Prvi prvenstveni bodovi Kamenoresca 76 u jesenjem delu

Detalj sa susreta u Dublju Kamenorezac 76 i Ribnik iz Gornjeg Ribnika, foto: D.Ivanović

U 8. kolu prvenstva Druge rasinske okružne lige na igralištu u Dublju domaći Kamenorezac 76 protiv starog rivala Ribnika iz Gornjeg Ribnika, rezultatom 5:2 zabeležio je svoju prvu pobedu ove jeseni i praktično sa današnjim rivalom zamenio mesta na tabeli.

Tokom celog susreta igralo se otvoreno bilo je šansi ali sa promašajima na obe strane. Domaći su došli u vođstvo sa 1:0 u 10. minutu pogodak je postigao Nikola Đukić. Danas raspoloženi igrač u redovima dubljana Darko Blagojević imao je svoj dan i uspeo da postigne četiri pogodka za svoj tim u 17, 23, 30. i 34. minutu. Asistirao je više puta svojim saigračima ali su oni bili neprecizni. Rezultatom 5:0 završeno je prvo poluvreme.

U nastavku ista igra domaći su održavali postignuti rezultat sve do 59. minuta kada je Stojić smanjio na 5:1 a zatim i Pavlović na 5:2 u 66. minutu utakmice. Pred kraj susreta posle jednog oštrog starta igrač Kamenoresca 76 Stefan Panić zadobio je prelom noge i vozilom Hitne pomoći odvežen u Bolnicu. Beležimo dobro, nepristrasno suđenje glavnog sudije Mirka Spasojevića, delegat je bio Slobodan Obradović.

U narednom 9. kolu dubljeni gostuju u Toljevcu a ekipa Ribnika kući dočekuje Vinogradar iz Riljca.

OFK Orašje 1960 4 : 0 Garevina
Mladost (DK) 4 : 2 Mladost (T)
Kamenorezac 76 5 : 2 Ribnik
Vinogradar 1 : 4 Velika Drenova
Beli Orlovi 2 : 0 Borac
Poljoprivrednik 2 : 0 Omladinac
Jezero 2017 1 : 0 Donji Kopaonik
Mladost 1977 4 : 0 Stari Trstenik