XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 222 utakmica za dan
Sreda, 2 Maj 2018

Fudbal

02.05.2018 17:00 Budućnost 2 : 1 TSC
02.05.2018 17:00 Dinamo 1 : 2 Metalac
02.05.2018 17:00 Bežanija 3 : 1 ČSK Pivara
02.05.2018 17:00 Proleter 6 : 0 Jagodina
02.05.2018 17:00 Radnički (P) 2 : 0 Sinđelić
02.05.2018 17:00 Temnić 1924 0 : 2 Novi Pazar
02.05.2018 19:00 Sloboda 2 : 0 Radnički 1923
02.05.2018 17:00 Inđija 1 : 1 Teleoptik
02.05.2018 16:00 Loznica 1 : 4 Jedinstvo (Ub)
02.05.2018 16:00 Smederevo 1924 1 : 0 FAP
02.05.2018 16:00 Karađorđe 2 : 0 Provo
02.05.2018 16:00 Šumadija (A) 4 : 0 Mladi radnik 1926
02.05.2018 16:00 Polet 1 : 0 Mokra Gora
02.05.2018 16:00 Železničar 1 : 1 Proleter Mihajlovac
02.05.2018 16:00 Tutin 3 : 0 Budućnost Krušik 2014
02.05.2018 16:00 Zlatibor 0 : 0 Sloga (P)
02.05.2018 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 1 Šumadija 1903
02.05.2018 16:00 Jošanica 6 : 0 Slavija
02.05.2018 16:00 Sloboda (Č) 2 : 0 Orlovac
02.05.2018 16:00 Karađorđe (R) 2 : 2 Goč
02.05.2018 16:00 Bane 2 : 0 Dragačevo
02.05.2018 16:00 Sušica 1 : 4 LFK Mladost
02.05.2018 16:00 Radnički (K) 1 : 0 Ovčar
02.05.2018 16:00 Takovo 3 : 1 Trepča
02.05.2018 16:00 Šumadija 3 : 2 Napredak
02.05.2018 16:00 Sloga 33 5 : 2 VGSK
02.05.2018 16:00 Mladi borac 2 : 0 Rudar 2001
02.05.2018 16:00 Mladi radnik (R) 0 : 2 Proleter 1976
02.05.2018 16:00 Zvižd 4 : 3 Morava (VP)
02.05.2018 16:00 Homoljac 0 : 4 RSK
02.05.2018 16:00 Udarnik 3 : 0 Borac (Ž)
02.05.2018 16:00 Gruža 4 : 1 Petar Dobrnjac
02.05.2018 16:00 Borac 3 : 0 Zadrugar
02.05.2018 16:00 Sloga (BB) 5 : 1 Sovljak
02.05.2018 16:00 OFK Osečina 1 : 2 Sevojno
02.05.2018 16:00 Drina 2 : 0 Ribnica
02.05.2018 12:00 Sloga (S) 4 : 1 Spartak
02.05.2018 16:00 Budućnost 5 : 1 Radnički Stobex
02.05.2018 16:00 Polimlje 3 : 0 Radnički Gorenje
02.05.2018 16:00 Radjevac 2 : 0 OFK Divci
02.05.2018 16:30 Sloboda (NK) 2 : 0 Kikinda 1909
02.05.2018 16:30 Hajduk (D) 4 : 2 LSK Laćarak
02.05.2018 16:30 Jugović 0 : 1 Borac (Š)
02.05.2018 16:30 Hajduk (Č) 2 : 1 Index
02.05.2018 16:30 Podunavac 1 : 4 Sloga (E)
02.05.2018 16:30 OFK Slavija 5 : 0 Borac (NS)
02.05.2018 10:00 Kabel 2 : 1 Sremac
02.05.2018 16:30 Hajduk (B) 2 : 0 Sloga (T)
02.05.2018 16:30 Jedinstvo (SP) 1 : 1 Kupinovo
02.05.2018 17:00 Crvena zvezda 2 : 2 Sloga (BNS)
02.05.2018 17:00 Jedinstvo (V) 0 : 0 BAK
02.05.2018 17:00 Jedinstvo Stević 1 : 3 Borac (St)
02.05.2018 17:00 Jugoslavija 1 : 4 Partizan (U)
02.05.2018 17:00 Dolina 4 : 2 Vojvodina (S)
02.05.2018 17:00 Radnički (B) 2 : 2 Vojvodina (Cr)
02.05.2018 17:00 Vojvodina (CC) 1 : 2 Dunav
02.05.2018 17:00 Strela 1 : 0 Vulturul
02.05.2018 16:00 Aranđelovac 4 : 1 Bare
02.05.2018 16:00 Lokomotiva 0 : 0 Partizan
02.05.2018 16:00 Borac 2 : 0 Šatornja
02.05.2018 16:00 Trnava 0 : 4 Omladinac (DR)
02.05.2018 16:00 Vinča 4 : 1 BSK
02.05.2018 16:00 Mladost MG 0 : 2 Šumadinac
02.05.2018 16:00 ŽSK 2 : 0 Prvi srpski ustanak
02.05.2018 16:00 Junkovac 2 : 0 Banja
02.05.2018 16:00 Cerovac 2 : 0 7. Juli
02.05.2018 16:00 Šumadija 1 : 0 Sloga
02.05.2018 16:00 Vrbovac 1 : 5 Podunavac
02.05.2018 16:00 SASK 1 : 0 Sloboda
02.05.2018 16:00 Pobeda 0 : 3 Borac
02.05.2018 16:00 Osipaonica 12 : 2 Radnik
02.05.2018 16:00 Crvena zvezda 3 : 0 Obilić
02.05.2018 16:00 Polet 6 : 1 Proleter 1947
02.05.2018 16:00 Lunjevica 4 : 1 Jedinstvo (K)
02.05.2018 16:00 Rudar 4 : 0 Brezak 1936
02.05.2018 16:00 Zadrugar 3 : 2 Jedinstvo (GG)
02.05.2018 16:00 Šumadija 1923 1 : 0 Backovac Junajted
02.05.2018 16:00 Napredak 1 : 3 Prijevor
02.05.2018 16:00 Slatina 0 : 4 Polet (T)
02.05.2018 16:00 Mladost (P) 1 : 1 Omladinac (Z)
02.05.2018 16:00 Spartak 3 : 0 Parmenac
02.05.2018 17:00 Donji Kopaonik 3 : 2 Naupare
02.05.2018 17:00 FUD 2 : 3 Juhor
02.05.2018 17:00 Vinogradar 1 : 0 Blagotin
02.05.2018 17:00 Kupci 2 : 1 Jastrebac
02.05.2018 17:00 Šanac 3 : 1 Mačkovac
02.05.2018 17:00 Sloga (D) 4 : 1 Parunovac
02.05.2018 17:00 Čitluk 3 : 1 13. April
02.05.2018 17:00 Knez Lazar 2015 2 : 2 Sloga (M)
02.05.2018 17:00 Ribnica 3 : 0 Stubal
02.05.2018 17:00 Proleter 2 : 0 Granit
02.05.2018 17:00 Real 0 : 0 OFK Ras
02.05.2018 17:00 Omladinac 2 : 1 Ibar
02.05.2018 17:00 Polet 5 : 3 Mataruge
02.05.2018 17:00 Radnik 4 : 1 Budućnost
02.05.2018 17:00 Novi Pazar 1928 5 : 0 Popovići
02.05.2018 17:00 Kolonija 1 : 2 Partizan
02.05.2018 17:00 Korićani 0 : 2 Kutlovo
02.05.2018 17:00 Budućnost 0 : 3 Šumadinac (KG)
02.05.2018 17:00 Zastava 0 : 3 Vodojaža
02.05.2018 17:00 Mladost 3 : 1 Borac (D)
02.05.2018 17:00 Šumadija 1934 2 : 1 Srbija
02.05.2018 17:00 Ćava 1 : 4 Erdoglija 1931
02.05.2018 17:00 Sloboda 1 : 2 Sloga (D)
02.05.2018 17:00 RFK Novi Sad 1921 2 : 2 Fruškogorski partizan
02.05.2018 17:00 Sofeks 5 : 1 Tatra
02.05.2018 17:00 Petrovaradin 2 : 2 ŽSK
02.05.2018 17:00 Veternik 2 : 6 Bačka 1923
02.05.2018 17:00 TSK 3 : 0 Proleter
02.05.2018 17:00 Šajkaš 1908 7 : 1 Jedinstvo (G)
02.05.2018 17:00 Vinogradar 0 : 1 Omladinac
02.05.2018 17:00 OFK Sirig 4 : 2 OFK Futog
02.05.2018 17:00 Mladost 0 : 0 Jedinstvo (R)
02.05.2018 16:30 Spartak 3 : 2 Real
02.05.2018 16:30 Trbunje : NS Tatko
02.05.2018 16:30 Polet 0 : 3 Svetlost Badnjevac
02.05.2018 16:30 Partizanski put 1 : 2 Mladost 1982
02.05.2018 16:30 Omladinac 3 : 0 Dundjerski
02.05.2018 16:30 Kosovac 3 : 0 Pobeda
02.05.2018 16:30 Borac 3 : 0 Kaćuša
02.05.2018 17:00 Ratar 1 : 3 Ševac
02.05.2018 17:00 Karaš (K) 4 : 1 Partizan (K)
02.05.2018 17:00 Hajdučica 4 : 0 Janošik
02.05.2018 17:00 Dobrica 1 : 5 Potporanj
02.05.2018 17:00 Vinogradar 2 : 1 Borac (VG)
02.05.2018 17:00 Borac (VS) 4 : 2 Budućnost (A)
02.05.2018 17:00 Slavia 0 : 3 Omladinac 1927
02.05.2018 17:00 Unirea 1 : 2 Mundial
02.05.2018 17:00 Glogonj 0 : 4 Polet
02.05.2018 17:00 Mladost (V) 6 : 1 Pobeda
02.05.2018 17:00 Tempo 1 : 3 Spartak 1911
02.05.2018 17:00 Borac (P) 0 : 4 Omladinac (D)
02.05.2018 17:00 Jedinstvo 2 : 0 Kolonija
02.05.2018 17:00 Dolovo 5 : 1 Proleter
02.05.2018 17:00 Stari Tamiš 6 : 0 BSK Bavanište
02.05.2018 17:00 Budućnost (BB) 0 : 5 Partizan (G)
02.05.2018 17:00 Gradina 12 : 0 Jugovići
02.05.2018 17:00 Rubin (Z) 1 : 1 Ušće
02.05.2018 17:00 Borac 0 : 3 14. Oktobar
02.05.2018 17:00 Beli Orlovi 1 : 3 Mladost (DK)
02.05.2018 17:00 Omladinac 0 : 1 Varvarin
02.05.2018 17:00 Velika Drenova 0 : 3 Sloga (L)
02.05.2018 17:00 Polet 57 3 : 1 Rubin (DS)
02.05.2018 17:00 Trudbenik 2 : 1 Mladi Gorani
02.05.2018 17:00 Polet (R) 1 : 0 Pobeda 1976
02.05.2018 17:00 OFK Draževac 4 : 1 Gredetin
02.05.2018 17:00 OFK Rutevac 1908 4 : 1 Jedinstvo (B)
02.05.2018 16:30 Vojvoda 3 : 1 OFK Slatina
02.05.2018 16:30 Stojnik 1 : 3 Popović
02.05.2018 16:30 Mladost (MI) 5 : 3 Nemenikuće
02.05.2018 Sloga 2 : 4 Dedinje Junajted
02.05.2018 Jedinstvo 4 : 1 Voćar
02.05.2018 Vrelo 5 : 1 Radnički
02.05.2018 Gradina 1 : 10 Prilike
02.05.2018 Jelica 2 : 2 Gorušica
02.05.2018 Brezova 1 : 1 Bjelica
02.05.2018 16:00 Karađorđe (V) 1 : 1 Omladinac (V)
02.05.2018 16:30 Dedinje 2 : 3 Napredak
02.05.2018 16:30 Borac 1 : 2 OFK Student
02.05.2018 16:30 Omladinac 0 : 3 Rabrovac
02.05.2018 16:30 Radnički PDM 3 : 5 Vlaška 1950
02.05.2018 16:30 Šepšin 0 : 1 Kosmajac
02.05.2018 17:00 Posavina 7 : 0 Jedinstvo
02.05.2018 17:00 Krtinska 1 : 1 Duboko
02.05.2018 17:00 Zadrugar 2 : 1 Sloga
02.05.2018 17:00 Polet 3 : 0 Belo Polje
02.05.2018 17:00 Rvati 1 : 7 Zvezda
02.05.2018 15:00 Borac 6 : 0 Ljubinić
02.05.2018 17:00 Partizan 2 : 3 Rojkovac
02.05.2018 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Napredak
02.05.2018 17:00 Gol 2 : 6 Palilulac
02.05.2018 17:00 Heroj 3 : 0 Napredak (Sv)
02.05.2018 17:00 Razvitak 2 : 0 ISK Izvor
02.05.2018 17:00 Budućnost 10 : 0 Radnik
02.05.2018 17:00 OFK Juhor 2016 3 : 1 Sloboda
02.05.2018 17:00 Jedinstvo 1 : 1 BSK Buljane
02.05.2018 14:30 Vihor 0 : 3 Popovac
02.05.2018 17:00 Donja Mutnica 0 : 4 Napredak (St)
02.05.2018 16:30 Gornji Mušić 0 : 5 Gornji Lajkovac
02.05.2018 Mladost 3 : 2 Parcane
02.05.2018 Velika Morava 6 : 0 Mladost
02.05.2018 Parcane 2 : 1 OFK Orašje
02.05.2018 17:00 Crvena stijena 5 : 0 Kom Eurozox 2
02.05.2018 17:00 Drina 3 : 0 Tekstilac Kort
02.05.2018 17:00 Zvijezda 09 1 : 0 Rudar
02.05.2018 17:00 Slavija 0 : 0 Podrinje
02.05.2018 17:00 Napredak 2 : 0 Željezničar Sport Team
02.05.2018 17:00 Sloga 2 : 1 Sutjeska
02.05.2018 17:00 Sloboda 2 : 1 Kozara
02.05.2018 17:00 Internacional 0 : 3 Spartak
02.05.2018 09:00 Rad 1 : 4 Voždovac
02.05.2018 16:00 Radnički 1923 1 : 2 Inđija
02.05.2018 17:00 Brodarac 2 : 1 OFK Beograd
02.05.2018 13:00 Crvena zvezda 13 : 0 Moravac Orion
02.05.2018 11:00 Radnički (P) 2 : 1 Vojvodina
02.05.2018 16:30 Partizan 2 : 0 Radnički (N)
02.05.2018 11:00 Čukarički 3 : 1 Napredak
02.05.2018 17:00 Dinamo 2 : 1 Spartak
02.05.2018 17:00 Zemun 1 : 2 Voždovac
02.05.2018 19:00 Brodarac 1 : 1 OFK Beograd
02.05.2018 11:00 Novi Pazar 2 : 0 Vojvodina
02.05.2018 15:00 Čukarički 3 : 1 Jagodina
02.05.2018 10:00 Internacional 7 : 1 IMT
02.05.2018 16:00 Kolubara 0 : 1 Lokomotiva
02.05.2018 16:00 Studenski grad 3 : 2 BSK 1925
02.05.2018 11:00 Radnički (B) 3 : 2 Borac (Sa)
02.05.2018 08:30 Sremčica MK 5 : 1 Rakovica MK
02.05.2018 18:00 Studentski Grad MK 1 : 1 Olimpik MK
02.05.2018 17:00 Mladost 3 : 1 Proleter
02.05.2018 14:00 Proleter 0 : 0 BSK
02.05.2018 Zabrezje 3 : 2 Obrenovac 1905
02.05.2018 Radnički 12 : 0 Rvati
02.05.2018 Urovci 2 : 1 Posavac Tisma
02.05.2018 Sloga 3 : 6 Omladinac
02.05.2018 Zvezda 10 : 5 Skela
02.05.2018 Partizan 0 : 8 Buducnost
02.05.2018 Posavina 1 : 4 Krtinska
02.05.2018 18:30 Plavi 2000 2 : 2 Resnik

Rukomet

02.05.2018 18:30 Omladinac 29 : 23 Bane

Vaterpolo

02.05.2018 Vojvodina 5 : 16 BVK Crvena zvezda
02.05.2018 Šabac 1 : 16 Partizan
02.05.2018 KVK Radnički 10 : 10 Nais