Fenomenalna Zvezda savladala Rendžers ali ipak nedovoljno ubjedljivo

Fudbaleri Crvene zvezde pobjedom su se oprostili od Lige Evrope. Zvezda je savladala Rendžers u revanšu sa 2-1 ali je Rendžers sa ukupnih 4-2 prošao dalje.

Zvezda je fenomenalno otvorila susret. U desetoj minut, Mirko Ivanić pogodio je za vodstvo Zvezde. Samo tri minute kasnije, Ivanić je imao novu šansu ali je Mek Gregor odbranio. Rendžers je prvi put zaprijetio preko Morelosa ali je lopta otišla pored gola. Potom je Pavkov imao šansu ali nije najbolje reagovao. U završnici prvog poluvremena, Pićini je sjajno šutirao ali je MekGregor odbranio.

Zvezda je bolje otvorila i drugo poluvrijeme. Ohi je u jednoj situaciji slabo reagovao i nije uspio dodati do samog Pavkova a šansu je propustio i Ivanić. Za promašaje je stigla kazna pa je Morelos pogodio za 1-1. Nastavila je Zvezda sa pritiskom. Katai, Ben, Gajić, svi su pokušavali ali je MekGregor sjajno branio. U drugoj minuti nadoknade, Falko je izborio jedanesterac a Ben je pogodio za pobjedu Zvezde.