24.09.2012 S.Blagojević

PTM zona: Bošnjane - Đerdap 1:1

Prvi bod Bošnjanaca u utakmici sa obiljem šansi u kojoj su golmani vodili glavnu reč a strelci promašivali iz nemogućih pozicija. Iz prvog poluvremena treba izdvojiti veliku šansu Milića za domaće u 15. minutu kada je glavom sa nekoliko metara promašio gol a potom promašaj poluvremena kapitena gostiju Sandulovića koji je na samom šesnaestercu neozbiljnom Miliću oduzeo loptu i sam krenuo ka golu ali je hteo da zakuca loptu u mrežu i promašio. Domaći su poveli u 43. minutu Dragan Miletić je posle slobodnog udarca odlično uposlio Marjanovića koji je primio

loptu u šesnaestercu gostiju nešto iskosa po desnoj strani odlično po zemlji ubacio loptu pred gol Grekulovića a tamo je Jovan Simonović uspeo da je ugura tek iz drugog pokušaja u mrežu za vođstvo domaćih od 1:0 Drugo poluvreme počelo je burno najpre u 46. minutu mladi Marjanović prolazi sve prepreke ovog puta po levoj strani izlazi sam ispred Grekulovića a ovaj bravurozno brani , sledi kontra i mat u dva poteza Sandulović sjajno pronalazi Dimitrijevića koji neometan šalje loptu u mrežu za 1:1. U nastavku utakmice šanse na obe strane ali golmani čine čuda ipak na kraju gosti dominiraju. Bošnjanci padaju na fizičkom planu a Nemanja Popović, Sandulović, Andrija Milićević u pšoslednjih deset minuta ne koriste velike šanse pa na kraju ipak ostaje 1:1.

Strelci: 1:0 Jovan Simonović u 43, 1:1 Dimitrijević u 47 minutu. Igralište u Bošnjanu, gledalaca 150. Sudija Antić Darko (Jagodina) 7, 5. Opomenuti igrači: Joković (Đerdap). Crveni karton: Aleksandar Pešić (Bošnjane) u 89. minutu. Igrač utakmice: Stefan Mihajlović (Bošnjane).

Bošnjane: Marković 7, 5, Mihajlović 7, 5, Mihajlo Simonović 6 (Gajić 6), Milenović 6, 5, Pešić 6, 5, Milić 6, 5, Marjanović 7, Dragan Miletić 7, 5, Jelić 6, 5, Krstić 6, 5/Milošević 7), Jovan Simonović 6, 5 (Mihajlović 7).
Đerdap: Grekulović 7, 5, Prvulović 6, Viorikić 6, 5, Bobolokić 7, Trailoović 6, 5, (Dimitrijević 7), Šćojić 7, Popović 7, 5, Dabuđić 6, 5, Joković 7 (Ilijević-), Sandulović 7, 5, Čumpujero0vić 6, 5 (Milićević 7, 5).

Župa 2 : 0 Dragocvet
Ozren 2 : 1 Majdanpek
Juhor 2 : 0 Đerdap
Timočanin 6 : 1 Kablovi
OFK Bor 0 : 3 Bošnjane
Radnički (L) 5 : 1 Napredak (D)