Pl: Nestvaran preokret ''Vukova'' protiv Sitija

Fudbaleri Vulverheptona napravili su veliki preokret te su savladali Mančester Siti u poslednjem susretu 19. kola Premijer lige.

Siti je dobro otvorio susret. Rijad Marez izborio je jedanesterac za goste. Međutim, Patrisio je odbranio udarac Sterlinga. Ipak, radi ranijeg ulaska Kodija u 16 metara, jedanesterac se ponovio ali Patrisio je opet odbranio. Ipak, Sterling je naletio na odbijanac i pogodio za 1-0.

Kada je Sterling u 50. minuti pogodio za 2-0, djelovalo je da će Siti doći do bitne gostujuće pobjede. Traore u 55. minuti vraća domaće u igru. Nakon velike greške Mendija u 82. minuti, Traore asistira za Himeneza koji pogađa za 2-2. Osam minuta kasnije potpuni preokret. Himenez je uposlio Doertija koji je pogodio za 3-2. Sterling je iz slobodnjaka imao šansu da donese bod gostima ali je pogodio prečku.

Siti porazom ostaje treći i miljama daleko od titule dok je Vulverhempton pobjedom ušao u borbu za plasman u Ligu Šampiona.