XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 20.08.2017 17:30 Mitros - Donji Srem 2015 0:3
2 27.08.2017 10:00 Fruška Gora - Mitros 2:4
3 03.09.2017 17:00 Mitros - Sloboda 2:2
4 10.09.2017 17:00 Mladost (B) - Mitros 1:0
5 17.09.2017 16:30 Mitros - OFK Brestač 3:0
6 24.09.2017 16:30 Polet - Mitros 3:2
7 01.10.2017 16:00 Mitros - OFK Bikić 1:0
8 08.10.2017 16:00 Graničar (O) - Mitros 1:0
9 15.10.2017 15:00 Mitros - Donji Petrovci 2:1
10 22.10.2017 15:00 Napredak - Mitros 3:0
11 29.10.2017 14:00 Mitros - Sloga 0:0
12 05.11.2017 13:30 Graničar (K) - Mitros 0:1
13 12.11.2017 13:00 Mitros - Fruškogorac 2:2
14 19.11.2017 13:00 Mitros - Hajduk 3:2
15 26.11.2017 13:00 OFK Zeka Buljubaša - Mitros 0:0
16 11.03.2018 14:30 Donji Srem 2015 - Mitros 3:2
17 18.03.2018 14:30 Mitros - Fruška Gora 4:2
18 25.03.2018 15:00 Sloboda - Mitros 1:3
19 01.04.2018 15:30 Mitros - Mladost (B) 2:1
20 07.04.2018 16:00 OFK Brestač - Mitros 1:1
21 15.04.2018 16:00 Mitros - Polet 1:0
22 22.04.2018 16:00 OFK Bikić - Mitros 2:1
23 29.04.2018 16:30 Mitros - Graničar (O) 3:2
24 06.05.2018 16:30 Donji Petrovci - Mitros 3:1
25 13.05.2018 17:00 Mitros - Napredak 0:2
26 20.05.2018 17:00 Sloga - Mitros 2:0
27 27.05.2018 17:00 Mitros - Graničar (K) 5:0
28 03.06.2018 17:00 Fruškogorac - Mitros 3:1
29 10.06.2018 17:00 Hajduk - Mitros 3:1
30 17.06.2018 17:30 Mitros - OFK Zeka Buljubaša 9:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Sremska Mitrovica Polet 30 19 5 6 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga PFL Sremska Mitrovica Donji Petrovci 30 18 7 5 61
3 Napredak 30 17 8 5 59
4 Donji Srem 2015 30 15 8 7 53
5 Mladost (B) 30 16 5 9 53
6 OFK Bikić (-1) 30 15 6 9 50
7 Graničar (O) (-1) 30 15 3 12 47
8 Mitros 30 13 5 12 44
9 Fruškogorac 30 12 6 12 42
10 Fruška Gora 30 12 6 12 42
11 Hajduk (-2) 30 11 8 11 39
12 Sloga 30 11 4 15 37
13 OFK Zeka Buljubaša (-1) 30 8 6 16 29
14 OFK Brestač 30 7 6 17 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Sloboda 30 4 2 24 14
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Graničar (K) (-1) 30 2 5 23 10