KOL: Očajni Tešnjar

U petom kolu Okružne lige Kolubara Tešnjar je odigrao jednu od najlošijih utakmica u poslednjih nekoliko sezona. Odsustvo Vučićevića i Vasiljevića se itekako odrazilo na igru Tešnjara pa gostujuća ekipa Trlića sasvim zasluženo iz Valjeva nosi sva tri boda. Tešnjar - Trlić 1:2 (0:2). Da neće biti dobro videlo se već u prvom poluvremenu. Gosti agresivniji, sa više volje. Tešnjar bezidejan. Kao rezultat toga dva gola gostiju.U drugom poluvremenu trostruka izmena u Tešnjaru ali bez rezultata. Tešnjar nesto agilniji, nekoliko poluprilika ali ništa više od toga.Najviše što su Tešnjarci uradili jeste evrogol Đurića u 90 minutu. Nažalost premalo vremena da se uradi nesto više i stigne do izjednačenja, ali ruku na srce Tešnjar to danas nije zaslužio. Tešnjar: Radojević, Pavlović (Milosavljević Neb.), Jokić, Radovanović, Kremić, Janjić, Vukosavljević (Đurić), Vujić, Đurđević, Tadić (Stašević), Marjanović.

Ribnikar 0 : 0 Vrujci
Mladost 2 : 1 Tešnjar
OFK Jabučje 2 : 4 Pepeljevac
Rubribreza 3 : 3 OFK Divci
Sovljak 4 : 2 Trlić
Tulari 3 : 2 Zadrugar
Banjani 2 : 1 ZSK
Brezovica 2 : 1 Polet