20.10
15:00
Rudar
Sloboda
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Rudar | 2 : 0 | Sloboda | |||||
20.10
15:00
Loznica
Šapine
0
1
|
20.10.2013 15:00 | Loznica | 0 : 1 | Šapine | |||||
20.10
15:00
Šumadija
Bane
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Šumadija | 2 : 0 | Bane | |||||
20.10
15:00
Jošanica ND 2011
Partizan
3
1
|
20.10.2013 15:00 | Jošanica ND 2011 | 3 : 1 | Partizan | |||||
20.10
15:00
Seljak
Železničar
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Seljak | 2 : 0 | Železničar | |||||
20.10
15:00
Krušik
Pobeda
5
2
|
20.10.2013 15:00 | Krušik | 5 : 2 | Pobeda | |||||
20.10
15:00
Mačva
Mladi radnik
5
1
|
20.10.2013 15:00 | Mačva | 5 : 1 | Mladi radnik | |||||
20.10
11:00
Polet
GFK Jasenica 1911
4
0
|
20.10.2013 11:00 | Polet | 4 : 0 | GFK Jasenica 1911 |
20.10
15:00
Jedinstvo (P)
Žitorađa
0
2
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | Žitorađa | |||||
20.10
15:00
Dubočica 1923
Tabane Trgovački
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Dubočica 1923 | 0 : 0 | Tabane Trgovački | |||||
20.10
15:00
Trstenik PPT
SFK Moravac
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Trstenik PPT | 1 : 0 | SFK Moravac | |||||
20.10
15:00
Hajduk Veljko
Timočanin
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Hajduk Veljko | 2 : 1 | Timočanin | |||||
20.10
15:00
Radnički (P)
Sinđelić
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Radnički (P) | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
20.10
15:00
Kopaonik
Sloga (D)
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Kopaonik | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
20.10
15:00
Moravac Orion
Đerdap
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Moravac Orion | 3 : 0 | Đerdap | |||||
20.10
15:00
Radnički (S)
Car Konstantin
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Car Konstantin |
20.10
15:00
Radnički (NP)
ČSK Pivara
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Radnički (NP) | 0 : 0 | ČSK Pivara | |||||
20.10
15:00
Dinamo
Radnički (SM)
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Dinamo | 0 : 0 | Radnički (SM) | |||||
20.10
15:00
Bačka 1901
Novi Sad
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Bačka 1901 | 2 : 0 | Novi Sad | |||||
20.10
15:00
Tekstilac
Radnički (S)
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
20.10
15:00
Radnički (Š)
Senta
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Radnički (Š) | 1 : 1 | Senta | |||||
20.10
15:00
Sloga
Dunav
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Dunav | |||||
20.10
15:00
Banat
Palić
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Banat | 0 : 0 | Palić | |||||
20.10
15:00
Bačka (BP)
Jedinstvo (NB)
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Bačka (BP) | 2 : 0 | Jedinstvo (NB) |
20.10
15:00
Železnik Lasta
Hajduk
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Železnik Lasta | 1 : 1 | Hajduk | |||||
20.10
15:00
Lokomotiva
IM Rakovica
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | IM Rakovica | |||||
20.10
15:00
Zemun
Turbina
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Zemun | 0 : 0 | Turbina | |||||
20.10
11:00
Žarkovo
Srem
0
0
|
20.10.2013 11:00 | Žarkovo | 0 : 0 | Srem | |||||
20.10
15:00
Sopot
Budućnost
5
0
|
20.10.2013 15:00 | Sopot | 5 : 0 | Budućnost | |||||
20.10
15:00
OFK Mladenovac
BASK
2
2
|
20.10.2013 15:00 | OFK Mladenovac | 2 : 2 | BASK | |||||
20.10
15:00
Dorćol
Šumadija
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Dorćol | 3 : 0 | Šumadija | |||||
20.10
15:00
Kolubara
Radnički (O)
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Kolubara | 1 : 1 | Radnički (O) |
20.10
11:00
Metalac
Vodojaža
0
2
|
20.10.2013 11:00 | Metalac | 0 : 2 | Vodojaža | |||||
20.10
11:00
Šumadija 1903
Slavija
2
0
|
20.10.2013 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Slavija | |||||
20.10
14:30
Dragačevo
Mokra Gora
1
2
|
20.10.2013 14:30 | Dragačevo | 1 : 2 | Mokra Gora | |||||
20.10
14:30
Polet
Sloboda
1
0
|
20.10.2013 14:30 | Polet | 1 : 0 | Sloboda | |||||
20.10
14:30
Takovo
Orlovac
2
0
|
20.10.2013 14:30 | Takovo | 2 : 0 | Orlovac |
20.10
15:00
Šumadija
Napredak
2
4
|
20.10.2013 15:00 | Šumadija | 2 : 4 | Napredak | |||||
20.10
15:00
Homoljac
Šumadinac 1913
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Homoljac | 2 : 0 | Šumadinac 1913 | |||||
20.10
15:00
Morava
Mladi radnik
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Morava | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
20.10
15:00
Udarnik
Zvižd
1
2
|
20.10.2013 15:00 | Udarnik | 1 : 2 | Zvižd |
20.10
14:30
Sloga (S)
Polimlje
0
0
|
20.10.2013 14:30 | Sloga (S) | 0 : 0 | Polimlje | |||||
20.10
14:30
Radnički Stobeks
FAP
3
4
|
20.10.2013 14:30 | Radnički Stobeks | 3 : 4 | FAP | |||||
20.10
14:30
Zlatar
Mladost (DD)
6
0
|
20.10.2013 14:30 | Zlatar | 6 : 0 | Mladost (DD) |
20.10
15:00
Zaplanjac
Bukovik
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Zaplanjac | 2 : 1 | Bukovik | |||||
20.10
15:00
BSK Bujanovac
Budućnost
1
0
|
20.10.2013 15:00 | BSK Bujanovac | 1 : 0 | Budućnost | |||||
20.10
15:00
Radan
Pusta Reka
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Radan | 2 : 0 | Pusta Reka | |||||
20.10
15:00
Dinamo
Lužnica
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Dinamo | 2 : 0 | Lužnica | |||||
20.10
15:00
Pukovac
Topličanin
1
3
|
20.10.2013 15:00 | Pukovac | 1 : 3 | Topličanin |
20.10
15:00
OFK Bor
Rembas
1
0
|
20.10.2013 15:00 | OFK Bor | 1 : 0 | Rembas | |||||
20.10
15:00
Župa
Rtanj
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Župa | 2 : 1 | Rtanj | |||||
20.10
15:00
Majdanpek
Kablovi
0
2
|
20.10.2013 15:00 | Majdanpek | 0 : 2 | Kablovi | |||||
20.10
15:00
Juhor
Rudar
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Juhor | 1 : 0 | Rudar | |||||
20.10
15:00
Borac (B)
Trajal
3
1
|
20.10.2013 15:00 | Borac (B) | 3 : 1 | Trajal | |||||
20.10
15:00
Dragocvet
Lugomir
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Dragocvet | 1 : 0 | Lugomir |
20.10
15:00
Bačka (P)
Crvena Zvezda (RS)
2
2
|
20.10.2013 15:00 | Bačka (P) | 2 : 2 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
20.10
15:00
Tisa
Borac (Starčevo)
3
1
|
20.10.2013 15:00 | Tisa | 3 : 1 | Borac (Starčevo) |
20.10
10:00
Index
Jugović
1
0
|
20.10.2013 10:00 | Index | 1 : 0 | Jugović | |||||
20.10
15:00
Borac
Srbobran
1
2
|
20.10.2013 15:00 | Borac | 1 : 2 | Srbobran |
20.10
10:00
Grafičar
Baćevac
0
3
|
20.10.2013 10:00 | Grafičar | 0 : 3 | Baćevac | |||||
20.10
10:00
Železničar
Radnički (NB)
1
2
|
20.10.2013 10:00 | Železničar | 1 : 2 | Radnički (NB) | |||||
20.10
10:00
Radnički (R)
Lepušnica
0
1
|
20.10.2013 10:00 | Radnički (R) | 0 : 1 | Lepušnica | |||||
20.10
15:00
PKB
Resnik
6
1
|
20.10.2013 15:00 | PKB | 6 : 1 | Resnik |
20.10
15:00
Borac (V)
Budućnost
1
3
|
20.10.2013 15:00 | Borac (V) | 1 : 3 | Budućnost | |||||
20.10
15:00
Polet
Ribnica
0
3
|
20.10.2013 15:00 | Polet | 0 : 3 | Ribnica | |||||
20.10
15:00
Radnik
Morava
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Radnik | 2 : 1 | Morava | |||||
20.10
15:00
Mataruge
Braća Vuković
0
5
|
20.10.2013 15:00 | Mataruge | 0 : 5 | Braća Vuković | |||||
20.10
15:00
Kraljevo Hajduk
Lazac
1
2
|
20.10.2013 15:00 | Kraljevo Hajduk | 1 : 2 | Lazac | |||||
20.10
15:00
Granit
Pazar Juniors 2011
0
3
|
20.10.2013 15:00 | Granit | 0 : 3 | Pazar Juniors 2011 | |||||
20.10
15:00
Radnički
Ibar
4
5
|
20.10.2013 15:00 | Radnički | 4 : 5 | Ibar |
20.10
15:00
Slatina
Jedinstvo (K)
0
5
|
20.10.2013 15:00 | Slatina | 0 : 5 | Jedinstvo (K) | |||||
20.10
15:00
Donja Vrbava
Spartak
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Donja Vrbava | 2 : 1 | Spartak | |||||
20.10
15:00
Rudar
Mladost (A)
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Rudar | 3 : 0 | Mladost (A) | |||||
20.10
15:00
Ovčar
Mladost (P)
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Ovčar | 1 : 0 | Mladost (P) | |||||
20.10
15:00
Omladinac
Gorušica
4
1
|
20.10.2013 15:00 | Omladinac | 4 : 1 | Gorušica | |||||
20.10
15:00
Napredak
Prijevor
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Napredak | 1 : 1 | Prijevor | |||||
20.10
15:00
Morava
Jedinstvo (GG)
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Morava | 1 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
20.10
15:00
Miokovci
Backovac Junajted
5
4
|
20.10.2013 15:00 | Miokovci | 5 : 4 | Backovac Junajted |
20.10
15:00
Šumadinac
OFK Bagremar
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Šumadinac | 1 : 0 | OFK Bagremar | |||||
20.10
15:00
Seljak
Sloga D
2
4
|
20.10.2013 15:00 | Seljak | 2 : 4 | Sloga D | |||||
20.10
15:00
Budućnost
Vinogradi DB
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Vinogradi DB | |||||
20.10
15:00
Jadran
Maršić
6
0
|
20.10.2013 15:00 | Jadran | 6 : 0 | Maršić | |||||
20.10
15:00
Sušica
Korićani
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Sušica | 2 : 0 | Korićani | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo
Kolonija
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Kolonija |
20.10
14:30
ŽSK
Partizan
2
0
|
20.10.2013 14:30 | ŽSK | 2 : 0 | Partizan | |||||
20.10
14:30
Borac
Aranđelovac
2
2
|
20.10.2013 14:30 | Borac | 2 : 2 | Aranđelovac | |||||
20.10
14:30
Prvi srpski ustanak
Beli orlovi
5
0
|
20.10.2013 14:30 | Prvi srpski ustanak | 5 : 0 | Beli orlovi | |||||
20.10
14:30
Marjan
Karađorđe
2
0
|
20.10.2013 14:30 | Marjan | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
20.10
14:30
Banja
Vinča
6
3
|
20.10.2013 14:30 | Banja | 6 : 3 | Vinča | |||||
20.10
14:30
Vitlina-Bokanja
Lepenica
0
3
|
20.10.2013 14:30 | Vitlina-Bokanja | 0 : 3 | Lepenica | |||||
20.10
14:30
Junkovac
Šatornja
2
1
|
20.10.2013 14:30 | Junkovac | 2 : 1 | Šatornja |
20.10
11:00
Železničar (S)
Šumadija
3
1
|
20.10.2013 11:00 | Železničar (S) | 3 : 1 | Šumadija | |||||
20.10
15:00
Osipaonica
Borac
1
3
|
20.10.2013 15:00 | Osipaonica | 1 : 3 | Borac | |||||
20.10
15:00
Bačinac
Budućnost (R)
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Bačinac | 1 : 1 | Budućnost (R) | |||||
20.10
15:00
Sloboda
Železničar (K)
4
0
|
20.10.2013 15:00 | Sloboda | 4 : 0 | Železničar (K) | |||||
20.10
15:00
Glavaš
Pobeda
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Glavaš | 2 : 1 | Pobeda | |||||
20.10
15:00
Polet
SASK
5
2
|
20.10.2013 15:00 | Polet | 5 : 2 | SASK | |||||
20.10
15:00
Budućnost (MK)
Proleter
4
1
|
20.10.2013 15:00 | Budućnost (MK) | 4 : 1 | Proleter |
20.10
15:00
Mlava
Napredak 1936
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Mlava | 1 : 1 | Napredak 1936 | |||||
20.10
15:00
Integral
Trgovački
0
2
|
20.10.2013 15:00 | Integral | 0 : 2 | Trgovački | |||||
20.10
15:00
Sloga
Vihor
4
1
|
20.10.2013 15:00 | Sloga | 4 : 1 | Vihor | |||||
20.10
15:00
RSK
Beli Orao
2
0
|
20.10.2013 15:00 | RSK | 2 : 0 | Beli Orao | |||||
20.10
15:00
Rudar
Omladinac
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Rudar | 2 : 0 | Omladinac | |||||
20.10
15:00
Mladost
Đerdap
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Đerdap | |||||
20.10
15:00
Makce
Basarac
1
5
|
20.10.2013 15:00 | Makce | 1 : 5 | Basarac |
20.10
15:00
Jedinstvo (MZ)
Gučevo
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 1 | Gučevo | |||||
20.10
15:00
Drina
Mladost (P)
3
1
|
20.10.2013 15:00 | Drina | 3 : 1 | Mladost (P) | |||||
20.10
15:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo (Š)
6
3
|
20.10.2013 15:00 | Hajduk Stanko | 6 : 3 | Jedinstvo (Š) | |||||
20.10
15:00
Lipolist
Radjevac
0
1
|
20.10.2013 15:00 | Lipolist | 0 : 1 | Radjevac | |||||
20.10
15:00
Mladi Borac
Provo
0
1
|
20.10.2013 15:00 | Mladi Borac | 0 : 1 | Provo | |||||
20.10
15:00
Antimon
Jadar
0
2
|
20.10.2013 15:00 | Antimon | 0 : 2 | Jadar |
20.10
14:30
Joševa
Kolubara
2
1
|
20.10.2013 14:30 | Joševa | 2 : 1 | Kolubara |
20.10
14:30
Jedinstvo (K)
Železničar
2
2
|
20.10.2013 14:30 | Jedinstvo (K) | 2 : 2 | Železničar | |||||
20.10
14:30
GP Zlatibor
Ariljska rampa
1
2
|
20.10.2013 14:30 | GP Zlatibor | 1 : 2 | Ariljska rampa | |||||
20.10
14:30
Omladinac
Perućac
1
1
|
20.10.2013 14:30 | Omladinac | 1 : 1 | Perućac | |||||
20.10
14:30
Polet
Budućnost
3
0
|
20.10.2013 14:30 | Polet | 3 : 0 | Budućnost | |||||
20.10
14:30
Višesava
Čajetina
5
4
|
20.10.2013 14:30 | Višesava | 5 : 4 | Čajetina | |||||
20.10
14:30
Zlatibor
Jasen
5
1
|
20.10.2013 14:30 | Zlatibor | 5 : 1 | Jasen |
20.10
15:00
Radnički 1924 (K)
Rutevac
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Radnički 1924 (K) | 1 : 1 | Rutevac | |||||
20.10
15:00
Mladost (B)
Palilula
3
1
|
20.10.2013 15:00 | Mladost (B) | 3 : 1 | Palilula | |||||
20.10
15:00
Orljane
Morava
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Orljane | 2 : 0 | Morava | |||||
20.10
15:00
Mladi Radnik
Borac (T)
4
1
|
20.10.2013 15:00 | Mladi Radnik | 4 : 1 | Borac (T) | |||||
20.10
15:00
Malošište
Naisus
4
0
|
20.10.2013 15:00 | Malošište | 4 : 0 | Naisus |
20.10
15:00
Proleter (DV)
Omladinac
3
3
|
20.10.2013 15:00 | Proleter (DV) | 3 : 3 | Omladinac | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo
Mladost (M)
0
4
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Mladost (M) | |||||
20.10
15:00
Mladost (L)
Moravac 1948
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Moravac 1948 | |||||
20.10
15:00
Crvena zastava
Sloboda
2
2
|
20.10.2013 15:00 | Crvena zastava | 2 : 2 | Sloboda | |||||
20.10
15:00
Budućnost
OFK Niš
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Budućnost | 1 : 1 | OFK Niš | |||||
20.10
15:00
Brzi Brod
Aluminjum
5
0
|
20.10.2013 15:00 | Brzi Brod | 5 : 0 | Aluminjum | |||||
20.10
15:00
Vrtište
Morava
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Vrtište | 1 : 1 | Morava | |||||
20.10
15:00
Rudar
Proleter (M)
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Rudar | 1 : 1 | Proleter (M) |
20.10
14:30
Plantaža
Radnički
2
3
|
20.10.2013 14:30 | Plantaža | 2 : 3 | Radnički | |||||
20.10
14:30
Gradac
Vučje
2
3
|
20.10.2013 14:30 | Gradac | 2 : 3 | Vučje | |||||
20.10
14:30
Umac
Bobište
2
1
|
20.10.2013 14:30 | Umac | 2 : 1 | Bobište | |||||
20.10
14:30
Zloćudovo
Čekmin
3
1
|
20.10.2013 14:30 | Zloćudovo | 3 : 1 | Čekmin | |||||
20.10
14:30
Mladi Borac
Sloga
4
3
|
20.10.2013 14:30 | Mladi Borac | 4 : 3 | Sloga | |||||
20.10
14:30
Šumadija
Jedinstvo (G)
5
0
|
20.10.2013 14:30 | Šumadija | 5 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
20.10
11:00
Lemind Livnica
Budućnost
0
3
|
20.10.2013 11:00 | Lemind Livnica | 0 : 3 | Budućnost | |||||
20.10
14:30
Jablanica
Progres
4
1
|
20.10.2013 14:30 | Jablanica | 4 : 1 | Progres |
20.10
15:00
N.S. Tatko
Borac
0
2
|
20.10.2013 15:00 | N.S. Tatko | 0 : 2 | Borac | |||||
20.10
15:00
Dobrič
Pobeda
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Dobrič | 3 : 0 | Pobeda | |||||
20.10
15:00
Jastrebac
Omladinac
5
1
|
20.10.2013 15:00 | Jastrebac | 5 : 1 | Omladinac | |||||
20.10
15:00
Partizanski put
Jug Bogdan
2
2
|
20.10.2013 15:00 | Partizanski put | 2 : 2 | Jug Bogdan |
20.10
15:00
Jedinstvo ( B.P)
Jedinstvo ( P )
4
1
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo ( B.P) | 4 : 1 | Jedinstvo ( P ) | |||||
20.10
15:00
Napredak
Tanasko Rajić
0
2
|
20.10.2013 15:00 | Napredak | 0 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
20.10
15:00
Željuša
Vladimir Durković
1
2
|
20.10.2013 15:00 | Željuša | 1 : 2 | Vladimir Durković | |||||
20.10
15:00
Gnjilan
Mladost (P.R)
4
1
|
20.10.2013 15:00 | Gnjilan | 4 : 1 | Mladost (P.R) | |||||
20.10
15:00
Sloga
Padež
0
1
|
20.10.2013 15:00 | Sloga | 0 : 1 | Padež |
20.10
15:00
Vranjska Banja
Trešnjevka
6
0
|
20.10.2013 15:00 | Vranjska Banja | 6 : 0 | Trešnjevka | |||||
20.10
15:00
Nebeski Anđeli
Levosoje
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Nebeski Anđeli | 1 : 0 | Levosoje | |||||
20.10
15:00
Morava
Biljači
9
0
|
20.10.2013 15:00 | Morava | 9 : 0 | Biljači | |||||
20.10
15:00
Mladost (B)
OFK Alakince
0
1
|
20.10.2013 15:00 | Mladost (B) | 0 : 1 | OFK Alakince | |||||
20.10
15:00
OFK Pavlovac
Vihor
2
4
|
20.10.2013 15:00 | OFK Pavlovac | 2 : 4 | Vihor |
20.10
14:00
Glama
Rudar
3
3
|
20.10.2013 14:00 | Glama | 3 : 3 | Rudar | |||||
20.10
14:00
Ropotovo
Sloga (R)
2
1
|
20.10.2013 14:00 | Ropotovo | 2 : 1 | Sloga (R) |
20.10
15:00
Gračanica
Radnički
5
2
|
20.10.2013 15:00 | Gračanica | 5 : 2 | Radnički | |||||
20.10
15:00
Ugljare
Polet
4
2
|
20.10.2013 15:00 | Ugljare | 4 : 2 | Polet | |||||
20.10
15:00
Sitnica
Čaglavica
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Sitnica | 2 : 1 | Čaglavica | |||||
20.10
15:00
Gracko
Brezovica
6
1
|
20.10.2013 15:00 | Gracko | 6 : 1 | Brezovica |
20.10
14:00
Mladost (D)
Budućnost
0
0
|
20.10.2013 14:00 | Mladost (D) | 0 : 0 | Budućnost | |||||
20.10
14:00
Vinorača
OFK Bratstvo
1
1
|
20.10.2013 14:00 | Vinorača | 1 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
20.10
14:00
Kušiljevo
Levač
0
3
|
20.10.2013 14:00 | Kušiljevo | 0 : 3 | Levač | |||||
20.10
14:00
Sloga
Bratstvo
3
1
|
20.10.2013 14:00 | Sloga | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
20.10
14:00
Jedinstvo
Mladost (K)
3
1
|
20.10.2013 14:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Mladost (K) | |||||
20.10
14:00
Mladost (J)
Morava (R)
2
1
|
20.10.2013 14:00 | Mladost (J) | 2 : 1 | Morava (R) |
20.10
14:30
Čitluk
Naupare
1
1
|
20.10.2013 14:30 | Čitluk | 1 : 1 | Naupare | |||||
20.10
14:30
Jasika
Trudbenik
4
1
|
20.10.2013 14:30 | Jasika | 4 : 1 | Trudbenik | |||||
20.10
14:30
Šanac
Temnić 1924
0
0
|
20.10.2013 14:30 | Šanac | 0 : 0 | Temnić 1924 | |||||
20.10
14:30
Sloga Ćićevac
Jedinstvo 1936
5
1
|
20.10.2013 14:30 | Sloga Ćićevac | 5 : 1 | Jedinstvo 1936 | |||||
20.10
14:30
Gradina
Pepeljevac
1
2
|
20.10.2013 14:30 | Gradina | 1 : 2 | Pepeljevac | |||||
20.10
14:30
Sloga Dašnica
Bošnjane
0
1
|
20.10.2013 14:30 | Sloga Dašnica | 0 : 1 | Bošnjane | |||||
20.10
14:30
Jastrebac
Mačkovac
0
1
|
20.10.2013 14:30 | Jastrebac | 0 : 1 | Mačkovac |
20.10
15:00
Sloga
Nemetali
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Sloga | 0 : 0 | Nemetali | |||||
20.10
15:00
Slatina
Radnički
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Slatina | 2 : 0 | Radnički | |||||
20.10
15:00
Rajac
Branik
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Rajac | 2 : 0 | Branik | |||||
20.10
15:00
Brodoremont
Krivelj
0
4
|
20.10.2013 15:00 | Brodoremont | 0 : 4 | Krivelj |
20.10
15:00
Sloga
OFK 019 Zaječar
1
2
|
20.10.2013 15:00 | Sloga | 1 : 2 | OFK 019 Zaječar | |||||
20.10
15:00
Borac
Midžor
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Borac | 2 : 1 | Midžor | |||||
20.10
15:00
Trebič
Bučje
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Trebič | 1 : 0 | Bučje | |||||
20.10
15:00
Rudar (VČ)
Osnić
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Rudar (VČ) | 2 : 1 | Osnić | |||||
20.10
15:00
OFK Knjaz
ŠSK
0
2
|
20.10.2013 15:00 | OFK Knjaz | 0 : 2 | ŠSK | |||||
20.10
15:00
Polet
Omladinac
5
1
|
20.10.2013 15:00 | Polet | 5 : 1 | Omladinac |
20.10
15:30
Partizan (G)
Tempo
2
0
|
20.10.2013 15:30 | Partizan (G) | 2 : 0 | Tempo | |||||
20.10
15:30
Slavija
Mladost (O)
6
1
|
20.10.2013 15:30 | Slavija | 6 : 1 | Mladost (O) | |||||
20.10
15:30
Polet
BAK
2
1
|
20.10.2013 15:30 | Polet | 2 : 1 | BAK | |||||
20.10
15:30
Crvena zvezda
Vojvodina
3
3
|
20.10.2013 15:30 | Crvena zvezda | 3 : 3 | Vojvodina | |||||
20.10
15:30
Sloga (BNS)
Sloga (P)
0
0
|
20.10.2013 15:30 | Sloga (BNS) | 0 : 0 | Sloga (P) | |||||
20.10
15:30
Vulturul
Kolonija
4
2
|
20.10.2013 15:30 | Vulturul | 4 : 2 | Kolonija | |||||
20.10
15:30
Železničar
Radnički (B)
2
0
|
20.10.2013 15:30 | Železničar | 2 : 0 | Radnički (B) | |||||
20.10
15:30
Jugoslavija
Budućnost (A)
3
0
|
20.10.2013 15:30 | Jugoslavija | 3 : 0 | Budućnost (A) |
20.10
14:30
Preporod
Jadran
2
1
|
20.10.2013 14:30 | Preporod | 2 : 1 | Jadran | |||||
20.10
14:30
Olimpija (TS)
Bajša
0
2
|
20.10.2013 14:30 | Olimpija (TS) | 0 : 2 | Bajša | |||||
20.10
14:30
Bačka
Panonija IM Topola
0
0
|
20.10.2013 14:30 | Bačka | 0 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
20.10
14:30
Proleter
Čantavir
2
0
|
20.10.2013 14:30 | Proleter | 2 : 0 | Čantavir |
20.10
15:00
Borac
Potisje
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Borac | 1 : 1 | Potisje | |||||
20.10
15:00
Vojvodina (NM)
Crvena zvezda
5
1
|
20.10.2013 15:00 | Vojvodina (NM) | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
20.10
15:00
Zadrugar
Mladost Bambi
0
4
|
20.10.2013 15:00 | Zadrugar | 0 : 4 | Mladost Bambi | |||||
20.10
15:00
Vojvodina (P)
Omladinac
9
0
|
20.10.2013 15:00 | Vojvodina (P) | 9 : 0 | Omladinac |
20.10
14:00
Zadrugar
Crvenka
3
1
|
20.10.2013 14:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Crvenka | |||||
20.10
14:00
Kula
ŽAK
0
4
|
20.10.2013 14:00 | Kula | 0 : 4 | ŽAK | |||||
20.10
14:00
Hajduk
Sloga
2
1
|
20.10.2013 14:00 | Hajduk | 2 : 1 | Sloga |
20.10
15:00
Kupinovo
Železničar
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Kupinovo | 1 : 0 | Železničar | |||||
20.10
15:00
Donji Petrovci
Hajduk 1932
2
2
|
20.10.2013 15:00 | Donji Petrovci | 2 : 2 | Hajduk 1932 | |||||
20.10
15:00
Ljukovo
Partizan
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Ljukovo | 2 : 1 | Partizan | |||||
20.10
15:00
Hajduk (V)
Sloven (R)
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Hajduk (V) | 0 : 0 | Sloven (R) | |||||
20.10
15:00
Radnički
LSK Laćarak
5
0
|
20.10.2013 15:00 | Radnički | 5 : 0 | LSK Laćarak | |||||
20.10
15:00
Jadran
Budućnost
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Jadran | 2 : 1 | Budućnost |
20.10
15:00
Budućnost (G)
Budućnost (M)
4
2
|
20.10.2013 15:00 | Budućnost (G) | 4 : 2 | Budućnost (M) | |||||
20.10
15:00
Mladost (T)
Mladost (NS)
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Mladost (T) | 1 : 0 | Mladost (NS) | |||||
20.10
15:00
Borac
Jedinstvo
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Borac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.10
15:00
Vojvodina (BG)
Sutjeska
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Vojvodina (BG) | 1 : 1 | Sutjeska | |||||
20.10
15:00
TSK
Mladost (BP)
0
1
|
20.10.2013 15:00 | TSK | 0 : 1 | Mladost (BP) |
20.10
15:00
Borac
Brodarac
1
2
|
20.10.2013 15:00 | Borac | 1 : 2 | Brodarac | |||||
20.10
11:00
13. maj
Milutinac
1
0
|
20.10.2013 11:00 | 13. maj | 1 : 0 | Milutinac | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo
Policajac
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Policajac |
20.10
15:00
Stepojevac VAGA
OFK Zabrežje
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Stepojevac VAGA | 3 : 0 | OFK Zabrežje | |||||
20.10
15:00
Strelac
Mladost (B)
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Strelac | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
20.10
15:00
Budućnost
Šumadija
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Budućnost | 2 : 0 | Šumadija | |||||
20.10
15:00
Posavina
Prva Iskra
0
5
|
20.10.2013 15:00 | Posavina | 0 : 5 | Prva Iskra | |||||
20.10
10:00
Borac
Krtinska
2
1
|
20.10.2013 10:00 | Borac | 2 : 1 | Krtinska |
20.10
15:00
Nemenikuće
Pudarci
4
2
|
20.10.2013 15:00 | Nemenikuće | 4 : 2 | Pudarci | |||||
20.10
15:00
Boleč
OFK Leštane
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Boleč | 1 : 0 | OFK Leštane | |||||
20.10
15:00
Vlaška
Torlak
0
3
|
20.10.2013 15:00 | Vlaška | 0 : 3 | Torlak | |||||
20.10
15:00
Kosmaj
Dunavac
0
2
|
20.10.2013 15:00 | Kosmaj | 0 : 2 | Dunavac | |||||
20.10
10:00
Selo Mladenovac
Podunavac
1
0
|
20.10.2013 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 0 | Podunavac |
20.10
15:00
Stubal
Vrnjci
0
1
|
20.10.2013 15:00 | Stubal | 0 : 1 | Vrnjci | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo
Magnohrom
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Magnohrom | |||||
20.10
15:00
OFK Ras
Mlada krila
5
0
|
20.10.2013 15:00 | OFK Ras | 5 : 0 | Mlada krila | |||||
20.10
15:00
Tavnik
Bogutovačka Banja
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Tavnik | 2 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
20.10
15:00
Napredak
Morava (S)
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Napredak | 1 : 0 | Morava (S) | |||||
20.10
15:00
Šumadija
Partizan
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Šumadija | 3 : 0 | Partizan |
20.10
14:30
Majdan
Omladinac
8
1
|
20.10.2013 14:30 | Majdan | 8 : 1 | Omladinac | |||||
20.10
14:30
Brezak
Lunjevica
1
0
|
20.10.2013 14:30 | Brezak | 1 : 0 | Lunjevica | |||||
20.10
14:30
Šumadija
Mladost 09
5
0
|
20.10.2013 14:30 | Šumadija | 5 : 0 | Mladost 09 | |||||
20.10
14:30
Jablanica
Velereč 94
3
1
|
20.10.2013 14:30 | Jablanica | 3 : 1 | Velereč 94 | |||||
20.10
14:30
Ozremica
Ozrem PMH
0
4
|
20.10.2013 14:30 | Ozremica | 0 : 4 | Ozrem PMH | |||||
20.10
14:30
Takovski Ustanak
Mladi Rudar
0
5
|
20.10.2013 14:30 | Takovski Ustanak | 0 : 5 | Mladi Rudar |
20.10
15:00
Planinac
Čačak 94
0
1
|
20.10.2013 15:00 | Planinac | 0 : 1 | Čačak 94 | |||||
20.10
15:00
Morava
Budućnost
2
2
|
20.10.2013 15:00 | Morava | 2 : 2 | Budućnost | |||||
20.10
15:00
Zadrugar
Premeća
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Premeća | |||||
20.10
15:00
Strelac
Vujan
1
2
|
20.10.2013 15:00 | Strelac | 1 : 2 | Vujan | |||||
20.10
15:00
Lugovi
Polet (G)
3
2
|
20.10.2013 15:00 | Lugovi | 3 : 2 | Polet (G) | |||||
20.10
11:00
Rakova
Parmenac
1
1
|
20.10.2013 11:00 | Rakova | 1 : 1 | Parmenac |
20.10
13:30
Radnički
Sloga
2
0
|
20.10.2013 13:30 | Radnički | 2 : 0 | Sloga | |||||
20.10
13:30
Vrelo
Gradina
6
1
|
20.10.2013 13:30 | Vrelo | 6 : 1 | Gradina | |||||
20.10
11:00
Prilike
Brezova
2
2
|
20.10.2013 11:00 | Prilike | 2 : 2 | Brezova | |||||
20.10
13:30
Jelica
Bratstvo
2
2
|
20.10.2013 13:30 | Jelica | 2 : 2 | Bratstvo |
20.10
15:00
Šumadija 1934
Kutlovo
1
4
|
20.10.2013 15:00 | Šumadija 1934 | 1 : 4 | Kutlovo | |||||
20.10
15:00
Borac
Zastava
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Borac | 1 : 0 | Zastava | |||||
20.10
15:00
Sloga
Seljak
3
2
|
20.10.2013 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Seljak | |||||
20.10
15:00
Košutnjak
Mladost Teferič
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Košutnjak | 1 : 0 | Mladost Teferič | |||||
20.10
15:00
Kremenac
Botunje
2
3
|
20.10.2013 15:00 | Kremenac | 2 : 3 | Botunje | |||||
20.10
15:00
OFK Žeželj
Mladost
1
1
|
20.10.2013 15:00 | OFK Žeželj | 1 : 1 | Mladost | |||||
20.10
15:00
Hajduk
21. oktobar
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Hajduk | 2 : 1 | 21. oktobar |
20.10
11:00
B 2000
Radoje Domanović
8
2
|
20.10.2013 11:00 | B 2000 | 8 : 2 | Radoje Domanović | |||||
20.10
14:30
Plaskovac
Žabare
4
3
|
20.10.2013 14:30 | Plaskovac | 4 : 3 | Žabare | |||||
20.10
14:30
Misača
BSK
1
0
|
20.10.2013 14:30 | Misača | 1 : 0 | BSK | |||||
20.10
14:30
Jasenica
Trnava
0
1
|
20.10.2013 14:30 | Jasenica | 0 : 1 | Trnava | |||||
20.10
14:30
Proleter
Mladost
4
0
|
20.10.2013 14:30 | Proleter | 4 : 0 | Mladost | |||||
20.10
14:30
Sloga
Kopljari
4
0
|
20.10.2013 14:30 | Sloga | 4 : 0 | Kopljari |
20.10
14:30
BSK
Meteor
3
2
|
20.10.2013 14:30 | BSK | 3 : 2 | Meteor | |||||
20.10
14:30
Omladinac
Sloga (Z)
3
0
|
20.10.2013 14:30 | Omladinac | 3 : 0 | Sloga (Z) | |||||
20.10
14:30
Pobeda (S)
Mladost (R)
4
1
|
20.10.2013 14:30 | Pobeda (S) | 4 : 1 | Mladost (R) | |||||
20.10
14:30
Pobeda (Đ)
Sloga (M)
0
0
|
20.10.2013 14:30 | Pobeda (Đ) | 0 : 0 | Sloga (M) | |||||
20.10
14:30
Kotlenik
Bare
3
1
|
20.10.2013 14:30 | Kotlenik | 3 : 1 | Bare | |||||
20.10
14:30
Mladost (B)
Karađorđe
2
2
|
20.10.2013 14:30 | Mladost (B) | 2 : 2 | Karađorđe | |||||
20.10
15:30
Grivac
Mladost MG (S)
3
2
|
20.10.2013 15:30 | Grivac | 3 : 2 | Mladost MG (S) |
20.10
15:30
Jasenica
Jedinstvo
0
3
|
20.10.2013 15:30 | Jasenica | 0 : 3 | Jedinstvo |
20.10
14:30
Šumadinac
Ravni Gaj
2
2
|
20.10.2013 14:30 | Šumadinac | 2 : 2 | Ravni Gaj | |||||
20.10
14:30
Petrijevac
Podunavac
2
1
|
20.10.2013 14:30 | Petrijevac | 2 : 1 | Podunavac | |||||
20.10
14:30
Drugovac
Lunjevac
3
0
|
20.10.2013 14:30 | Drugovac | 3 : 0 | Lunjevac | |||||
20.10
14:30
7. Jul
Badljevica
0
2
|
20.10.2013 14:30 | 7. Jul | 0 : 2 | Badljevica |
20.10
14:30
Kolarac
Slavija
10
0
|
20.10.2013 14:30 | Kolarac | 10 : 0 | Slavija | |||||
20.10
14:30
Jezava
Skobalj
4
0
|
20.10.2013 14:30 | Jezava | 4 : 0 | Skobalj | |||||
20.10
14:30
Vrbovac
Papazovac
2
1
|
20.10.2013 14:30 | Vrbovac | 2 : 1 | Papazovac | |||||
20.10
14:30
Sloga
Vučak
3
0
|
20.10.2013 14:30 | Sloga | 3 : 0 | Vučak |
20.10
14:30
Omladinac (S)
Omladinac (B)
1
1
|
20.10.2013 14:30 | Omladinac (S) | 1 : 1 | Omladinac (B) | |||||
20.10
14:30
Mladost
Omladinac (M)
3
2
|
20.10.2013 14:30 | Mladost | 3 : 2 | Omladinac (M) | |||||
20.10
14:30
Krilaš
Rudar
3
1
|
20.10.2013 14:30 | Krilaš | 3 : 1 | Rudar | |||||
20.10
14:30
Zadrugar
Dragoš
4
3
|
20.10.2013 14:30 | Zadrugar | 4 : 3 | Dragoš | |||||
20.10
14:30
Polet
Radnički
6
2
|
20.10.2013 14:30 | Polet | 6 : 2 | Radnički | |||||
20.10
14:30
Napredak
Borac
2
0
|
20.10.2013 14:30 | Napredak | 2 : 0 | Borac |
20.10
14:30
Jedinstvo (Lj)
Sloga (Ć)
2
1
|
20.10.2013 14:30 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
20.10
14:30
Kurjače
Mlava
1
1
|
20.10.2013 14:30 | Kurjače | 1 : 1 | Mlava | |||||
20.10
14:30
Jedinstvo (D)
Dunavac
4
1
|
20.10.2013 14:30 | Jedinstvo (D) | 4 : 1 | Dunavac | |||||
20.10
14:30
Napredak
Sloga (D)
1
0
|
20.10.2013 14:30 | Napredak | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
20.10
14:30
Borac
Vojvoda Milenko
2
3
|
20.10.2013 14:30 | Borac | 2 : 3 | Vojvoda Milenko | |||||
20.10
14:30
Mladi Borac
Polet
2
2
|
20.10.2013 14:30 | Mladi Borac | 2 : 2 | Polet |
20.10
15:00
Karađorđe
Trešnjevka
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Trešnjevka | |||||
20.10
15:00
Cerić
Volujac
4
0
|
20.10.2013 15:00 | Cerić | 4 : 0 | Volujac | |||||
20.10
15:00
Pričinović
Dumača
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Pričinović | 3 : 0 | Dumača | |||||
20.10
15:00
Sloga Krnic
Dobrava
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Sloga Krnic | 2 : 0 | Dobrava | |||||
20.10
15:00
Sloga Mat
Mrovska
3
3
|
20.10.2013 15:00 | Sloga Mat | 3 : 3 | Mrovska | |||||
20.10
15:00
Borac
Galeb
3
2
|
20.10.2013 15:00 | Borac | 3 : 2 | Galeb | |||||
20.10
15:00
Mladost Zvezd
Radnički
1
2
|
20.10.2013 15:00 | Mladost Zvezd | 1 : 2 | Radnički |
20.10
15:00
Jedinstvo
Cer
2
2
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Cer | |||||
20.10
15:00
Borac K
Studenac
4
1
|
20.10.2013 15:00 | Borac K | 4 : 1 | Studenac | |||||
20.10
15:00
Stolice
Hajduk
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Stolice | 1 : 1 | Hajduk | |||||
20.10
15:00
Borac Lešnica
Mladost
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Borac Lešnica | 2 : 0 | Mladost | |||||
20.10
15:00
Jadar 1961
Bratstvo
5
0
|
20.10.2013 15:00 | Jadar 1961 | 5 : 0 | Bratstvo | |||||
20.10
15:00
Sloga K
Velika Reka
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Sloga K | 2 : 0 | Velika Reka | |||||
20.10
15:00
Milan Orlić
Sloga LŠ
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Milan Orlić | 1 : 0 | Sloga LŠ |
20.10
14:30
Napredak BP
Gorki
3
0
|
20.10.2013 14:30 | Napredak BP | 3 : 0 | Gorki | |||||
20.10
14:30
Partizan
Budućnost PD
3
1
|
20.10.2013 14:30 | Partizan | 3 : 1 | Budućnost PD | |||||
20.10
14:30
Torpedo
Premijer
2
0
|
20.10.2013 14:30 | Torpedo | 2 : 0 | Premijer | |||||
20.10
14:30
BMR Petlovača
Sloboda
5
2
|
20.10.2013 14:30 | BMR Petlovača | 5 : 2 | Sloboda | |||||
20.10
14:30
Napredak RIB
Sloga
0
2
|
20.10.2013 14:30 | Napredak RIB | 0 : 2 | Sloga | |||||
20.10
14:30
Drina
Duško
1
5
|
20.10.2013 14:30 | Drina | 1 : 5 | Duško | |||||
20.10
14:30
Proleter
Napredak MB
2
1
|
20.10.2013 14:30 | Proleter | 2 : 1 | Napredak MB |
20.10
14:30
Borac
Kolubara 2
3
3
|
20.10.2013 14:30 | Borac | 3 : 3 | Kolubara 2 | |||||
20.10
14:30
Tešnjar
Liplje
2
1
|
20.10.2013 14:30 | Tešnjar | 2 : 1 | Liplje | |||||
20.10
14:30
Iskra
Rajac
6
1
|
20.10.2013 14:30 | Iskra | 6 : 1 | Rajac | |||||
20.10
14:30
Beloševac
Junior Novo Naselje
0
1
|
20.10.2013 14:30 | Beloševac | 0 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
20.10
14:30
Polet
Ribnikar
1
0
|
20.10.2013 14:30 | Polet | 1 : 0 | Ribnikar |
20.10
14:30
Sovljak
Tvrdojevac
1
0
|
20.10.2013 14:30 | Sovljak | 1 : 0 | Tvrdojevac | |||||
20.10
14:30
Rudar 1945
Gunjevac
1
1
|
20.10.2013 14:30 | Rudar 1945 | 1 : 1 | Gunjevac | |||||
20.10
14:30
Stepanje
Kalenić
1
4
|
20.10.2013 14:30 | Stepanje | 1 : 4 | Kalenić | |||||
20.10
14:30
Ratkovac
OFK Stublenica
0
3
|
20.10.2013 14:30 | Ratkovac | 0 : 3 | OFK Stublenica | |||||
20.10
14:30
Polet (T)
Polet (DL)
3
0
|
20.10.2013 14:30 | Polet (T) | 3 : 0 | Polet (DL) | |||||
20.10
14:30
Proleter
Omladinac
1
1
|
20.10.2013 14:30 | Proleter | 1 : 1 | Omladinac |
20.10
14:00
Policajac 92
Prvi partizan
0
5
|
20.10.2013 14:00 | Policajac 92 | 0 : 5 | Prvi partizan | |||||
20.10
14:00
Tara
Bioska
5
0
|
20.10.2013 14:00 | Tara | 5 : 0 | Bioska |
20.10
15:00
Napredak
Plavi tok
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Napredak | 1 : 1 | Plavi tok | |||||
20.10
15:00
Glumač
Ježevica
2
2
|
20.10.2013 15:00 | Glumač | 2 : 2 | Ježevica | |||||
20.10
15:00
Pobeda
Borac
3
1
|
20.10.2013 15:00 | Pobeda | 3 : 1 | Borac | |||||
20.10
15:00
Duškovci
Lauš
1
7
|
20.10.2013 15:00 | Duškovci | 1 : 7 | Lauš | |||||
20.10
15:00
Avijatičar
Trešnjica
2
2
|
20.10.2013 15:00 | Avijatičar | 2 : 2 | Trešnjica | |||||
20.10
15:00
Gorobilje
Dobrinjac
6
3
|
20.10.2013 15:00 | Gorobilje | 6 : 3 | Dobrinjac | |||||
20.10
15:00
Savinac
Lazarica
2
3
|
20.10.2013 15:00 | Savinac | 2 : 3 | Lazarica |
20.10
15:00
Knežica
Dušnik
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Knežica | 3 : 0 | Dušnik | |||||
20.10
15:00
Moravac (Č)
Pobeda
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Moravac (Č) | 3 : 0 | Pobeda |
20.10
14:30
Polet (R)
Crvena Zvezda
3
2
|
20.10.2013 14:30 | Polet (R) | 3 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
20.10
14:30
Jedinstvo
Feniks 2012
3
0
|
20.10.2013 14:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Feniks 2012 | |||||
20.10
14:30
Ratar
Polet (V)
0
3
|
20.10.2013 14:30 | Ratar | 0 : 3 | Polet (V) | |||||
20.10
14:30
Sloga (K)
Pobeda 1976
3
1
|
20.10.2013 14:30 | Sloga (K) | 3 : 1 | Pobeda 1976 | |||||
20.10
14:30
OFK Sloga (D)
Napredak 2012
2
2
|
20.10.2013 14:30 | OFK Sloga (D) | 2 : 2 | Napredak 2012 | |||||
20.10
14:30
Vukašinovac
Kraljevo
4
2
|
20.10.2013 14:30 | Vukašinovac | 4 : 2 | Kraljevo | |||||
20.10
14:30
Tempo
OFK Draževac
0
2
|
20.10.2013 14:30 | Tempo | 0 : 2 | OFK Draževac |
20.10
15:00
Stevan Nešticki
Palilulac
0
2
|
20.10.2013 15:00 | Stevan Nešticki | 0 : 2 | Palilulac | |||||
20.10
15:00
Vulkan 1963
Mladost 1954 (DM)
6
0
|
20.10.2013 15:00 | Vulkan 1963 | 6 : 0 | Mladost 1954 (DM) | |||||
20.10
15:00
Sloga (DT)
Čegar 2013 (K)
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Sloga (DT) | 2 : 1 | Čegar 2013 (K) | |||||
20.10
15:00
Radnički 1936
Čegar 1946 (DM)
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Radnički 1936 | 3 : 0 | Čegar 1946 (DM) | |||||
20.10
15:00
Mladost (DK)
Mramor 1927
0
2
|
20.10.2013 15:00 | Mladost (DK) | 0 : 2 | Mramor 1927 | |||||
20.10
15:00
Sečanica
Supovac
4
2
|
20.10.2013 15:00 | Sečanica | 4 : 2 | Supovac |
20.10
14:30
Železničar
Mladost (DL)
3
1
|
20.10.2013 14:30 | Železničar | 3 : 1 | Mladost (DL) | |||||
20.10
14:30
Morava
Navalin
3
2
|
20.10.2013 14:30 | Morava | 3 : 2 | Navalin | |||||
20.10
14:30
Polet
Sloboda
2
0
|
20.10.2013 14:30 | Polet | 2 : 0 | Sloboda | |||||
20.10
14:30
Kumarevo
OFK Morava
3
0
|
20.10.2013 14:30 | Kumarevo | 3 : 0 | OFK Morava | |||||
20.10
14:30
Veternica
Omladinac
0
3
|
20.10.2013 14:30 | Veternica | 0 : 3 | Omladinac |
20.10
15:00
Provalija
Borac
0
5
|
20.10.2013 15:00 | Provalija | 0 : 5 | Borac | |||||
20.10
15:00
Lokomotiva
Zvezda
1
2
|
20.10.2013 15:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Zvezda | |||||
20.10
15:00
Temac
Mladost (M.S)
5
2
|
20.10.2013 15:00 | Temac | 5 : 2 | Mladost (M.S) |
20.10
14:00
Vinogradar
Crni Vrh
5
0
|
20.10.2013 14:00 | Vinogradar | 5 : 0 | Crni Vrh | |||||
20.10
14:00
Napredak (SL)
Resavac (S)
0
0
|
20.10.2013 14:00 | Napredak (SL) | 0 : 0 | Resavac (S) | |||||
20.10
14:00
Sloga
Zenit
4
1
|
20.10.2013 14:00 | Sloga | 4 : 1 | Zenit | |||||
20.10
14:00
Kolare
Mladi radnik
1
2
|
20.10.2013 14:00 | Kolare | 1 : 2 | Mladi radnik | |||||
20.10
14:00
Juhor
Ursule
0
2
|
20.10.2013 14:00 | Juhor | 0 : 2 | Ursule |
20.10
14:00
Napredak (SV)
Napredak (Z)
2
4
|
20.10.2013 14:00 | Napredak (SV) | 2 : 4 | Napredak (Z) | |||||
20.10
14:00
Hajduk
Napredak (ST)
5
1
|
20.10.2013 14:00 | Hajduk | 5 : 1 | Napredak (ST) | |||||
20.10
14:00
Mladost (S)
Polet
2
0
|
20.10.2013 14:00 | Mladost (S) | 2 : 0 | Polet | |||||
20.10
14:00
Resavac (VP)
Javor
1
3
|
20.10.2013 14:00 | Resavac (VP) | 1 : 3 | Javor |
20.10
14:30
Mladost (DK)
Rubin (Z)
2
0
|
20.10.2013 14:30 | Mladost (DK) | 2 : 0 | Rubin (Z) | |||||
20.10
14:30
Rubin (DS)
Omladinac
4
4
|
20.10.2013 14:30 | Rubin (DS) | 4 : 4 | Omladinac | |||||
20.10
14:30
Ribnik
Ušće
3
0
|
20.10.2013 14:30 | Ribnik | 3 : 0 | Ušće | |||||
20.10
14:30
Mladost (T)
Beli Orlovi
3
0
|
20.10.2013 14:30 | Mladost (T) | 3 : 0 | Beli Orlovi | |||||
20.10
14:30
Župski biseri
14. Oktobar
2
0
|
20.10.2013 14:30 | Župski biseri | 2 : 0 | 14. Oktobar |
20.10
15:00
OFK Ribare
Gornji Stepoš
1
3
|
20.10.2013 15:00 | OFK Ribare | 1 : 3 | Gornji Stepoš | |||||
20.10
15:00
13. April
Dušan Ristić
4
0
|
20.10.2013 15:00 | 13. April | 4 : 0 | Dušan Ristić | |||||
20.10
15:00
Kapidžija
Rasina
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Kapidžija | 1 : 0 | Rasina | |||||
20.10
15:00
Dvorane
Sloga
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Dvorane | 2 : 1 | Sloga | |||||
20.10
15:00
Kupci
Sebečevac
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Kupci | 0 : 0 | Sebečevac | |||||
20.10
15:00
Dedina
BSK
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Dedina | 1 : 0 | BSK | |||||
20.10
15:00
Mudrakovac
Parunovac
0
3
|
20.10.2013 15:00 | Mudrakovac | 0 : 3 | Parunovac |
20.10
15:00
Pontes
Omladinac
6
3
|
20.10.2013 15:00 | Pontes | 6 : 3 | Omladinac | |||||
20.10
15:00
Egeta
Napredak
3
1
|
20.10.2013 15:00 | Egeta | 3 : 1 | Napredak | |||||
20.10
15:00
Rtkovo
Lokomotiva
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Rtkovo | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
20.10
15:00
Mala Vrbica 1958
Velika Vrbica
4
1
|
20.10.2013 15:00 | Mala Vrbica 1958 | 4 : 1 | Velika Vrbica | |||||
20.10
15:00
Kladušnica
Koča Andjelković
3
1
|
20.10.2013 15:00 | Kladušnica | 3 : 1 | Koča Andjelković |
20.10
15:30
Vidrovac
Kovilovo
2
1
|
20.10.2013 15:30 | Vidrovac | 2 : 1 | Kovilovo | |||||
20.10
11:00
Miloševo
Smedovac
6
0
|
20.10.2013 11:00 | Miloševo | 6 : 0 | Smedovac | |||||
20.10
15:30
Graničar
Slatina
2
0
|
20.10.2013 15:30 | Graničar | 2 : 0 | Slatina | |||||
20.10
15:30
Ratar
Čubra
4
1
|
20.10.2013 15:30 | Ratar | 4 : 1 | Čubra | |||||
20.10
15:30
Srbovo
Polet
2
5
|
20.10.2013 15:30 | Srbovo | 2 : 5 | Polet | |||||
20.10
15:30
Urovica
OFK Tamnič
3
1
|
20.10.2013 15:30 | Urovica | 3 : 1 | OFK Tamnič | |||||
20.10
15:30
Rečka
Malajnica
1
1
|
20.10.2013 15:30 | Rečka | 1 : 1 | Malajnica |
20.10
15:30
Pobeda
Palilulac
4
0
|
20.10.2013 15:30 | Pobeda | 4 : 0 | Palilulac | |||||
20.10
15:30
Omladinac
Mladost
0
3
|
20.10.2013 15:30 | Omladinac | 0 : 3 | Mladost | |||||
20.10
15:30
Slemen
Sloboda 2013
6
5
|
20.10.2013 15:30 | Slemen | 6 : 5 | Sloboda 2013 |
20.10
15:00
Kastrum
Nacional
5
2
|
20.10.2013 15:00 | Kastrum | 5 : 2 | Nacional | |||||
20.10
15:00
IMT
Vratarnica
2
4
|
20.10.2013 15:00 | IMT | 2 : 4 | Vratarnica | |||||
20.10
15:00
Graničar
Lovac
0
3
|
20.10.2013 15:00 | Graničar | 0 : 3 | Lovac | |||||
20.10
15:00
Malinik
Šljivar
0
3
|
20.10.2013 15:00 | Malinik | 0 : 3 | Šljivar |
20.10
15:30
Pobeda
Omladinac (O)
1
1
|
20.10.2013 15:30 | Pobeda | 1 : 1 | Omladinac (O) | |||||
20.10
15:30
Jedinstvo Stević
Spartak
3
2
|
20.10.2013 15:30 | Jedinstvo Stević | 3 : 2 | Spartak | |||||
20.10
15:30
Mladost (V)
Polet
2
0
|
20.10.2013 15:30 | Mladost (V) | 2 : 0 | Polet |
20.10
15:30
Plavi Dunav 1932
Dolovo
1
0
|
20.10.2013 15:30 | Plavi Dunav 1932 | 1 : 0 | Dolovo | |||||
20.10
15:30
Proleter
Budućnost (BB)
3
3
|
20.10.2013 15:30 | Proleter | 3 : 3 | Budućnost (BB) | |||||
20.10
15:30
BSK Bavanište
Strela
2
3
|
20.10.2013 15:30 | BSK Bavanište | 2 : 3 | Strela | |||||
20.10
15:30
Borac (P)
Omladinac (D)
0
9
|
20.10.2013 15:30 | Borac (P) | 0 : 9 | Omladinac (D) |
20.10
15:30
Karaš (J)
Borac (VG)
2
1
|
20.10.2013 15:30 | Karaš (J) | 2 : 1 | Borac (VG) | |||||
20.10
15:30
Vladimirovac
Potporanj
2
2
|
20.10.2013 15:30 | Vladimirovac | 2 : 2 | Potporanj | |||||
20.10
15:30
Dobrica
Partizan (K)
7
0
|
20.10.2013 15:30 | Dobrica | 7 : 0 | Partizan (K) | |||||
20.10
15:30
Jedinstvo
Ševac
1
1
|
20.10.2013 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Ševac | |||||
20.10
15:30
Dunav
Hajdučica
3
1
|
20.10.2013 15:30 | Dunav | 3 : 1 | Hajdučica | |||||
20.10
15:30
Borac (VS)
Hajduk
0
0
|
20.10.2013 15:30 | Borac (VS) | 0 : 0 | Hajduk | |||||
20.10
15:30
Vinogradar
Karaš (K)
4
1
|
20.10.2013 15:30 | Vinogradar | 4 : 1 | Karaš (K) | |||||
20.10
15:30
Ratar
Partizan (U)
0
0
|
20.10.2013 15:30 | Ratar | 0 : 0 | Partizan (U) |
20.10
14:30
Tromedja
Hajduk
1
0
|
20.10.2013 14:30 | Tromedja | 1 : 0 | Hajduk | |||||
20.10
14:30
Slavija
Tisa (P)
2
2
|
20.10.2013 14:30 | Slavija | 2 : 2 | Tisa (P) | |||||
20.10
14:30
Jadran
Potisje
1
2
|
20.10.2013 14:30 | Jadran | 1 : 2 | Potisje |
20.10
14:30
Đurđin
Radnički 1905
5
1
|
20.10.2013 14:30 | Đurđin | 5 : 1 | Radnički 1905 | |||||
20.10
14:30
Elektrovojvodina
Dušan Silni
0
1
|
20.10.2013 14:30 | Elektrovojvodina | 0 : 1 | Dušan Silni | |||||
20.10
14:30
Lokomotiva
Udarnik
1
1
|
20.10.2013 14:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | Udarnik | |||||
20.10
14:30
Bratstvo
Hajduk
1
4
|
20.10.2013 14:30 | Bratstvo | 1 : 4 | Hajduk | |||||
20.10
14:30
Solid
Zrinjski 1932
0
2
|
20.10.2013 14:30 | Solid | 0 : 2 | Zrinjski 1932 | |||||
20.10
14:30
Bikovo
Žednik
2
3
|
20.10.2013 14:30 | Bikovo | 2 : 3 | Žednik |
20.10
15:00
Tomislavci
Sokolac
3
2
|
20.10.2013 15:00 | Tomislavci | 3 : 2 | Sokolac | |||||
20.10
15:00
Pobeda
Eđšeg
6
1
|
20.10.2013 15:00 | Pobeda | 6 : 1 | Eđšeg |
20.10
15:00
OFK Klek
Zlatica
7
0
|
20.10.2013 15:00 | OFK Klek | 7 : 0 | Zlatica | |||||
20.10
15:00
Banat
Borac
3
1
|
20.10.2013 15:00 | Banat | 3 : 1 | Borac | |||||
20.10
15:00
Omladinac
Radnički Ratar
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Omladinac | 3 : 0 | Radnički Ratar | |||||
20.10
15:00
OFK Gradnulica
Mladost
0
1
|
20.10.2013 15:00 | OFK Gradnulica | 0 : 1 | Mladost | |||||
20.10
15:00
Lehel
Proleter 2006
0
4
|
20.10.2013 15:00 | Lehel | 0 : 4 | Proleter 2006 | |||||
20.10
15:00
ŽFK Banat-Bagljaš
Naftagas
3
0
|
20.10.2013 15:00 | ŽFK Banat-Bagljaš | 3 : 0 | Naftagas |
20.10
15:00
2. Oktobar
Delija
3
2
|
20.10.2013 15:00 | 2. Oktobar | 3 : 2 | Delija | |||||
20.10
15:00
Napredak
ŽAK
0
2
|
20.10.2013 15:00 | Napredak | 0 : 2 | ŽAK | |||||
20.10
15:00
Borac
Polet
4
3
|
20.10.2013 15:00 | Borac | 4 : 3 | Polet |
20.10
15:00
Budućnost
Roham
0
11
|
20.10.2013 15:00 | Budućnost | 0 : 11 | Roham | |||||
20.10
15:00
Napredak
Proleter
7
1
|
20.10.2013 15:00 | Napredak | 7 : 1 | Proleter | |||||
20.10
15:00
1.Oktobar
Terekves
3
0
|
20.10.2013 15:00 | 1.Oktobar | 3 : 0 | Terekves | |||||
20.10
15:00
Bega
Olimpija
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Bega | 2 : 1 | Olimpija |
20.10
14:00
OFK Šikara
Rusin
2
1
|
20.10.2013 14:00 | OFK Šikara | 2 : 1 | Rusin | |||||
20.10
14:00
Dunav
Jedinstvo 1947
2
2
|
20.10.2013 14:00 | Dunav | 2 : 2 | Jedinstvo 1947 | |||||
20.10
14:00
Lipar
Jedinstvo
3
0
|
20.10.2013 14:00 | Lipar | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.10
14:00
Rastina 1918
Radnički 1918
3
1
|
20.10.2013 14:00 | Rastina 1918 | 3 : 1 | Radnički 1918 | |||||
20.10
14:00
Terekveš
Aleksa Šantić
3
0
|
20.10.2013 14:00 | Terekveš | 3 : 0 | Aleksa Šantić | |||||
20.10
14:00
Dinamo
OFK Metalac
1
0
|
20.10.2013 14:00 | Dinamo | 1 : 0 | OFK Metalac | |||||
20.10
14:00
Graničar
Panonija
3
0
|
20.10.2013 14:00 | Graničar | 3 : 0 | Panonija |
20.10
10:00
Fruška Gora
Fruškogorac
3
2
|
20.10.2013 10:00 | Fruška Gora | 3 : 2 | Fruškogorac | |||||
20.10
15:00
PSK Putinci
Sloven
3
0
|
20.10.2013 15:00 | PSK Putinci | 3 : 0 | Sloven | |||||
20.10
15:00
Napredak (P)
Graničar
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Napredak (P) | 2 : 0 | Graničar | |||||
20.10
15:00
ČSK Čortanovci
Podunavac
2
0
|
20.10.2013 15:00 | ČSK Čortanovci | 2 : 0 | Podunavac | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (R)
0
1
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 1 | Jedinstvo (R) | |||||
20.10
15:00
Sremac
Šumar
4
1
|
20.10.2013 15:00 | Sremac | 4 : 1 | Šumar | |||||
20.10
15:00
Napredak (Ž)
Sloga Milšped
5
0
|
20.10.2013 15:00 | Napredak (Ž) | 5 : 0 | Sloga Milšped |
20.10
15:00
Sloboda
OFK Bačinci
5
0
|
20.10.2013 15:00 | Sloboda | 5 : 0 | OFK Bačinci | |||||
20.10
15:00
Borac (M)
Fruškogorac (K)
5
2
|
20.10.2013 15:00 | Borac (M) | 5 : 2 | Fruškogorac (K) | |||||
20.10
15:00
Sinđelić
Hajduk
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Sinđelić | 1 : 1 | Hajduk | |||||
20.10
15:00
Napredak (V)
Jedinstvo (M)
1
3
|
20.10.2013 15:00 | Napredak (V) | 1 : 3 | Jedinstvo (M) | |||||
20.10
15:00
OFK Zeka Buljubaša
Srem
4
2
|
20.10.2013 15:00 | OFK Zeka Buljubaša | 4 : 2 | Srem | |||||
20.10
15:00
Omladinac (M)
Noćaj
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Omladinac (M) | 0 : 0 | Noćaj |
20.10
15:00
Susek
Sofeks
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Susek | 2 : 1 | Sofeks | |||||
20.10
15:00
Dinamo
Proleter
7
2
|
20.10.2013 15:00 | Dinamo | 7 : 2 | Proleter | |||||
20.10
15:00
Bačka
Omladinac
0
1
|
20.10.2013 15:00 | Bačka | 0 : 1 | Omladinac | |||||
20.10
15:00
Tatra
Sremac Beomal
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Tatra | 2 : 1 | Sremac Beomal | |||||
20.10
15:00
Čenej
Fruškogorski partizan
1
3
|
20.10.2013 15:00 | Čenej | 1 : 3 | Fruškogorski partizan |
20.10
15:00
Bačka (Đurđ.)
Napredak (Nadalj)
3
1
|
20.10.2013 15:00 | Bačka (Đurđ.) | 3 : 1 | Napredak (Nadalj) | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo (B.P.S.)
Hajduk (Čurug)
2
4
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo (B.P.S.) | 2 : 4 | Hajduk (Čurug) | |||||
20.10
15:00
Mladost (Radič.)
Iskra (Kucura)
0
4
|
20.10.2013 15:00 | Mladost (Radič.) | 0 : 4 | Iskra (Kucura) | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo (Gosp.)
Budućnost (S.S.)
0
2
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo (Gosp.) | 0 : 2 | Budućnost (S.S.) | |||||
20.10
15:00
Proleter (R.S.)
Obilić (Vilovo)
3
1
|
20.10.2013 15:00 | Proleter (R.S.) | 3 : 1 | Obilić (Vilovo) | |||||
20.10
15:00
Hajduk (Gard.)
Sloga (Lok)
5
2
|
20.10.2013 15:00 | Hajduk (Gard.) | 5 : 2 | Sloga (Lok) | |||||
20.10
15:00
Obilić (Zmajevo)
Miletić (Mošorin)
6
0
|
20.10.2013 15:00 | Obilić (Zmajevo) | 6 : 0 | Miletić (Mošorin) | |||||
20.10
15:00
Titel
Mladost Radost (Srbob)
1
3
|
20.10.2013 15:00 | Titel | 1 : 3 | Mladost Radost (Srbob) |
20.10
14:30
Hercegovac
Stari Grad
1
1
|
20.10.2013 14:30 | Hercegovac | 1 : 1 | Stari Grad | |||||
20.10
14:30
Borac 46
Slavija
4
0
|
20.10.2013 14:30 | Borac 46 | 4 : 0 | Slavija | |||||
20.10
14:30
Bačka
Maglić
0
0
|
20.10.2013 14:30 | Bačka | 0 : 0 | Maglić | |||||
20.10
14:30
Bački Hajduk
Soko
1
0
|
20.10.2013 14:30 | Bački Hajduk | 1 : 0 | Soko |
20.10
15:00
Sindjelić 2012
Šumadinac
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Sindjelić 2012 | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
20.10
15:00
OFK Petrovčić
BUSK
4
1
|
20.10.2013 15:00 | OFK Petrovčić | 4 : 1 | BUSK |
20.10
15:00
Crvenka
Šećeranac
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Crvenka | 2 : 0 | Šećeranac | |||||
20.10
15:00
Pobednik
Dunav
2
3
|
20.10.2013 15:00 | Pobednik | 2 : 3 | Dunav | |||||
20.10
15:00
Mladost
Dunavac
1
6
|
20.10.2013 15:00 | Mladost | 1 : 6 | Dunavac | |||||
20.10
10:00
Mladi proleter
Sparta
1
0
|
20.10.2013 10:00 | Mladi proleter | 1 : 0 | Sparta |
20.10
14:30
Dimitrije Tucović
Mladi Borac
0
0
|
20.10.2013 14:30 | Dimitrije Tucović | 0 : 0 | Mladi Borac | |||||
20.10
14:30
Sloga
Mladi radnik
1
4
|
20.10.2013 14:30 | Sloga | 1 : 4 | Mladi radnik | |||||
20.10
14:30
Bistrica
Polet
2
1
|
20.10.2013 14:30 | Bistrica | 2 : 1 | Polet |
20.10
15:00
Lisović 1977
Barajevo
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Lisović 1977 | 0 : 0 | Barajevo | |||||
20.10
15:00
Beljina
OFK Meljak
1
3
|
20.10.2013 15:00 | Beljina | 1 : 3 | OFK Meljak | |||||
20.10
15:00
Rušanj
Borac
5
0
|
20.10.2013 15:00 | Rušanj | 5 : 0 | Borac |
20.10
15:00
Senaja
Napredak
0
2
|
20.10.2013 15:00 | Senaja | 0 : 2 | Napredak | |||||
20.10
15:00
Sloga
Omladinac
2
1
|
20.10.2013 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Omladinac | |||||
20.10
15:00
Šepšin
Radnički PDM
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Šepšin | 0 : 0 | Radnički PDM | |||||
20.10
15:00
Markovac
Borac
0
2
|
20.10.2013 15:00 | Markovac | 0 : 2 | Borac |
20.10
15:00
OFK Mladost
Partizan
5
3
|
20.10.2013 15:00 | OFK Mladost | 5 : 3 | Partizan | |||||
20.10
10:00
Heroj 1925
Zuce
3
0
|
20.10.2013 10:00 | Heroj 1925 | 3 : 0 | Zuce | |||||
20.10
15:00
Pinosava
Heroj-Polet
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Pinosava | 1 : 1 | Heroj-Polet |
20.10
15:00
Đuriselac
Borac
1
3
|
20.10.2013 15:00 | Đuriselac | 1 : 3 | Borac | |||||
20.10
15:00
Studenac
Divostin
3
2
|
20.10.2013 15:00 | Studenac | 3 : 2 | Divostin |
20.10
10:00
Budućnost
Krćevac 04
2
0
|
20.10.2013 10:00 | Budućnost | 2 : 0 | Krćevac 04 | |||||
20.10
10:00
Mladost
Borac
2
0
|
20.10.2013 10:00 | Mladost | 2 : 0 | Borac |
20.10
10:00
Venčani
Tulež
1
0
|
20.10.2013 10:00 | Venčani | 1 : 0 | Tulež | |||||
20.10
10:00
Šamot
Brezovac
1
1
|
20.10.2013 10:00 | Šamot | 1 : 1 | Brezovac |
20.10
14:00
Polet
Mladost
3
1
|
20.10.2013 14:00 | Polet | 3 : 1 | Mladost | |||||
20.10
14:00
Jedinstvo
Omladinac-Šumadinac
2
1
|
20.10.2013 14:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Omladinac-Šumadinac | |||||
20.10
14:00
Borac
Kotlenik
1
4
|
20.10.2013 14:00 | Borac | 1 : 4 | Kotlenik |
20.10
Mladost
Karađorđe
5
1
|
20.10.2013 | Mladost | 5 : 1 | Karađorđe | |||||
20.10
15:00
Badnjevac
Crvena zvezda
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Badnjevac | 2 : 0 | Crvena zvezda |
20.10
15:00
Pomoravlje
Napredak
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Pomoravlje | 1 : 0 | Napredak | |||||
20.10
15:00
Udarnik
Proleter
4
3
|
20.10.2013 15:00 | Udarnik | 4 : 3 | Proleter | |||||
20.10
15:00
OFK Porodin
Budućnost
1
2
|
20.10.2013 15:00 | OFK Porodin | 1 : 2 | Budućnost | |||||
20.10
15:00
Mladost
BSK
0
4
|
20.10.2013 15:00 | Mladost | 0 : 4 | BSK | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo
Sloga
3
1
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Sloga |
20.10
14:30
Mlava
Mladost
1
2
|
20.10.2013 14:30 | Mlava | 1 : 2 | Mladost |
20.10
11:00
Budućnost (A)
Sloga (VS)
4
1
|
20.10.2013 11:00 | Budućnost (A) | 4 : 1 | Sloga (VS) | |||||
20.10
11:00
Stig (MC)
Stig (C)
5
2
|
20.10.2013 11:00 | Stig (MC) | 5 : 2 | Stig (C) |
20.10
14:30
Carevac
Radnički
2
0
|
20.10.2013 14:30 | Carevac | 2 : 0 | Radnički | |||||
20.10
14:30
Pek
Kumane
0
0
|
20.10.2013 14:30 | Pek | 0 : 0 | Kumane | |||||
20.10
14:30
Žika Marković Uča
Električar
3
2
|
20.10.2013 14:30 | Žika Marković Uča | 3 : 2 | Električar | |||||
20.10
14:30
Desine
Usije
1
5
|
20.10.2013 14:30 | Desine | 1 : 5 | Usije | |||||
20.10
14:30
OFK Braničevo
Ram
6
0
|
20.10.2013 14:30 | OFK Braničevo | 6 : 0 | Ram | |||||
20.10
14:30
Polet
Srednjevo
2
0
|
20.10.2013 14:30 | Polet | 2 : 0 | Srednjevo | |||||
20.10
14:30
Graničar 2013
Barič
1
0
|
20.10.2013 14:30 | Graničar 2013 | 1 : 0 | Barič | |||||
20.10
14:30
Mrčkovac
OFK Vinci
1
5
|
20.10.2013 14:30 | Mrčkovac | 1 : 5 | OFK Vinci |
20.10
14:30
Metalac
Dunav
1
2
|
20.10.2013 14:30 | Metalac | 1 : 2 | Dunav | |||||
20.10
14:30
Napredak 1934
Napredak 1947
2
0
|
20.10.2013 14:30 | Napredak 1934 | 2 : 0 | Napredak 1947 | |||||
20.10
14:30
Dizel
Proleter
4
0
|
20.10.2013 14:30 | Dizel | 4 : 0 | Proleter | |||||
20.10
14:30
Zemljoradnik
Sloga (D)
4
0
|
20.10.2013 14:30 | Zemljoradnik | 4 : 0 | Sloga (D) | |||||
20.10
14:30
Pobeda
Sopot
5
1
|
20.10.2013 14:30 | Pobeda | 5 : 1 | Sopot |
20.10
14:30
Homolje
Radenka
0
3
|
20.10.2013 14:30 | Homolje | 0 : 3 | Radenka | |||||
20.10
14:30
Sloga
Neresnica
6
1
|
20.10.2013 14:30 | Sloga | 6 : 1 | Neresnica |
20.10
11:00
Mladost PB
Vojvoda Stepa Stepanović
3
4
|
20.10.2013 11:00 | Mladost PB | 3 : 4 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
20.10
11:00
Dragojevac
Torpedo
0
3
|
20.10.2013 11:00 | Dragojevac | 0 : 3 | Torpedo | |||||
20.10
15:00
Krnule 09
Mladost 2013
4
0
|
20.10.2013 15:00 | Krnule 09 | 4 : 0 | Mladost 2013 | |||||
20.10
15:00
Polet
Sloga Trgošped
2
3
|
20.10.2013 15:00 | Polet | 2 : 3 | Sloga Trgošped | |||||
20.10
11:00
Skupljen 2013
Petrovac 74
1
2
|
20.10.2013 11:00 | Skupljen 2013 | 1 : 2 | Petrovac 74 |
20.10
11:00
Mladost sl
Rankovac
0
2
|
20.10.2013 11:00 | Mladost sl | 0 : 2 | Rankovac | |||||
20.10
11:00
Zablaće
Metlić
3
0
|
20.10.2013 11:00 | Zablaće | 3 : 0 | Metlić |
20.10
11:00
Korman
Žabar
2
4
|
20.10.2013 11:00 | Korman | 2 : 4 | Žabar | |||||
20.10
11:00
Jedinstvo
OFK Jelen
0
5
|
20.10.2013 11:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | OFK Jelen | |||||
20.10
11:00
Miloš Pocerac
Sava
4
2
|
20.10.2013 11:00 | Miloš Pocerac | 4 : 2 | Sava |
20.10
15:00
Sloga
Prva Iskra
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Sloga | 0 : 0 | Prva Iskra | |||||
20.10
15:00
Jelav
Luk
6
2
|
20.10.2013 15:00 | Jelav | 6 : 2 | Luk | |||||
20.10
15:00
Granit
Mladost Br
0
9
|
20.10.2013 15:00 | Granit | 0 : 9 | Mladost Br |
20.10
11:00
Stojan Lazarac
Mladost MM
0
0
|
20.10.2013 11:00 | Stojan Lazarac | 0 : 0 | Mladost MM | |||||
20.10
11:00
Bair
Omladinac
0
4
|
20.10.2013 11:00 | Bair | 0 : 4 | Omladinac | |||||
20.10
11:00
Šumice
Mladost O
0
4
|
20.10.2013 11:00 | Šumice | 0 : 4 | Mladost O |
20.10
14:30
Jedinstvo
Proleter
12
0
|
20.10.2013 14:30 | Jedinstvo | 12 : 0 | Proleter | |||||
20.10
14:30
Mionica
Mladost
3
0
|
20.10.2013 14:30 | Mionica | 3 : 0 | Mladost | |||||
20.10
14:30
Komanice
Toplica
1
0
|
20.10.2013 14:30 | Komanice | 1 : 0 | Toplica | |||||
20.10
14:30
Popadić
Orao
3
0
|
20.10.2013 14:30 | Popadić | 3 : 0 | Orao | |||||
20.10
14:30
Veliševac
Gornji Lajkovac
3
2
|
20.10.2013 14:30 | Veliševac | 3 : 2 | Gornji Lajkovac |
20.10
14:30
Lukavac
Zadrugar
5
0
|
20.10.2013 14:30 | Lukavac | 5 : 0 | Zadrugar | |||||
20.10
14:30
Bujacic
Rakac Stave
1
3
|
20.10.2013 14:30 | Bujacic | 1 : 3 | Rakac Stave | |||||
20.10
14:30
Zabari
Jadar 2013
3
4
|
20.10.2013 14:30 | Zabari | 3 : 4 | Jadar 2013 | |||||
20.10
14:30
Mladi radnik
Mali korak
1
1
|
20.10.2013 14:30 | Mladi radnik | 1 : 1 | Mali korak | |||||
20.10
14:30
Dupljaj
Paune
3
1
|
20.10.2013 14:30 | Dupljaj | 3 : 1 | Paune | |||||
20.10
14:30
OFK Povlen
Borac
7
0
|
20.10.2013 14:30 | OFK Povlen | 7 : 0 | Borac |
20.10
14:30
Dimitrije Tucović
Strmovo 1968
5
0
|
20.10.2013 14:30 | Dimitrije Tucović | 5 : 0 | Strmovo 1968 |
20.10
14:30
Brgule
Kolubara
2
3
|
20.10.2013 14:30 | Brgule | 2 : 3 | Kolubara | |||||
20.10
14:30
Strelac 001
Jedinstvo
1
3
|
20.10.2013 14:30 | Strelac 001 | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
20.10
14:30
Sloga
Vrelo
1
0
|
20.10.2013 14:30 | Sloga | 1 : 0 | Vrelo | |||||
20.10
14:30
Vukona
Crvena Jabuka
0
1
|
20.10.2013 14:30 | Vukona | 0 : 1 | Crvena Jabuka |
20.10
14:30
Pambukovica
Dokmir
2
2
|
20.10.2013 14:30 | Pambukovica | 2 : 2 | Dokmir | |||||
20.10
14:30
Zvizdar
Đorđe Bodinović
0
4
|
20.10.2013 14:30 | Zvizdar | 0 : 4 | Đorđe Bodinović | |||||
20.10
14:30
Čučuge
Šarbane
1
4
|
20.10.2013 14:30 | Čučuge | 1 : 4 | Šarbane | |||||
20.10
14:30
Sloga
Murgaš 2012
1
3
|
20.10.2013 14:30 | Sloga | 1 : 3 | Murgaš 2012 |
20.10
15:00
Napredak
Bratstvo
2
3
|
20.10.2013 15:00 | Napredak | 2 : 3 | Bratstvo | |||||
20.10
10:00
Jašunja
Nomanica
4
1
|
20.10.2013 10:00 | Jašunja | 4 : 1 | Nomanica |
20.10
14:00
Polet
OFK Tvrđava
2
1
|
20.10.2013 14:00 | Polet | 2 : 1 | OFK Tvrđava | |||||
20.10
14:00
OFK Blagotin
Šumadija
2
0
|
20.10.2013 14:00 | OFK Blagotin | 2 : 0 | Šumadija |
20.10
15:00
Trnava
Jedinstvo
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Trnava | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.10
15:00
Ribnik
Morava (KS)
0
2
|
20.10.2013 15:00 | Ribnik | 0 : 2 | Morava (KS) | |||||
20.10
15:00
Osaonica
Kolonija
1
2
|
20.10.2013 15:00 | Osaonica | 1 : 2 | Kolonija | |||||
20.10
15:00
Lipar
Partizan (G)
1
4
|
20.10.2013 15:00 | Lipar | 1 : 4 | Partizan (G) | |||||
20.10
15:00
Dražmirovac
Partizan (M)
1
2
|
20.10.2013 15:00 | Dražmirovac | 1 : 2 | Partizan (M) | |||||
20.10
15:00
Sloboda
Morava (R)
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Sloboda | 1 : 1 | Morava (R) |
20.10
15:00
Mladi Radnik
Jedinstvo
0
1
|
20.10.2013 15:00 | Mladi Radnik | 0 : 1 | Jedinstvo |
20.10
14:00
Heroj
Omladinac
1
0
|
20.10.2013 14:00 | Heroj | 1 : 0 | Omladinac | |||||
20.10
14:00
OFK Borac
Jedinstvo
4
2
|
20.10.2013 14:00 | OFK Borac | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.10
14:00
Budućnost (L)
Polet
2
7
|
20.10.2013 14:00 | Budućnost (L) | 2 : 7 | Polet | |||||
20.10
14:00
ISK Izvor
Radnik
4
0
|
20.10.2013 14:00 | ISK Izvor | 4 : 0 | Radnik | |||||
20.10
14:00
Sloboda
Popovac
1
0
|
20.10.2013 14:00 | Sloboda | 1 : 0 | Popovac | |||||
20.10
14:00
Vihor
Mladost (GM)
3
3
|
20.10.2013 14:00 | Vihor | 3 : 3 | Mladost (GM) |
20.10
14:00
Mladost Virine
Budućnost
8
3
|
20.10.2013 14:00 | Mladost Virine | 8 : 3 | Budućnost | |||||
20.10
14:00
Sloga
Supska
3
5
|
20.10.2013 14:00 | Sloga | 3 : 5 | Supska | |||||
20.10
14:00
OFK Krušar
OFK Batinac
0
3
|
20.10.2013 14:00 | OFK Krušar | 0 : 3 | OFK Batinac |
20.10
14:00
Mladost 1950
Rudar (SR)
0
1
|
20.10.2013 14:00 | Mladost 1950 | 0 : 1 | Rudar (SR) | |||||
20.10
14:00
Sindjelić
Rudar (ST)
0
2
|
20.10.2013 14:00 | Sindjelić | 0 : 2 | Rudar (ST) | |||||
20.10
14:00
Planinac
Beljanica
1
2
|
20.10.2013 14:00 | Planinac | 1 : 2 | Beljanica |
20.10
14:00
Kiseljak
Gradac
1
2
|
20.10.2013 14:00 | Kiseljak | 1 : 2 | Gradac |
20.10
11:00
Borjak 2013
Omladinac (U)
1
4
|
20.10.2013 11:00 | Borjak 2013 | 1 : 4 | Omladinac (U) | |||||
20.10
11:45
Rujišnik
Kamenorezac 76
1
1
|
20.10.2013 11:45 | Rujišnik | 1 : 1 | Kamenorezac 76 | |||||
20.10
15:00
Topoljak
Omladinac (O)
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Topoljak | 3 : 0 | Omladinac (O) | |||||
20.10
15:00
Vinogradar
Sloboda 1948
2
0
|
20.10.2013 15:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Sloboda 1948 |
20.10
14:30
Mladi Gorani
Mladost (R)
4
0
|
20.10.2013 14:30 | Mladi Gorani | 4 : 0 | Mladost (R) | |||||
20.10
14:30
Garevina
Mladost (G)
0
3
|
20.10.2013 14:30 | Garevina | 0 : 3 | Mladost (G) |
20.10
14:00
Žabare
Pasjak 2013
4
1
|
20.10.2013 14:00 | Žabare | 4 : 1 | Pasjak 2013 | |||||
20.10
14:00
Sokolovi
Gaglovo
3
0
|
20.10.2013 14:00 | Sokolovi | 3 : 0 | Gaglovo | |||||
20.10
14:00
Konjuh
Kruševica
2
3
|
20.10.2013 14:00 | Konjuh | 2 : 3 | Kruševica | |||||
20.10
14:00
Globoder
Srnje
2
1
|
20.10.2013 14:00 | Globoder | 2 : 1 | Srnje |
20.10
14:00
Drugari
Zdravinje
2
4
|
20.10.2013 14:00 | Drugari | 2 : 4 | Zdravinje | |||||
20.10
14:00
Rasinac
Bukovica
3
2
|
20.10.2013 14:00 | Rasinac | 3 : 2 | Bukovica | |||||
20.10
14:00
Grkljane
Modrica
4
2
|
20.10.2013 14:00 | Grkljane | 4 : 2 | Modrica | |||||
20.10
14:00
Jablanica
Štitari
2
1
|
20.10.2013 14:00 | Jablanica | 2 : 1 | Štitari | |||||
20.10
14:00
Polet (K)
OFK Budućnost
2
2
|
20.10.2013 14:00 | Polet (K) | 2 : 2 | OFK Budućnost | |||||
20.10
14:00
Polet (Š)
Trmčare
4
2
|
20.10.2013 14:00 | Polet (Š) | 4 : 2 | Trmčare |
20.10
15:00
Banat
Lokve
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Banat | 3 : 0 | Lokve | |||||
20.10
15:00
Crvena Zvezda
Gaj
5
0
|
20.10.2013 15:00 | Crvena Zvezda | 5 : 0 | Gaj | |||||
20.10
15:00
Janošik
Naša Krajina
3
1
|
20.10.2013 15:00 | Janošik | 3 : 1 | Naša Krajina | |||||
20.10
15:00
Vojvodina
OFK Barice
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Vojvodina | 3 : 0 | OFK Barice |
20.10
15:30
Vojvodina
Radnički 1927
3
0
|
20.10.2013 15:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Radnički 1927 | |||||
20.10
15:30
Jedinstvo
Pobeda
4
1
|
20.10.2013 15:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Pobeda |
20.10
15:00
Proleter
ASK
2
3
|
20.10.2013 15:00 | Proleter | 2 : 3 | ASK | |||||
20.10
15:00
OFK Stajićevo
Tamiš
6
0
|
20.10.2013 15:00 | OFK Stajićevo | 6 : 0 | Tamiš | |||||
20.10
15:00
Mladost
MSK
1
1
|
20.10.2013 15:00 | Mladost | 1 : 1 | MSK | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo
Sloga
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Sloga |
20.10
15:00
Vojvodina
Fruškogorac
2
2
|
20.10.2013 15:00 | Vojvodina | 2 : 2 | Fruškogorac | |||||
20.10
15:00
Mladost (P)
Borac (K)
0
4
|
20.10.2013 15:00 | Mladost (P) | 0 : 4 | Borac (K) | |||||
20.10
15:00
Sremac
Polet
5
1
|
20.10.2013 15:00 | Sremac | 5 : 1 | Polet | |||||
20.10
15:00
Borac (S)
Planinac
0
1
|
20.10.2013 15:00 | Borac (S) | 0 : 1 | Planinac | |||||
20.10
15:00
Krušedol
27. Oktobar
6
0
|
20.10.2013 15:00 | Krušedol | 6 : 0 | 27. Oktobar | |||||
20.10
15:00
Mladost (B)
OFK Kraljevci
5
0
|
20.10.2013 15:00 | Mladost (B) | 5 : 0 | OFK Kraljevci | |||||
20.10
15:00
Car Uroš
Sloga
0
1
|
20.10.2013 15:00 | Car Uroš | 0 : 1 | Sloga |
20.10
15:00
Kameni
Srem
0
3
|
20.10.2013 15:00 | Kameni | 0 : 3 | Srem | |||||
20.10
15:00
Lovac
OFK Brestač
0
7
|
20.10.2013 15:00 | Lovac | 0 : 7 | OFK Brestač | |||||
20.10
15:00
Vitez
Sloga
1
8
|
20.10.2013 15:00 | Vitez | 1 : 8 | Sloga | |||||
20.10
15:00
Graničar
Mladost
1
0
|
20.10.2013 15:00 | Graničar | 1 : 0 | Mladost | |||||
20.10
15:00
Sloboda
Polet
4
7
|
20.10.2013 15:00 | Sloboda | 4 : 7 | Polet |
20.10
Borac (R)
Napredak
5
1
|
20.10.2013 | Borac (R) | 5 : 1 | Napredak | |||||
20.10
Sloga (Č)
Borac (VR)
2
0
|
20.10.2013 | Sloga (Č) | 2 : 0 | Borac (VR) | |||||
20.10
Sloga (Z-I)
OFK Bosut
1
3
|
20.10.2013 | Sloga (Z-I) | 1 : 3 | OFK Bosut | |||||
20.10
Sremac
BSK
3
1
|
20.10.2013 | Sremac | 3 : 1 | BSK | |||||
20.10
Planinac
Mitros
0
0
|
20.10.2013 | Planinac | 0 : 0 | Mitros | |||||
20.10
Grgurevci
Fruškogorac
2
8
|
20.10.2013 | Grgurevci | 2 : 8 | Fruškogorac |
20.10
15:00
OFK Bingula
Sremac
2
1
|
20.10.2013 15:00 | OFK Bingula | 2 : 1 | Sremac | |||||
20.10
15:00
Jedinstvo
Borac
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Borac | |||||
20.10
15:00
Graničar
OFK Bikić
1
2
|
20.10.2013 15:00 | Graničar | 1 : 2 | OFK Bikić | |||||
20.10
15:00
Omladinac
Jednota
1
3
|
20.10.2013 15:00 | Omladinac | 1 : 3 | Jednota |
20.10
11:00
Vreoci
Mladost (L)
3
0
|
20.10.2013 11:00 | Vreoci | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
20.10
14:30
BSK
OFK Borac
2
1
|
20.10.2013 14:30 | BSK | 2 : 1 | OFK Borac | |||||
20.10
14:30
Šumadinac (K)
OFK Radnički
3
1
|
20.10.2013 14:30 | Šumadinac (K) | 3 : 1 | OFK Radnički |
20.10
15:00
Skela
Rekreativo
4
0
|
20.10.2013 15:00 | Skela | 4 : 0 | Rekreativo | |||||
20.10
15:00
Zvezda Konatice
Partizan
0
0
|
20.10.2013 15:00 | Zvezda Konatice | 0 : 0 | Partizan | |||||
20.10
15:00
Crvena Zastava
Ljubinić
2
3
|
20.10.2013 15:00 | Crvena Zastava | 2 : 3 | Ljubinić | |||||
20.10
15:00
Baljevac
Borac
0
1
|
20.10.2013 15:00 | Baljevac | 0 : 1 | Borac | |||||
20.10
15:00
Sloga
Proleter
3
2
|
20.10.2013 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Proleter |
20.10
14:30
Mogren
Sutjeska
0
3
|
20.10.2013 14:30 | Mogren | 0 : 3 | Sutjeska |
20.10
14:30
Cetinje
Jedinstvo
3
1
|
20.10.2013 14:30 | Cetinje | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.10
14:30
Igalo
Zabjelo
2
0
|
20.10.2013 14:30 | Igalo | 2 : 0 | Zabjelo | |||||
20.10
14:30
Jezero
Berane
2
2
|
20.10.2013 14:30 | Jezero | 2 : 2 | Berane | |||||
20.10
14:30
Zora
Ibar
1
0
|
20.10.2013 14:30 | Zora | 1 : 0 | Ibar | |||||
20.10
14:30
Arsenal
Kom
2
0
|
20.10.2013 14:30 | Arsenal | 2 : 0 | Kom | |||||
20.10
14:30
Bokelj
Bratstvo
1
0
|
20.10.2013 14:30 | Bokelj | 1 : 0 | Bratstvo |
20.10
15:00
Sloboda (MG)
Borac
6
3
|
20.10.2013 15:00 | Sloboda (MG) | 6 : 3 | Borac |
20.10
15:00
Jagodina
Partizan
0
3
|
20.10.2013 15:00 | Jagodina | 0 : 3 | Partizan |
20.10
11:30
Slatke male
Radnički 2013
2
1
|
20.10.2013 11:30 | Slatke male | 2 : 1 | Radnički 2013 | |||||
20.10
11:00
ŽFK Bukovička Banja
ŽFK Užice
3
1
|
20.10.2013 11:00 | ŽFK Bukovička Banja | 3 : 1 | ŽFK Užice |
20.10
15:00
Kikinda
Bačka Žabalj
3
2
|
20.10.2013 15:00 | Kikinda | 3 : 2 | Bačka Žabalj | |||||
20.10
15:00
Radnički 1919
Metalmania
0
3
|
20.10.2013 15:00 | Radnički 1919 | 0 : 3 | Metalmania |
20.10
10:00
BSK Borča
Partizan
2
0
|
20.10.2013 10:00 | BSK Borča | 2 : 0 | Partizan | |||||
20.10
11:00
Napredak
Borac
2
0
|
20.10.2013 11:00 | Napredak | 2 : 0 | Borac | |||||
20.10
11:00
Vojvodina
OFK Beograd
3
0
|
20.10.2013 11:00 | Vojvodina | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
20.10
13:00
Sloboda Piont
ČSK Pivara
0
5
|
20.10.2013 13:00 | Sloboda Piont | 0 : 5 | ČSK Pivara | |||||
20.10
11:00
Rad
Jagodina
2
0
|
20.10.2013 11:00 | Rad | 2 : 0 | Jagodina | |||||
20.10
11:00
Radnički 1923
Novi Pazar
3
2
|
20.10.2013 11:00 | Radnički 1923 | 3 : 2 | Novi Pazar |
20.10
10:00
Vršac United
Spartak
1
2
|
20.10.2013 10:00 | Vršac United | 1 : 2 | Spartak | |||||
20.10
10:00
Proleter (NS)
OFK Hajduk
1
0
|
20.10.2013 10:00 | Proleter (NS) | 1 : 0 | OFK Hajduk | |||||
20.10
10:00
Donji Srem
Proleter 2006
0
3
|
20.10.2013 10:00 | Donji Srem | 0 : 3 | Proleter 2006 |
20.10
11:00
Javor
Jadran
4
0
|
20.10.2013 11:00 | Javor | 4 : 0 | Jadran | |||||
20.10
14:30
Sloga (P)
Sušica
3
0
|
20.10.2013 14:30 | Sloga (P) | 3 : 0 | Sušica | |||||
20.10
11:00
Metalac (GM)
Jedinstvo Putevi
1
0
|
20.10.2013 11:00 | Metalac (GM) | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi |
20.10
11:00
Timok
Jedinstvo (P)
1
3
|
20.10.2013 11:00 | Timok | 1 : 3 | Jedinstvo (P) | |||||
20.10
11:00
Toplicanin
Radnički (N)
0
2
|
20.10.2013 11:00 | Toplicanin | 0 : 2 | Radnički (N) | |||||
20.10
13:00
Svrljig
Vlasina
2
0
|
20.10.2013 13:00 | Svrljig | 2 : 0 | Vlasina |
20.10
16:00
Voždovac
Brodarac 2
1
1
|
20.10.2013 16:00 | Voždovac | 1 : 1 | Brodarac 2 | |||||
20.10
09:00
Čukarički
Grafičar
10
0
|
20.10.2013 09:00 | Čukarički | 10 : 0 | Grafičar | |||||
20.10
12:30
Internacional
Balkan
1
0
|
20.10.2013 12:30 | Internacional | 1 : 0 | Balkan | |||||
20.10
10:00
Palilulac
BSK Borča 2
1
1
|
20.10.2013 10:00 | Palilulac | 1 : 1 | BSK Borča 2 |
20.10
11:30
Bresje Superior
Šumadija
3
0
|
20.10.2013 11:30 | Bresje Superior | 3 : 0 | Šumadija |
20.10
12:00
Teleoptik
Radnički 1923
1
1
|
20.10.2013 12:00 | Teleoptik | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
20.10
11:00
Vojvodina
OFK Beograd
3
1
|
20.10.2013 11:00 | Vojvodina | 3 : 1 | OFK Beograd | |||||
20.10
13:00
Sloga (L)
ČSK Pivara
5
1
|
20.10.2013 13:00 | Sloga (L) | 5 : 1 | ČSK Pivara | |||||
20.10
11:00
Borac
Jagodina
1
0
|
20.10.2013 11:00 | Borac | 1 : 0 | Jagodina |
20.10
12:00
TSC
Inđija
1
2
|
20.10.2013 12:00 | TSC | 1 : 2 | Inđija |
20.10
10:00
Čačak 94
Metalac (GM)
0
0
|
20.10.2013 10:00 | Čačak 94 | 0 : 0 | Metalac (GM) | |||||
20.10
11:00
Sloga (K)
Sevojno
1
1
|
20.10.2013 11:00 | Sloga (K) | 1 : 1 | Sevojno | |||||
20.10
13:00
AS
Novi Pazar
0
1
|
20.10.2013 13:00 | AS | 0 : 1 | Novi Pazar | |||||
20.10
11:00
Sušica
Javor
0
0
|
20.10.2013 11:00 | Sušica | 0 : 0 | Javor |
20.10
15:00
Slatina
Omladinac
3
0
|
20.10.2013 15:00 | Slatina | 3 : 0 | Omladinac |
20.10
12:00
Trepča
Rudar
1
0
|
20.10.2013 12:00 | Trepča | 1 : 0 | Rudar |
20.10
10:00
Dinamo
Banat
0
3
|
20.10.2013 10:00 | Dinamo | 0 : 3 | Banat |
20.10
11:00
AS
Radnički 1923
0
1
|
20.10.2013 11:00 | AS | 0 : 1 | Radnički 1923 | |||||
20.10
10:00
Crvena zvezda
Zemun
2
2
|
20.10.2013 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Zemun | |||||
20.10
13:00
Nacional
Partizan
1
4
|
20.10.2013 13:00 | Nacional | 1 : 4 | Partizan | |||||
20.10
13:00
OFK Beograd
Brodarac
3
0
|
20.10.2013 13:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Brodarac |
20.10
10:00
TSC
Inđija
2
3
|
20.10.2013 10:00 | TSC | 2 : 3 | Inđija |
20.10
10:00
FAP
Čačak 94
2
1
|
20.10.2013 10:00 | FAP | 2 : 1 | Čačak 94 | |||||
20.10
13:00
Vrnjačka Banja
Sloga (K)
0
2
|
20.10.2013 13:00 | Vrnjačka Banja | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
20.10
13:00
Metalac (GM)
Javor
2
0
|
20.10.2013 13:00 | Metalac (GM) | 2 : 0 | Javor | |||||
20.10
10:00
BIP
Budućnost
2
2
|
20.10.2013 10:00 | BIP | 2 : 2 | Budućnost |
20.10
10:00
Spartak
Obilić
2
2
|
20.10.2013 10:00 | Spartak | 2 : 2 | Obilić | |||||
20.10
10:00
Potisje
Radnički 1905
5
2
|
20.10.2013 10:00 | Potisje | 5 : 2 | Radnički 1905 |
20.10
12:00
Partizan (U)
Vršac
0
9
|
20.10.2013 12:00 | Partizan (U) | 0 : 9 | Vršac |
20.10
11:00
BSK
Omladinac (D)
3
0
|
20.10.2013 11:00 | BSK | 3 : 0 | Omladinac (D) | |||||
20.10
11:00
Borac (St)
Kolonija
7
0
|
20.10.2013 11:00 | Borac (St) | 7 : 0 | Kolonija |
20.10
09:00
Jugoslavija
Vladimirovac
3
2
|
20.10.2013 09:00 | Jugoslavija | 3 : 2 | Vladimirovac | |||||
20.10
09:30
Dolina
Borac (S)
4
1
|
20.10.2013 09:30 | Dolina | 4 : 1 | Borac (S) | |||||
20.10
10:00
Jedinstvo Stević
Slavija
2
0
|
20.10.2013 10:00 | Jedinstvo Stević | 2 : 0 | Slavija | |||||
20.10
11:00
Dobrica
Proleter
0
4
|
20.10.2013 11:00 | Dobrica | 0 : 4 | Proleter |
20.10
11:00
Mladi radnik
Podunavac
3
0
|
20.10.2013 11:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Podunavac |
20.10
10:00
Mladi borac
Napredak
4
1
|
20.10.2013 10:00 | Mladi borac | 4 : 1 | Napredak | |||||
20.10
09:30
Bresje Superior
Šumadija
0
6
|
20.10.2013 09:30 | Bresje Superior | 0 : 6 | Šumadija |
20.10
15:00
Mladost (P)
Mladost (L)
3
3
|
20.10.2013 15:00 | Mladost (P) | 3 : 3 | Mladost (L) | |||||
20.10
Orlovac
Takovo Junior
11
0
|
20.10.2013 | Orlovac | 11 : 0 | Takovo Junior |
20.10
14:30
VGSK
Borac
7
1
|
20.10.2013 14:30 | VGSK | 7 : 1 | Borac |
20.10
Rudar (B)
OFK Nacional
2
1
|
20.10.2013 | Rudar (B) | 2 : 1 | OFK Nacional | |||||
20.10
Tutin
Kosmet
0
1
|
20.10.2013 | Tutin | 0 : 1 | Kosmet | |||||
20.10
OFK Vlada Dimitrijević
Rudar (KM)
1
7
|
20.10.2013 | OFK Vlada Dimitrijević | 1 : 7 | Rudar (KM) |
20.10
10:00
Obilić
Bačka 1901
1
8
|
20.10.2013 10:00 | Obilić | 1 : 8 | Bačka 1901 | |||||
20.10
10:00
Subotica
TSC
1
1
|
20.10.2013 10:00 | Subotica | 1 : 1 | TSC |
20.10
Polet
OFK Senjak
1
4
|
20.10.2013 | Polet | 1 : 4 | OFK Senjak |
20.10
10:00
Karađorđe
Duljaj
1
4
|
20.10.2013 10:00 | Karađorđe | 1 : 4 | Duljaj | |||||
20.10
10:00
Radnicki 1923 II
Šumadija
2
2
|
20.10.2013 10:00 | Radnicki 1923 II | 2 : 2 | Šumadija |
20.10
Rudar (B)
Mokra Gora
2
2
|
20.10.2013 | Rudar (B) | 2 : 2 | Mokra Gora | |||||
20.10
Trepča
Sočanica
3
0
|
20.10.2013 | Trepča | 3 : 0 | Sočanica | |||||
20.10
Tutin
Kosmet
1
0
|
20.10.2013 | Tutin | 1 : 0 | Kosmet | |||||
20.10
OFK Vlada Dimitrijević
Rudar (KM)
6
0
|
20.10.2013 | OFK Vlada Dimitrijević | 6 : 0 | Rudar (KM) |
20.10
18:00
Železničar
Svilajnac
77
65
|
20.10.2013 18:00 | Železničar | 77 : 65 | Svilajnac | |||||
20.10
18:00
Temnić
Prva Petoletka
111
74
|
20.10.2013 18:00 | Temnić | 111 : 74 | Prva Petoletka |
20.10
18:30
OKK Junior
Jablanica
61
47
|
20.10.2013 18:30 | OKK Junior | 61 : 47 | Jablanica |
20.10
19:00
Dunav
Sveti Đorđe
85
74
|
20.10.2013 19:00 | Dunav | 85 : 74 | Sveti Đorđe |
20.10
20:00
Beko
Mladost 2009
96
53
|
20.10.2013 20:00 | Beko | 96 : 53 | Mladost 2009 | |||||
20.10
14:20
Milan Trivić
Viva Basket
68
90
|
20.10.2013 14:20 | Milan Trivić | 68 : 90 | Viva Basket |
20.10
19:00
Čačak 94
Užice
100
58
|
20.10.2013 19:00 | Čačak 94 | 100 : 58 | Užice | |||||
20.10
14:00
Mionica
Vladimirci
70
51
|
20.10.2013 14:00 | Mionica | 70 : 51 | Vladimirci |
20.10
15:00
Hisar
Zone Boys
88
75
|
20.10.2013 15:00 | Hisar | 88 : 75 | Zone Boys | |||||
20.10
16:00
BSK Junior
Hajduk Veljko
63
59
|
20.10.2013 16:00 | BSK Junior | 63 : 59 | Hajduk Veljko | |||||
20.10
18:00
Đerdap
Jastrebac
56
89
|
20.10.2013 18:00 | Đerdap | 56 : 89 | Jastrebac | |||||
20.10
18:00
Negotin
Mladost Vesna
68
61
|
20.10.2013 18:00 | Negotin | 68 : 61 | Mladost Vesna |
20.10
15:00
Basket Top
Bane
85
61
|
20.10.2013 15:00 | Basket Top | 85 : 61 | Bane | |||||
20.10
18:30
Sloga (PM)
Požarevac
68
75
|
20.10.2013 18:30 | Sloga (PM) | 68 : 75 | Požarevac |
20.10
18:00
Vojvodina NM
Futog Tehnomer
71
99
|
20.10.2013 18:00 | Vojvodina NM | 71 : 99 | Futog Tehnomer |
20.10
17:00
BNS
Pink
108
54
|
20.10.2013 17:00 | BNS | 108 : 54 | Pink | |||||
20.10
19:30
Partizan
Radnički
82
77
|
20.10.2013 19:30 | Partizan | 82 : 77 | Radnički | |||||
20.10
19:30
Dinamo
Indians Basket
75
52
|
20.10.2013 19:30 | Dinamo | 75 : 52 | Indians Basket | |||||
20.10
18:00
Jadran
Družina Kozlovac
90
74
|
20.10.2013 18:00 | Jadran | 90 : 74 | Družina Kozlovac |
20.10
19:00
Igokea
Radnički
91
88
|
20.10.2013 19:00 | Igokea | 91 : 88 | Radnički | |||||
20.10
17:00
Union Olimpija
Crvena zvezda Telekom
61
62
|
20.10.2013 17:00 | Union Olimpija | 61 : 62 | Crvena zvezda Telekom | |||||
20.10
17:00
Szolnoki Olaj
Široki Primorka
71
69
|
20.10.2013 17:00 | Szolnoki Olaj | 71 : 69 | Široki Primorka | |||||
20.10
21:00
Partizan mts
Zadar
80
65
|
20.10.2013 21:00 | Partizan mts | 80 : 65 | Zadar |
20.10
19:30
Šabac
Pirot
77
79
|
20.10.2013 19:30 | Šabac | 77 : 79 | Pirot | |||||
20.10
16:00
Mladost (Z)
Proleter Naftagas
87
75
|
20.10.2013 16:00 | Mladost (Z) | 87 : 75 | Proleter Naftagas | |||||
20.10
19:00
Spartak
Kolubara LA 2003
72
63
|
20.10.2013 19:00 | Spartak | 72 : 63 | Kolubara LA 2003 |
20.10
20:00
Čelarevo
Topolčanka
42
111
|
20.10.2013 20:00 | Čelarevo | 42 : 111 | Topolčanka | |||||
20.10
18:00
Sivac
Kovin
93
89
|
20.10.2013 18:00 | Sivac | 93 : 89 | Kovin |
20.10
16:30
Šabac
Radnički
58
57
|
20.10.2013 16:30 | Šabac | 58 : 57 | Radnički | |||||
20.10
18:30
Crvena Zvezda
Srbobran Reahem
87
61
|
20.10.2013 18:30 | Crvena Zvezda | 87 : 61 | Srbobran Reahem |
20.10
16:00
Užice
Partizan
3
1
|
20.10.2013 16:00 | Užice | 3 : 1 | Partizan | |||||
20.10
17:00
Priboj
Lučani
0
3
|
20.10.2013 17:00 | Priboj | 0 : 3 | Lučani |
20.10
16:00
Jagodina
Borac
3
0
|
20.10.2013 16:00 | Jagodina | 3 : 0 | Borac | |||||
20.10
14:30
Mladost
Pirot
3
1
|
20.10.2013 14:30 | Mladost | 3 : 1 | Pirot |
20.10
14:00
Loznica
Roda
3
2
|
20.10.2013 14:00 | Loznica | 3 : 2 | Roda | |||||
20.10
13:00
Radnički 2
Rudar
3
1
|
20.10.2013 13:00 | Radnički 2 | 3 : 1 | Rudar |
20.10
19:00
Mladi radnik
Radnički
3
2
|
20.10.2013 19:00 | Mladi radnik | 3 : 2 | Radnički | |||||
20.10
18:00
Crvena Zvezda
Partizan Vizura
0
3
|
20.10.2013 18:00 | Crvena Zvezda | 0 : 3 | Partizan Vizura |
20.10
17:00
Timok
Novi Pazar-Junior
2
3
|
20.10.2013 17:00 | Timok | 2 : 3 | Novi Pazar-Junior |
20.10
14:00
Tajm
Zlatar
3
0
|
20.10.2013 14:00 | Tajm | 3 : 0 | Zlatar | |||||
20.10
14:00
Sloboda S
Ivanjica
3
1
|
20.10.2013 14:00 | Sloboda S | 3 : 1 | Ivanjica |
20.10
17:00
Leskovac 98
Bor
1
3
|
20.10.2013 17:00 | Leskovac 98 | 1 : 3 | Bor | |||||
20.10
17:00
Vranje
Jagodina
2
3
|
20.10.2013 17:00 | Vranje | 2 : 3 | Jagodina |
20.10
14:00
Vršac
Omladinac
3
0
|
20.10.2013 14:00 | Vršac | 3 : 0 | Omladinac | |||||
20.10
17:00
Mladost
Ruma
0
3
|
20.10.2013 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Ruma | |||||
20.10
17:15
Slavija
Vrbas
3
1
|
20.10.2013 17:15 | Slavija | 3 : 1 | Vrbas |
20.10
17:00
Spartak
Sterija
1
3
|
20.10.2013 17:00 | Spartak | 1 : 3 | Sterija | |||||
20.10
16:00
Šumadija
Spas
3
1
|
20.10.2013 16:00 | Šumadija | 3 : 1 | Spas |
20.10
18:00
Mokra Gora
Leposavić
1
3
|
20.10.2013 18:00 | Mokra Gora | 1 : 3 | Leposavić | |||||
20.10
14:00
Trstenik
Kraljevo
3
2
|
20.10.2013 14:00 | Trstenik | 3 : 2 | Kraljevo | |||||
20.10
12:00
Novi Pazar
Bane
3
0
|
20.10.2013 12:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Bane |
20.10
13:00
Sloga
Borac 2
3
1
|
20.10.2013 13:00 | Sloga | 3 : 1 | Borac 2 | |||||
20.10
17:00
Libero ČA 2
Arilje
1
3
|
20.10.2013 17:00 | Libero ČA 2 | 1 : 3 | Arilje | |||||
20.10
12:00
Forma
Sjenica
0
3
|
20.10.2013 12:00 | Forma | 0 : 3 | Sjenica |
20.10
11:00
VST
Novi Sad
3
0
|
20.10.2013 11:00 | VST | 3 : 0 | Novi Sad | |||||
20.10
20:00
NS Volej tim
Partizan
0
3
|
20.10.2013 20:00 | NS Volej tim | 0 : 3 | Partizan |
20.10
12:30
Odbojka 013
Prvi Tempo
3
2
|
20.10.2013 12:30 | Odbojka 013 | 3 : 2 | Prvi Tempo | |||||
20.10
17:00
Trijumf 2013
Dunav
3
1
|
20.10.2013 17:00 | Trijumf 2013 | 3 : 1 | Dunav | |||||
20.10
19:00
Eaton Srem Tempo 2
Star
3
0
|
20.10.2013 19:00 | Eaton Srem Tempo 2 | 3 : 0 | Star |
20.10
19:30
Student
Futog
0
3
|
20.10.2013 19:30 | Student | 0 : 3 | Futog |
20.10
18:00
Titel Džon Dir
Hercegovina
27
31
|
20.10.2013 18:00 | Titel Džon Dir | 27 : 31 | Hercegovina | |||||
20.10
19:00
Inđija
Nova Pazova
32
28
|
20.10.2013 19:00 | Inđija | 32 : 28 | Nova Pazova |
20.10
16:30
Sindjelić
Mladost Palanački Kiseljak
31
25
|
20.10.2013 16:30 | Sindjelić | 31 : 25 | Mladost Palanački Kiseljak | |||||
20.10
18:00
Metalac
Obilić
23
20
|
20.10.2013 18:00 | Metalac | 23 : 20 | Obilić | |||||
20.10
19:00
Smederevo
Bask
27
26
|
20.10.2013 19:00 | Smederevo | 27 : 26 | Bask | |||||
20.10
18:00
Sportski Centar Voždovac 2012
Loznica
24
23
|
20.10.2013 18:00 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 24 : 23 | Loznica |
20.10
14:30
Knez Lazar 2
Goč Merkur
35
29
|
20.10.2013 14:30 | Knez Lazar 2 | 35 : 29 | Goč Merkur |
20.10
19:00
Knjaževac
Paraćin
29
25
|
20.10.2013 19:00 | Knjaževac | 29 : 25 | Paraćin | |||||
20.10
18:00
Rudar
Đerdap
27
32
|
20.10.2013 18:00 | Rudar | 27 : 32 | Đerdap |
20.10
19:00
Jabuka
Apatin
30
32
|
20.10.2013 19:00 | Jabuka | 30 : 32 | Apatin |
20.10
11:30
Junior
Studentski grad
21
25
|
20.10.2013 11:30 | Junior | 21 : 25 | Studentski grad | |||||
20.10
18:30
Mačva
Jedinstvo 1974
38
23
|
20.10.2013 18:30 | Mačva | 38 : 23 | Jedinstvo 1974 | |||||
20.10
17:30
Radnički
Dorćol
33
27
|
20.10.2013 17:30 | Radnički | 33 : 27 | Dorćol | |||||
20.10
13:30
Rekreativo
Sloga
29
18
|
20.10.2013 13:30 | Rekreativo | 29 : 18 | Sloga | |||||
20.10
19:00
Udarnik
Ub
29
27
|
20.10.2013 19:00 | Udarnik | 29 : 27 | Ub |
20.10
16:00
Niška Banja
Pirot
31
26
|
20.10.2013 16:00 | Niška Banja | 31 : 26 | Pirot | |||||
20.10
17:00
Hisar
Progres
32
28
|
20.10.2013 17:00 | Hisar | 32 : 28 | Progres | |||||
20.10
15:30
Radan
Aleksinac
37
27
|
20.10.2013 15:30 | Radan | 37 : 27 | Aleksinac |
20.10
15:30
Dinamo 2
Glogonj
48
26
|
20.10.2013 15:30 | Dinamo 2 | 48 : 26 | Glogonj |
20.10
15:30
Čonoplja 1947
Grafičar
31
33
|
20.10.2013 15:30 | Čonoplja 1947 | 31 : 33 | Grafičar | |||||
20.10
19:00
Rusin
Borac
22
19
|
20.10.2013 19:00 | Rusin | 22 : 19 | Borac |
20.10
14:30
Zemun 1957
Smederevo 2
43
19
|
20.10.2013 14:30 | Zemun 1957 | 43 : 19 | Smederevo 2 | |||||
20.10
13:00
Metaloplastika 2
Partizan 3
32
25
|
20.10.2013 13:00 | Metaloplastika 2 | 32 : 25 | Partizan 3 | |||||
20.10
15:00
Prva-Iskra Barič
Kosmaj
32
35
|
20.10.2013 15:00 | Prva-Iskra Barič | 32 : 35 | Kosmaj | |||||
20.10
18:30
Rukobel
Umčari
24
27
|
20.10.2013 18:30 | Rukobel | 24 : 27 | Umčari |
20.10
16:00
Jedinstvo
Senta
27
26
|
20.10.2013 16:00 | Jedinstvo | 27 : 26 | Senta | |||||
20.10
18:00
Obilić
Naftagas
23
28
|
20.10.2013 18:00 | Obilić | 23 : 28 | Naftagas | |||||
20.10
17:00
DjurA Jakšić Gradnulica
Crvena Zvezda 2
29
13
|
20.10.2013 17:00 | DjurA Jakšić Gradnulica | 29 : 13 | Crvena Zvezda 2 |
20.10
17:30
Bačka-Tikvara
ŽSK 2
49
30
|
20.10.2013 17:30 | Bačka-Tikvara | 49 : 30 | ŽSK 2 |
20.10
16:00
Jadran
Radnički
27
30
|
20.10.2013 16:00 | Jadran | 27 : 30 | Radnički | |||||
20.10
14:00
Mladost
Jabuka 95
26
25
|
20.10.2013 14:00 | Mladost | 26 : 25 | Jabuka 95 | |||||
20.10
19:00
Spartak
Srem
37
18
|
20.10.2013 19:00 | Spartak | 37 : 18 | Srem | |||||
20.10
18:00
Ravangrad
Pančevo
20
33
|
20.10.2013 18:00 | Ravangrad | 20 : 33 | Pančevo |
20.10
16:00
Milenium
Loznica grad
25
36
|
20.10.2013 16:00 | Milenium | 25 : 36 | Loznica grad |
20.10
11:00
Sočanica
Napredak 12
22
25
|
20.10.2013 11:00 | Sočanica | 22 : 25 | Napredak 12 |
20.10
16:30
Crveni krst
Pirot
21
26
|
20.10.2013 16:30 | Crveni krst | 21 : 26 | Pirot |
20.10
16:00
Cepelin
Feniks
25
25
|
20.10.2013 16:00 | Cepelin | 25 : 25 | Feniks | |||||
20.10
20:00
Mladost
Mačva
20
21
|
20.10.2013 20:00 | Mladost | 20 : 21 | Mačva | |||||
20.10
17:00
VGSK
Junior
15
27
|
20.10.2013 17:00 | VGSK | 15 : 27 | Junior |
20.10
19:30
Radnički
Laki
22
27
|
20.10.2013 19:30 | Radnički | 22 : 27 | Laki |
20.10
16:30
Knjaževac 2
Naisa 3
20
23
|
20.10.2013 16:30 | Knjaževac 2 | 20 : 23 | Naisa 3 | |||||
20.10
14:00
Morava Han
Dubočica
22
21
|
20.10.2013 14:00 | Morava Han | 22 : 21 | Dubočica | |||||
20.10
18:00
Aleksinac
Žitorađa
36
24
|
20.10.2013 18:00 | Aleksinac | 36 : 24 | Žitorađa |
20.10
17:00
Eret
Odžaci
33
18
|
20.10.2013 17:00 | Eret | 33 : 18 | Odžaci | |||||
20.10
15:00
Hajduk
Sonta
20
34
|
20.10.2013 15:00 | Hajduk | 20 : 34 | Sonta | |||||
20.10
16:00
Rusin
Železničar 2
29
27
|
20.10.2013 16:00 | Rusin | 29 : 27 | Železničar 2 |
20.10
20:00
Max Sport
Vojvodina
24
25
|
20.10.2013 20:00 | Max Sport | 24 : 25 | Vojvodina |
20.10
19:00
Kraljevićevo
Viking
9
10
|
20.10.2013 19:00 | Kraljevićevo | 9 : 10 | Viking | |||||
20.10
17:30
Tango Liman
Nova Pazova
2
2
|
20.10.2013 17:30 | Tango Liman | 2 : 2 | Nova Pazova | |||||
20.10
19:00
Hajduk
Kikinda
4
0
|
20.10.2013 19:00 | Hajduk | 4 : 0 | Kikinda |
20.10
18:00
Šampion
Sremski Vitezovi
3
3
|
20.10.2013 18:00 | Šampion | 3 : 3 | Sremski Vitezovi |