radinci Volej
Mitrovica
3
1
|
25.03.2017 | 3 : 1 |
|
||||||
25.03
Sirmium
Sloga
0
3
|
25.03.2017 | 0 : 3 |
|
25.03
19:00
Mladi Radnik
Lazarevac
2
3
|
25.03.2017 19:00 | 2 : 3 | |||||||
25.03
16:40
Kralj
Å umadija
3
0
|
25.03.2017 16:40 | 3 : 0 |
25.03
13:30
SmeÄ 5
Mali Zvornik
3
1
|
25.03.2017 13:30 | 3 : 1 |
25.03
19:30
Roda
Takovo Zvezda Helios
1
3
|
25.03.2017 19:30 | 1 : 3 | |||||||
25.03
20:00
Eaton Srem Tempo
Smederevo
3
0
|
25.03.2017 20:00 | 3 : 0 |
25.03
17:30
Srem Sm
Kikinda
22
30
|
25.03.2017 17:30 | 22 : 30 | |||||||
25.03
18:00
Crvenka
Crvena Zvezda
26
24
|
25.03.2017 18:00 | 26 : 24 |
|
||||||
25.03
18:00
Vrbas
ŽSK
36
26
|
25.03.2017 18:00 | 36 : 26 |
|
||||||
25.03
19:00
Banatski Karlovac
Hercegovina
28
28
|
25.03.2017 19:00 | 28 : 28 |
|
25.03
20:00
Hisar
Hajduk Veljko
28
27
|
25.03.2017 20:00 | 28 : 27 | |||||||
25.03
20:00
ORK Bor
Jagodina
32
28
|
25.03.2017 20:00 | 32 : 28 | |||||||
25.03
19:00
RadniÄki
Planinka
23
27
|
25.03.2017 19:00 | 23 : 27 | |||||||
25.03
19:00
ŽitoraÄa
Bela Palanka
22
28
|
25.03.2017 19:00 | 22 : 28 |
25.03
20:00
GoÄ Merkur
Napredak
23
23
|
25.03.2017 20:00 | 23 : 23 |
25.03
19:00
Mladost
Dalmatinac
39
26
|
25.03.2017 19:00 | 39 : 26 |
|
25.03
DorÄol
Palanka
30
27
|
25.03.2017 | 30 : 27 | |||||||
25.03
BASK Soko
Prva Iskra BariÄ
41
31
|
25.03.2017 | 41 : 31 | |||||||
25.03
15:00
GuÄevo
Ub
22
23
|
25.03.2017 15:00 | 22 : 23 |
25.03
19:30
Mladost 1949
Knjaževac
35
32
|
25.03.2017 19:30 | 35 : 32 |
|
||||||
25.03
13:00
Rembas
Rtanj
24
34
|
25.03.2017 13:00 | 24 : 34 |
|
25.03
14:30
RadniÄki 1964 2
Užice
33
30
|
25.03.2017 14:30 | 33 : 30 |
|
25.03
18:50
Vojvodina
Požarevac
31
34
|
25.03.2017 18:50 | 31 : 34 | |||||||
25.03
19:00
Dinamo
Rudar
32
23
|
25.03.2017 19:00 | 32 : 23 | |||||||
25.03
19:00
JugoviÄ
Morava
26
20
|
25.03.2017 19:00 | 26 : 20 | |||||||
25.03
20:00
Partizan
Spartak Vojput
26
37
|
25.03.2017 20:00 | 26 : 37 | |||||||
25.03
17:30
Å amot 65
Metaloplastika
32
27
|
25.03.2017 17:30 | 32 : 27 |
25.03
18:00
Priboj
DuboÄica 54
26
32
|
25.03.2017 18:00 | 26 : 32 | |||||||
25.03
19:00
InÄija
Zlatar
22
22
|
25.03.2017 19:00 | 22 : 22 | |||||||
25.03
18:00
ObiliÄ
Mokra Gora
24
17
|
25.03.2017 18:00 | 24 : 17 | |||||||
25.03
20:30
SindjeliÄ
TopliÄanin
10
0
|
25.03.2017 20:30 | 10 : 0 |
|
||||||
25.03
19:00
Vranje 1957
Novi Pazar
20
22
|
25.03.2017 19:00 | 20 : 22 |
25.03
17:00
Äerdap
ŽitoraÄa
14
23
|
25.03.2017 17:00 | 14 : 23 | |||||||
25.03
19:00
Rtanj
Pirot
20
28
|
25.03.2017 19:00 | 20 : 28 | |||||||
25.03
18:00
TopliÄanin
DuboÄica
29
20
|
25.03.2017 18:00 | 29 : 20 |
25.03
19:00
Halas Jožef
Temerin
36
21
|
25.03.2017 19:00 | 36 : 21 |
|
||||||
25.03
20:00
Partizan
Laki
27
31
|
25.03.2017 20:00 | 27 : 31 |
|
25.03
18:00
Medicinar
Naisa
37
24
|
25.03.2017 18:00 | 37 : 24 | |||||||
25.03
19:30
Bekament BukoviÄka Banja
Jagodina
28
23
|
25.03.2017 19:30 | 28 : 23 |
25.03
17:00
RadniÄki
ŽelezniÄar
33
28
|
25.03.2017 17:00 | 33 : 28 | |||||||
25.03
18:00
Bor RTB
Sloga
29
25
|
25.03.2017 18:00 | 29 : 25 |
25.03
13:30
Požarevac
Minaqua Vojvodina
31
32
|
25.03.2017 13:30 | 31 : 32 | |||||||
25.03
19:00
Mladost (NP)
Mladi radnik
26
20
|
25.03.2017 19:00 | 26 : 20 | |||||||
25.03
18:30
Voždovac 1955
Vrbas
25
21
|
25.03.2017 18:30 | 25 : 21 |
25.03
18:00
Budva
Partizan Raiffeisen
9
7
|
25.03.2017 18:00 | 9 : 7 | |||||||
25.03
20:00
Primorje EB
Vojvodina
11
3
|
25.03.2017 20:00 | 11 : 3 | |||||||
25.03
19:00
Jug CO
Jadran Split
18
8
|
25.03.2017 19:00 | 18 : 8 |
25.03
19:00
KraljeviÄevo
Apa Futsal
5
0
|
25.03.2017 19:00 | 5 : 0 |
25.03
15:30
AranÄelovac
Oplenac
6
7
|
25.03.2017 15:30 | 6 : 7 |
|
||||||
25.03
19:00
KosjeriÄ
Flach
8
1
|
25.03.2017 19:00 | 8 : 1 |
|
25.03
18:15
Sopot
GroÄanski
9
4
|
25.03.2017 18:15 | 9 : 4 |
|
25.03
19:30
Tisa
Kikinda
3
2
|
25.03.2017 19:30 | 3 : 2 |
|
25.03
20:00
LeteÄi Holandjanin
Deus Rol. MoÅ”iÄ
1
9
|
25.03.2017 20:00 | 1 : 9 | |||||||
25.03
16:30
FON
Smederevo
3
2
|
25.03.2017 16:30 | 3 : 2 |
25.03
14:30
Panthers PanÄevo
Blue Dragons Beograd
2
23
|
25.03.2017 14:30 | 2 : 23 |
|