11.06.2013 Željko Marinković

Arsenal proslavio ulazak u zonu Morava

Vatrometom golova Arsenal je pred svojom publikom u Palilulama proslavio ulazak u zonu Morava. Može se slobodno reći da je i jedinstvo iz Petrovca stvaralo gol prilike, a Arsenal je svoje šanse skoro maksimalno pretvarao u golove. Pulenima trener Slavoljuba Kizića pehar namenjen prvaku Prve gradske lige Kragujevac uručio je predsednik tog saveza Ivica Samailović. ostalo je da se igra još jedno prvenstveno kolo totoalno nebitno za novog gradskog prvaka.

KRAGUJEVAC. Strelci: 1:0 Stević 6, 2:0 Blagojević 33, 3: 0 Petrović 38, 4:0 Blagojević 58, 5:0 Ilić 85, 6:0 Stefanović 90. minut. Stadion: Arsenala. Gledalaca: 300. Sudija: Uroš Vuković (Kragujevac). Žuti kartoni: Filipović, Tomović, Prodanović (Arsenal), Vasilić, Gačević(Jedinstvo). Crveni karton: Filipović(Arsenal) u 62. minutu. Igrač utakmice: Ivan Blagojević(Arsenal).

ARSENAL: Čalović, Radojević, Tomović, Savić (Prodanović), Filipović, Lazović, Stević, Buzić (Ilić), Petrović, Stefanović, Blagojević. JEDINSTVO: Bondžulić, M. Milivojević, Gačević, S. Lešnjak, Timotijević, V. Lešnjak, Nikolić, Petrović, Vasilić, Popović (M. Milivojević), Đorđević.

Maršić 4 : 1 Šumadinac
Arsenal 6 : 0 Jedinstvo
Seljak 2 : 3 Ćava
Vinogradi DB 3 : 2 Budućnost
Sloga 1 : 0 Jadran
Sušica 3 : 2 Partizan
Korićani 4 : 5 Šumadija