Dimitrijević het-trikom doprineo katastrofi Tutina u Podunavcima

Igrači Reala proslavljaju pobedu - foto: A.Petaković

Srpskoligaš iz Podunavaca ispratio goste u Tutin sa pola tuceta golova. Real je odigrao furiozno prvo poluvreme i za 40-tak minuta mreža gostiju trela se pet puta. Utakmicu je obeležio trostruki strelac Dimitrijević, koji je prvi gol postigao u uvodnim minutima. Reče trener Aleksandar Petaković da njegovi momci igraju kao “ludi”, da ni on sam ne može da ih pohvata šta igraju. Tokom celog meča na terenu je postojao jedan tim i pored pola tuceta golova imali su još pet takozvanih “stopostotnih” prilika.

Golovi su padali ovim redom: šesti minut se igrao kada je domaćin stvorio višak na levoj strani, usledio je centaršut i Dimitrijević glavom postiže evro gol. Kod drugog gola izveden je korner, lopta je prošla kroz šumu nogu, došla do Jovića, koji sa 7-8 metara sprovodi u gol. Četiri minuta kasnije Aldić je nespretno intervenisao na gol liniji, lopta je napravila “sveću”, dobila neobičnu putanju i završila iza gol linije.

Igrao se 36. minut kada je Dukić izašao visoko, otvorio se po levom boku i paralelno sa šesnaestrcom uputio prizemnu loptu, na prvoj stativi bio je Radonjić i iz neposredne blizine pogađa gol. Drugi pogodak raspoloženog Dimitrijevića proistekao je iz odlične akcije, usledio je povratni pas i sa nekih 15 metara pogađa malu mrežu.

Dimitrijević u 64. minutu stavlja tačku na uspešnu seriju domaćina. Dobra akcija iz dubine potekla je sa desne strane Dimitrijević u situaciji “jedan na jedan” sa golmanom “bocka” loptu i lob udarcem pogađa mrežu.

REAL - TUTIN 6:0 (5:0)

Igralište FK “Real” Podunavci. Gledalaca oko 250. Gl. sudija: Aleksandar Milivojević, pom. sudije: Đorđe Petrović, Đorđe Milosavljević. Strelci: Dimitrijević 6, 41, 64, Jović 17, Aldić (autogol) 21, Radonjić 36. minut. Žuti kartoni: nije bilo kartona.

REAL: Babić (Miletić), Cerović, Jović, Dimitrijević, Luković (Basarić), Marinković, Vučićević, Radović, Savić (Karić), Radonjić (Mihajlović), Dukić (Vukosavljević).

TUTIN: Alić (Hajrović), Šarac (H.Ahmatović), Trtovac, Šaćirović (Hamzić), Hot (Sejdović), Dedić (A.Ahmatović), Salihović, Kecap, Zimonjić, Ademi, Sejdović.

Polet (Lj) 1 : 1 Loznica
Real 6 : 0 Tutin
Jošanica 0 : 0 Borac 1926
Zlatibor 2 : 0 Vrelo Sport
Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Omladinac (Z)
FAP 2 : 0 Takovo