Jasika
Poljoprivrednik
Čitluk
Prva liga Rasinskog okruga: Sloga - Jedinstvo 1936 5:1

Zaslužena pobeda Ćićevaca koji su tokom cele utakmice diktirali tempo. , stvarali šanse i na kraju pobedili visokim rezultatom. Odmah na startu počelo je atacima domaćina a prvu priliku propustio je Stojković u 7. minutu kada je glavom šutirao iz neposredne blizine a golman gostiju Rajković bravurozno odbranio. Sloga je u tom periodu opsedala gol gostiju ali je uglavnom šutevima iz daljine pokušavala da pogodi mrežu Rajkovića ali bez uspeha.  U 23. minutu ponovo se istakao golman gostiju Rajković pošto je šut Darka Stanojevića u sam donji levi ugao skrenuo u korner. Potom slede nekoliko šansi danas odličnog Golubovića ali ili je neprecizan ili nailazi na nepremostivu prepreku u vidu golmana gostiju Rajkovića. U 37. minutu posle kornera Golubović šutira glavom golman Rajković vrhovima prstiju kači loptu koja pogađa stativu, a onda 43 minut i konačno vođstvo domaćina , Šljivić se poludesno izborio za jednu loptu odlično video Stojkovića na drugoj stativi poslao mu loptu a ovaj doveo Slogu konačno i zasaluženo u vođstvo od 1:0

Samo što je počelo drugo poluvreme Sloga je preko Golubovića povisila na 2:0 posle odlične solo akcije, da bi u 55. minutu isti igrač posle takođe solo akcije sa nekih desetak metara šutirao a igrač gostiju Nikola Ivanović igrao rukom pa je kazneni udarac za 3:0 sigurno izveo Šljivić. U 66. minutu posle kornera najviši u skoku bio je opet Golubović koji šutira pogađa prečka a lopta se odbija do Šljivića za 4:0, na 5:0 povisio je ponovo Šljivić iz kaznenog udarca pošto je prethodno oboren Golubović. Gosti su jedinu pravu akciju izveli u 87. minutu kada je Milenović prošao sam kroz odbranu domaćih pa golmanu Ѕdravkoviću nije preostalo ništa drugo nego da ga sruši a isti igrač postavio je konačan rezultat od 5:1 za novi prodor Sloge u sami vrh tabele.

Strelci: 1:0 Stojković u 42, 2:0 Golubović u 52, 3:0 Šljivić iz KU u 55, 4:0 Šljivić u 66, 5 0 Čljivić iz KU u 84. minutu, 5:1 Milanović u 87. mni iz KU . Stadion Sloge u Ćićevcu, gledalaca 150. Sudija Miloš Grujičić (Kruševac) 7, 5, . Opomenuti igrači: Zdravković i Stolić (Sloga) i Nikola Jovanović (Jedinstvo). Igrač utakmice: Danijel Golubović.

Sloga: Zdravković 6, 5, Radosavljević 7, 5, Ristić 7, M. Stanojević 7(Stolić 7), Stojković 7, Ivković 7, Živković 7(M. Petrović 7), A. Petrović 7, 5, Golubović 8, Šljivić 8, D. Stanojević 7

JEDINSTVO 1936: Rajković 7, 5, Ružić 6, 5, Živić 6, 5, Petrović 6, Ivanović 7, Savić 6, Milenović7, Miladinović 6, 5, Maksimović 6, Ugrinović 6, 5, Marković 6, 5.