Treća uzastopna pobeda dubljanskog Kamenoresca 76

Detalj sa meča - foto: D.Ivanović

Na igralištu u Dublju pred oko 70 gledalaca po lepom i sunčanom vremenu odigrana je prosečna utakmica, fer i korektna uz dobro suđenje, protivnici stari rivali i prijatelji Kamenorezac 76 domaćin i Poljoprivrednik iz Počekovine kao gost. Bilo je ovo 8. prvenstveno kolo Druge okružne lige i pobedila je domaća ekipa rezultatom 3:0 poluvreme 1:0.

Gosti su u Dublje doputovali sa 11 igrača nisu imali rezerve ali su ipak igrali otvoreno do kraja imali i po neku šansu za pogodak. Domaći su opet igrali neorganizovano u napadu a četiri čanse za pogodak nisu realizovali Đorđije Andrijašević i Darko Blagojević. Dubljani su brzo došli u vođstvo sa 1:0 u 3. minutu kapiten Nikola Pecić posle jedne akcije pogodio je mrežu gostiju i sa ovim minimalnim vođstvom igrači su otišli na odmor.

U nastavku gotovo ista igra, sa neiskorišćenim šansama. U 60. minutu drugi pogodak za Kamenorezac 76, a strelac Nemanja Erić. Odbrana na čelu sa Draganom Župcem dobro je funkcionisala, a u 68. minutu konačnih 3:0 za domaće pogodak je postigao bek Vladimir Janković.

Ovo je dubljanima treća uzastopna pobeda i sada su na 7. mestu sa 13 bodova četiri pobede jedan nerešen susret i tri poraza. Poljoprivrednik je posle ovog kola na 12. mestu sa 9 bodova. U narednom 9. kolu Kamenorezac 76 gostuje u Laćisledu kod ekipe Župski biseri dok Poljoprivrednik dočekuje kući ekipu Mladost 1977 iz Garevine. Ovaj susret vodio je glavni sudija Marko Đorđević a sa strana su mu pomagali Adam Rilak i mlada dama Mina Matić. Dužnost delegata profesionalno je obavio Aleksandar Vuković.

Kamenorezac 76 3 : 0 Poljoprivrednik
Mladost 1977 4 : 0 Stari Trstenik
Donji Kopaonik 4 : 2 Vinogradar
Jezero 2017 3 : 0 Garevina
Ribnik 2 : 6 Mladost (T)
Borac 0 : 2 Omladinac
OFK Kopaonik 1931 2 : 1 Velika Drenova