Prva Srpska liga: Dunav - S. Pazova 77:91

Večeras je u hali u Belegišu odigran lokalni derbi u okviru 22.kola Prve srpske lige između Dunava i Stare Pazove u kome su gosti zasluženo slavili rezultatom 77:91 (24:23, 19:18, 10:28, 24:22). U prvom poluvremenu vodila se izjednačena borba u kojoj su se košarkaši Dunava malo bolje snašli i na odmor otišli sa rezultatom 43:41. Početkom drugog poluvremena dolazi do pada u igri Dunava, posebno u fazi odbrane. Utakmica je tada i odlučena, u trećoj četvrtini, kada su košarkaši Stare Pazove, inače vrlo raspoloženi za šut večeras, serijom trojki napravili, ispostavilo se na kraju, nedostižnu prednost. Statistiku sa večerašnje utakmice možete pogledati ovde.
U narednom kolu košarkaši Dunava gostuju u Vrbasu.

Večeras je u hali u Belegišu odigran lokalni derbi u okviru 22.kola Prve srpske lige između Dunava i Stare Pazove u kome su gosti zasluženo slavili rezultatom 77:91 (24:23, 19:18, 10:28, 24:22). U prvom poluvremenu vodila se izjednačena borba u kojoj su se košarkaši Dunava malo bolje snašli i na odmor otišli sa rezultatom 43:41. Početkom drugog poluvremena dolazi do pada u igri Dunava, posebno u fazi odbrane. Utakmica je tada i odlučena, u trećoj četvrtini, kada su košarkaši Stare Pazove, inače vrlo raspoloženi za šut večeras, serijom trojki napravili, ispostavilo se na kraju, nedostižnu prednost. Statistiku sa večerašnje utakmice možete pogledati na sajtu kluba.