25.03.2013 S.Blagojević

PTM zona: Jedinstvo - Dunav 3:0

Derbi kola potpuno je opravdao očekivanja viđena je zanimljiva borba a Paraćinci su slomili otpor gostiju tek u drugom poluvremenu posle izvanredne igre u tom delu susreta. Iz prvog dela treba svakako izdvojiti 25. minut i pogodak u prečku Nenada Brankovića ali i 30. minut kada gosti preko Nikolića nisu iskoristili stoprocentnu šansu.
Drugo poluvreme potpuno je pripalo pulenima Gorana Markovića. Najpre je Branković u 57. minutu primio loptu u šesnaestercu između dva igrača ali se manirom rasnog strelca oslobodio i doveo svoj tim u vođstvo od 1:0.Nije se čekalo dugo na drugi gol u 63. minutu Trifunović je odlično prodro po levoj strani centrirao a na prvoj stativi između dva igrača Dunava glavom je u mrežu ubacio loptu Stojanović. Pobedu je osigurao još jednim golom Nenad Branković u 86. minutu za konačnih 3:0 i let u vrh čete Gorana Markovića tamo gde im je i mesto.

Strelci: 1:0 Branković u 57, 2:0 Stojanović u 63, 3:0 Branković u 86. minutu. Stadion Src  7 jul u Paraćinu. Gledalaca 100. Sudija Petar Mitić (Kruševac) 7, 5. Opomenuti igrači: Trifunović, Milutinović i Milenković (Jedinstvo) i  Tešić i Novaković (Dunav).
IGRAČ UTAKMICE: Nenad Branković ( Jedinstvo).

JEDINSTVO: Ostojić 7, 5, Gajić 7, 5, Trifunović 8, Anđelković7, 5 (Mitić 7, 5), Milutinović 8, Vučković 8, Stojanović 8, Milčić 8, Urošević 7, 5(Mitrović 7, 5), Marković 7, 5)Milenković 7, 5), Branković 8, 5.

DUNAV: Ristić 6, Mitrović 7, Novaković 6, 5 (Stefanović-), Tešić 6, 5, Golubović 7, Mladenović 7(Sokolović-), Krstić 7, 5, Antić 6, 5, Živković 6, 5(Miloš Jovanović-), Nikolić 7, 5, Saša Jovanović 7, 5.

Na slici:  Goran Markovic desno šef struke Paraćinaca u društvu Gorana Davidovića predsednika Bošnjana