07.03.2013 S.Blagojević

Prijateljska utakmica: Sloga (Ć) - Bošnjane 1:1

Po vetrovitom vremenu odigrana je lepa utakmica u kojoj su domaći bili bolji u prvom a gosti u drugom. Poveli su domaći u 34. minutu kada je Savić odlično reagovao posle jednog šuta koji je golman Marković odbio ali samo do Savića. Gosti su izjednačili u 55. minutu kada je posle skraćenog kornera koji je izveo Saša Antić u buketu igrača najviše skočio Pešić i izjednačio na 1:1. Strelci: 1:0 Savić u 34, 1:1 Pešić u 55. minutu. Stadion Sloge u Ćićevcu, gledalaca 100. Sudija Bojan Popović (Ćićevac). Žuti karton: Saša Milosavljević (Sloga) SLOGA: Ratajac, Radosavljević, Đokić, Milan Stojković, Maksimović, A. Petrović, Aleksandar Petrović, Savić, Saša Milosavljević, Golubović, Živković. Igrali su još. Vuksanović i Miloš Stojković. BOŠNjANE: Marković, Savović, Radojević, Dejan Miletić, Pešić, Antić, Milenović, Mitev, Simonović, Bogdanović, Radaković. Igrali su još: Bojan Mihajlović, Davidović.