Brusjani se revanširali Trudbeniku, gosti ispraćeni sa sedam golova

Ekipa OFK Kopaonika - foto: Žarko Arsić

U 22. kolu OFK Kopaonik 1931 je dočekao Trudbenik iz Stalaća. Od samog početka domaćin je krenuo u osvajanje nova tri boda ne ostavljajući gostima koji su došli sa jedanaest igrača ni minimalne šanse. Mehmedi je pokušao iz blizine ali golman gostiju brani njegov šut i izbacuje u korner. Domaćin je poveo u 28. minutu Marjan Nikolić odlično izvodi korner Planiničić loptu vraća u peterac, a Uroš Knežević je šalje iza leđa golmana Simića. Teško su se gosti branili od brzonogih Nikolića i Planiničića pa je upravo Planiničić u oboren u šesnestercu gostiju a Vukojević siguran sa penala u 31. minutu. Do kraja poluvremena u strelce se upisao i Marjan Nikolić u 35. minutu.

U nastavku domaćin je nastavio da puni mrežu gostiju u 53. minutu Zdravković izvodi korner a Marjan Nikolić po četvrti put primaorava golmana gostiju da vadi loptu iz mreže. I Vukojević se još jednom upisao u strelce u 54. minutu, a pogađali su još Planiničić u 61. i 74. minutu utakmice. Posle sedmog primljenog gola Skokna je samo inijacitivno napustio igru a da se pritom nije ni javio glavnom sudiji, što je krajnje neozbiljno od strane gostujućeg tima. Do kraka gosti su postigli gol za konačnih 7:1 a strelac je bio Tomačević.

OFK KOPAONIK 1931 - TRUDBENIK 7:1 (3:0)

Brus-Gradski Stadion. Gledalaca: 80. Sudija: Viktor Petrović (Kruševac) 6,5. Strelci: Vukojević 31. (iz penala) i 54. minutu, Mar.Nikolić 35. i 53. minutu, Planiničić u 61. i 74. minutu, U.Knežević u 28. minutu za OFK Kopaonik 1931, a Tomašević u 80. minutu za Trudbenik. Žuti kartoni: Spasojević (Trudbenik). Igrač utakmice: Mar.Nikolić.

OFK KOPAONIK 1931: I.Nikolić -, U.Knežević 7 (N.Knežević-), Todorović 6,5 (Zdravković-), Mehmedi 7, Planiničić 7,5, Čaloveić 6,5, Vukojević 7, Kovačević 7, Jovanović 6,5 (Danilović -), Burgić 6,5 (Vilimonović-), Mar.Nikolić 7,5.
TRUDBENIK: Simić 5, Mladenović 5,5, D,Nikolić 5,5, Tomašević 6, Stanojević 6 , Pavlović 5,5, Blagojević 5,5, Spasojević 5, Rakić 6, Milanović 5,5, Skokna 5.

Rubin 4 : 1 Borac
Sloga (Ć) 9 : 0 Čitluk
Gornji Stepoš 3 : 0 Polet 57
Sloga (D) 2 : 3 FUD
Dedina 2 : 6 Mačkovac
Sloga (L) 9 : 0 13. April