PŽFL: ŽFK Spartak - ŽFK Sloga

Fudbalerke Spartaka su ostvarile ubedljivu pobedu nad ekipom zemunske Sloge u utakmici 9. kola Prve lige Srbije za žene od čak 19:0. Žestoke kritike koje je rukovodstvo Spartaka prošle nedelje uputilo svojim igračicama zbog iskazane indolentnosti na utakmici u Jagodini, izgleda da je u pozitivnom smislu dobro prodrmalo „plave golubice“. Bilo je pravo zadovoljstvo gledati njihovo zalaganje tokom svih 90 minuta igre. Od prvog minuta su krenule silovite i već u 3. minutu su postigle prvi pogodak, a do kraja prvog poluvremena su „naslagale“ ukupno sedam pogodaka. U drugom poluvremenu igračice nastavljaju nesmanjenom žestinom i postižu još 12 golova. Konačan rezultat od 19:0 u korist Spartaka, dovoljno govori o odnosu snaga na terenu. Golove su postigle: Nevena Damjanović u 3, 15, 50, 60, 62, 72 i 82 minutu, Sanda Jovanović u 21 min, Jelena Čubrilo u 33, 70, 79 i 90. min, Jelena Čanković u 38, 45, 65 (KU) i 86 min, Sanda Malešević u 44. min, Ivana Jovanović (autogol) u 55. min i Jelena Marenić u 68. minutu.