Pl: Totenhem preokretom do pobjede

Fudbaleri Totenhema savladali su Aston Vilu sa 3-1, nakon preokreta, te su upisali tri boda na startu sezone.

Totenhem je bolje otvorio susret i prijetio je preko Luksa Moure. Kada je djelovalo da je samo pitanje kada će Sparsi povesti, uslijedio je šok. Sjajna kontra Vile nakon koje Megin pogađa za 1-0. Ubrzo je Trezege imao šansu da duplira vodstvo ali je njegov šut izblokiran. Do kraja prvog poluvremena Totenhem je pokušavao. Kejn je imao veliku šansu u završnici ali je ostalo 1-0 za goste.

U nastavku je Totenhem nastavio sa pritiskom. Vila se branila na sve načine iako su napadi bili sve opasniji. Pokušavali su i Kejn i Eriksne ali nije bilo promjene rezultata. U 72. minuti Sančez je probao, Hiton odbranio a nakon odbijanca Ndombele pogađa za 1-1. U 76. minuti Eriksen je sjajno izveo slobodan udarac ali je Hiton još bolje odbranio. U 85. minuti Griliš pravi veliku grešku nakon koje se lopta odbija do Kejna. Kejn je poklon iskoristio i pogodio za 2-1. Do kraja susreta Kejn je postigao još jedan gol za 3-1 pobjedu Totenhema.