Omladinac ubedljivo savladao Mladost

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Veoma ubedljivo je slavila četa Saše Stefanovića i savladala ekipu Mladosti rezultatom 6:0. Gosti su vršili visoki presing na zadnju liniju domaćina. Domaćin se branio do 38. minuta kada iz kontra napada Seočanac donosi vođstvo, a posle 7 minuta sudija Lapčević ekipe šalje u svlačionice.

Stefanović pravi izmene u svojoj ekipi koje su se do kraja pokazale kao dobre. Van igre izlaze Drobnjak zbog povrede i D.Obradović, Kljajić, Stojanović i P.Obradović, a u igru ulaze Beljić, Vesić, Glišić, Crnoglavac i Jovanović.

Na samom početku drugog dela utakmice Ignjatović se upisuje u strelce 47. minut a nešto malo kasnije za njim i Vesić 51. minut. U daljem toku utakmice domaćin je krenuo po još golova gde u 63. minutu Seočanac postiže svoj drugi pogodak i iz mrtvog ugla lobuje Jevtića. Posle loše intervencije Jevtić pravi još jednu kardinalnu grešku i u 82. minutu daje loptu u noge Vesiću kojem nije bilo teško da loptu proslediti u praznu mrežu. Do kraja utakmice indisponirani Jevtić još jednom loše interveniše i posle sjajnog centaršuta Vesića iz kornera u 85. minutu Beljić se našao u petercu i neometan od strane Jevtića šalje loptu u gol čime stavlja tačku na današnji meč.

OMLADINAC - MLADOST 6:0

Stadion Šećerlema u Ugljarevu. Gledalaca: 30. Sudija Dušan Lapčević (Kruševac). Strelci: Seočanac u 38. i 63., Ignjatović u 47., Vesić u 51. i 82., Beljić u 85. Igrač utakmice: Seočanac.

OMLADINAC: Petrović 7, Trnavac 7, Simić 6,5 , Paunović 7, D.Obradović 6,5 (Glišić 6), Seočanac 9, P.Obradović 6 ( Crnoglavac 6), Drobnjak / (od 15. Beljic 8), Kljajić 6 ( Vesić 8,5), Stojanović 6 (Jovanović 6).

MLADOST: Jevtić 5, Nikolić 6, Tomić 6,5 , Milenković 6 (Milutinović 6), Stošić 6,5 , Milanović 6, Savić 6, Ćirić 6 (Milosavljević 6,5), Jevtić 6, Andjelković 7, Veljković 6 ( Dinić /).

Velika Drenova 7 : 0 OFK Orašje 1960
Borac 6 : 0 Ribnik
Omladinac 6 : 0 Mladost (T)
Donji Kopaonik 6 : 0 Garevina
Stari Trstenik 2 : 2 Mladost (DK)
Mladost 1977 2 : 1 Kamenorezac 76