Donji Kopaonik osvojio bod na gostovanju u Lomnici

U  meču 33. kola Prve rasinske okružne lige 13. april i Donji Kopaonik su odigrali nerešeno. U veoma dobroj utakmici i sa šansama sa obe strane gosti su bolje otvorili utakmicu i poveli u 44. minutu. Pavlović je odlično odigrao povratnu do Milojevića a ovaj sa 20 metara iz prve šutira i pogađa gol domaćina za 0:1. Imali su šansu gosti u drugom poluvremenu da reše utakmicu u svoju korist kada Spasić izlazi sam pred gol domaćih ali nije bio precizan. Domaćin je kaznio promašaj Spasića kada u 85. minutu Živanović postiže izjednačujući gol i donosi bod domaćoj ekipi.

Donji Kopaonik se posle ovog kola nalazi na 17. mestu sa osvojenih 28 bodova i ima priliku da na domaćem terenu u sledećem kolu pobedom nad ekipom Mladosti iz Donjeg Katuna pobegne iz opasne zone, naravno osluškujući rezultat u Brusu gde FUD dočekuje ekipu Žabara direktnog konkurenta u borbi za opstanak. Svi mečevi počinju u 17:00 časova.

13. april - Donji Kopaonik 1:1 (0:1)

Velika Lomnica - Stadion 13. april. Bez prisustva publike. Sudija: Petar Milićević 6,5 (Krusevac). Strelci: Živanović 85. minutu (13. april), M.Milojević u 44. minutu (Donji Kopaonik). Žuti kartoni: N.Obradović, Milošević, Radovanović (13. april), Virijević (D.Kopaonik). Igrač utakmice: Milojević (Donji Kopaonik).
13. april: Radovanović 6,5, Đokić 6,5, Ašanin 6,5, Milošević 6, Živanović 7, Ljubodragović 6, Milenko 6,5, Drenovac 7, N.Obradović 6,5, Dačić 6,5, Miljković 6.

Donji Kopaonik: Nedić 6,5, Kostić 6,5, Trošković 6,5 , Virijević 6,5, Spasić 7, Radmanović 6, MIlojević 7, Lapčević 6, Pavlović 7, Planiničić 6,5, Jovanović 6,5.

Sloga (D) 3 : 1 Mačkovac
Čitluk 6 : 1 Sloga (L)
Vinogradar 2 : 1 Gornji Stepoš
Mladost (DK) 3 : 2 Sloga (Ć)
13. April 1 : 1 Donji Kopaonik
Mladost (T) 1 : 1 Kupci