30.05.2013 S.Blagojević

Prva rasinska liga: Mladost (M) - Sloga (Č) 1:3

Odlična fudbalska predstava na igralištu u Makrešanu svakako iznad ranga u kome se takmiče ove ekipe. Prvo poluvreme proteklo je ravnopravnoj igri u kojoj su i jedni drugi imali veliki broj šansi ali samo je Lazić u 14 minutu uspeo da pogodi mrežu Ratajca za poluvreme i 1:0 za domaće. drugo poluvreme počelo je još tragičnije za goste u 47. minutu sudija Marko Veljković je posle neprimernog ponašanja poslao u svlačionicu Aleksandra Petrovića pa su gosti do kraja igrali sa deset igrača, ali to nije smetalo iskusnom strategu gostiju Ljubi Pavloviću da sa igračem manje okrene situaciju u korist Sloge. Uveo je u igru najboljeg pakera u okolini Sašu Milosavljevića koji je sa svojih stotinak i više kilograma pokazao znanje. Ćićevci su najpre na odličan pas Maksimovića preko rasnog strelca Šljivića izjednačili a onda je stupio na scenu Saša Milosavljević i sa dva prelepa pogotka ostavio Slogu u trci za prvo mesto. Igrao je Saša samo 15 minuta ali i to je bilo dovoljno da potvrdi stav ovog dopisnika da se radi o najboljem pakeru na ovim prostorima. Na kraju treba istaći da je ovu utakmicu ovog ranga zbog velikog interesovanja prenosila Varvarinska televizija S a da su domaćini pokazali sjajnu saradnju sa medijima za svaku pohvalu.

Strelci: 1:0 Lazić u 14, 1:1 Šljivić u 58, 1:2 Saša Milosavljević u 65, 1:3 Saša Milosavljević u 70. minutu. Igralište Mladosti u Makrešanu. Gledalaca 150. Sudija Marko Veljković (Kruševac) 7, 5. Opomenuti igrači: Milojević i Stojanović (Mladosz). Crveni karton. Aleksandar Petrović (Sloga) u 47. minutu. IGRAČ UTAKMICE: Saša Milosavljević (SLOGA).

MLADOST: n. Kljajić 7, Nikolić 68Stojanović 6), Mihajlović 7, B. Kljajić 6, Milošević 6(Jovanović-), Mikić 7, Ilić 6, Spasić 6, 5, Lazić 7, Milojević 7, 5, Cvetković 6, 5.

SLOGA: Ratajac 7, 5, Aca Petrović 7, Stanojević 8, Kezunović 6(Ivanović 6, 5), Stojković 7, Radosavljević 7, Savić 6( Saša Milosavljević 8, 5- Šivković-), Aleksandar Petrović 6, 5, Golubović 7, 5, Maksimović 7, Šljivić 8.

Na slikama: Detalj sa utakmice u Makrešanu. Slika 2 Saša Milosavljević junak utakmice i slika 3 Saša i Goran Šljivić daju golove kad požele

Trajal 4 : 0 FUD
Jasika 3 : 2 Šanac
Trudbenik 5 : 4 Poljoprivrednik
Jedinstvo 1936 2 : 1 Gradina
Mladost 1 : 3 Sloga (Ć)
Jovan Kursula 4 : 2 Blagotin
Sloga (D) 2 : 1 Naupare