Minimalna ali značajna pobeda trsteničana na svom stadionu

FK Trstenik PPT- foto: D.Ivanović

Fudbaleri Trstenika PPT su na svom terenu u okviru 17. prvenstvenog kola "Zone-Zapad" pred oko 300 gledalaca savladali ekipu Sloga iz Despotovca minimalnim rezultatom 1:0, poluvreme nerešeno 0:0.

Jedini pogodak postrigao je povratnik u u ekipi domaćih Nikola Miljković iz slobodnbog udarca u 60. minutu sa preko 20 metara. Gosti su bili solidna ekipa a domaći su tokom celog susreta držali konce u svojim rukama i uspeli su do kraja da sačuvaju postignuti rezultat i tako uknjižili tri nova ali važna boda.

Sada su i dalje na trećem mestu tabele sa 31 bodom dok je Sloga iz Despotovca na 10. mestu sa 19 bodova. Naredno 18. kolo trsteničani gostuju u Jovcu kod ekipe Mladost.

Pomenimo na kraju i sudije ovog susreta glavni je bio Sreten Stanojević iz Jagodine, sa pomoćnicima Nikolom Genčićem iz i Andrijom Kostićem iz Svilajnca.