Župa ubedljivo savladala ekipu OFK Lugomira

Detalj sa meča - foto: Žarko Arsić

Fudbaleri Župe su na svom terenu pobedili ekipu OFK Lugomira iz Rakitova rezultatom 3:0. Domaćin je poveo u 16. minutu posle centaršuta koji je upućen sa leve strane Milićević je volej udarcem savladao golmana gostiju Huskića za vođstvo domaćio od 1:0. U 30. minutu Ivanović je prošao pored nekoliko igrača, zaobišao golmana Huskića i postigao gol za2:0.

U drugom poluvremenu tempo igre je pao, i prva prava prilika za postizanje gola viđena je u 70. minutu, kada je Vuletić  evro golom sa 20 metara uvećao prednost domaćih na 3:0 što je ujedno i bio konačan rezultat ovog meča.

Župa - OFK Lugomir 3:0 (2:0)

Aleksandrovac - Stadion Župe. Gledalaca: 100. Strelci: Milićević 16, Ivanović 30.i  Vuletić 70. minutu. Žuti kartoni: Vuletić (Župa), Bulatović (OFK Lugomir). Igrač utakmice: Vuletić (Župa).

Župa:  Blagojević 7, Cvetić 7, (Sekulović-), Knežević 7,5 (Radovanović 7), Stepić 7, L.Kovačević 7,5, F.Kovačević 7,5, Milićević 7,5 (L.Stepić-), Đorđević 8 (Bašić-), Ivanović 7,5 (Lazarević-), Vuletić 8, Radović 7,5.
OFK Lugomir: Huskić7, Bulatović 7, Jovanović 6,5, Maksimović 7, Stojković 6,5, Lukić 6,5, Milošević 6,5, Eraković 6,5, Filić 7 (Pavlović 6,5), Đurđević 6,5 ( Jevtić-), Stević 6,5 ( Marković-).