U Kačarevu u derbiju bez pobednika

U komšijskoj derbiju starih rivala viđena je kvalitetna utakmica u kojoj su na kraju meča rivali podelili bodove. Od prvog minuta vodila se čvrsta i tvrda igra sa puno duela i gosti iz Vrša došli su u vođstvo posle šuta Vezmara lopta je udarila Mitkovskog i završila u mreži Kačarevaca Golom Vlahovića gosti su udvostručili prednost, da bi svojim golom Tomeski smanjio prednost. U prvom minuti nastavka pogodak za goste postigao je Rašić, a Vezmar je doneo veliku prednost Vrščana 1:4. Trener Miloš Zlatković je zatražio tajm-aut i .posle toga domaći fudbaleri nastavili su u visokom ritmu i sa tri postignuta gola uspeli da dođu do izjednačenja. Dobru partiju na ovom meču pružio je golman Željko Jaćimović koji je pored sjajnih odbrana pred svojim golom u poslednjih desetak minuta stalno učestvovao u napadu svoje ekipe i doprineo osvajanju boda.

Utakmica Futsal liga Vojvodine 1 kolo

Kraljevićevo - Forum 4:4 (1:2)

Kačarevo. Hala Kačarevo. Gledalaca: 150. Sudije: Dragan Milanović (Pančevo) 7 i Vanja Drndarević (Zrenjanin) 7. Strelci: 0:1 Mitkovski u 4 autogol, 0:2 Vlahović u 11, 1:2 Tomeski u 18, 1:3 Rašić u 21, 1:4 Vezmar u 31, 2:4 Anđelović u 29, 3:4 Mitkovski u 31, 4:4 u 36 minuti. . Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 8 (5-3), Forum 9 (6-3). Žuti kartoni: Željko Jaćimović, Mitkovski, Žarko Jaćimović (KMF Kraljevićevo). Crveni karton: Zlatanović u 30 minuti (KMF Kraljevićevo).

Kraljevićevo:ŽELjKO .JAĆIMOVIĆ 8, ANĐELOVIĆ 7,5, STOJANOVSKI 7, PETKOVIĆ 7,5, MITKOVSKI 7, Trajčevski 7, Žarko Jaćimović 7, Tomeski 7, Majkić 7, Mitanovski, Zlatanović.

Forum:MORARIJU 7,5, KORNjA 7, JANKOVIĆ 7, VLAHOVIĆ 7,5, VEZMAR 7,5, Đorđević -, Radisavljević 7, Knežević 7, Pešterac 7, Jovanović 7, Bojović 7, Borković 7, Rašić 7.

Igrač utakmice:Željko Jaćimović.