30.11.2011 N.Pavlović

Futsal lige FSRZS Druga liga 'Zapad': Partenon – Župski Rubin 5:0

Izabarnici trenera Igora Đorđevića, u svemu su nadigrali goste iz Prijepolja, koji su prvi put kapitulirali već u 4. minutu. Gol je postigao Vlahović, koji je i u 16. minutu, posle odličnog prodora Jevtovića savladao Novakovića. Ishod prvog dela susreta postavio je Tasić, efektnim golom sa nekoliko metara. Drugi deo igre bio je u nogama najboljeg pojedinca Marka Brkića, koji je sa dva gola postavio konačan rezultat susreta.

Sportska hala O.Š. Vuk Karadžić u Smederevskoj Palanci. Gledalaca oko 200. Sudije: Bojan Savić ( Kragujevac ) 8 i Goran Petković ( Smederevska Palanka ) 8. Strelci: 1:0 Vlahović u 4, 2:0 Vlahović u 16, 3:0 Tasić u 20, 4:0 Brkić u 25, 5:0 Brkić u 39. minutu. Nagomilavanje prekršaja: Partenon 5(- -5 ) Župski rubin 9( 3-6 ).  Igrač utakmice: Marko Brkić ( Partenon ).

PARTENON:MILIĆ 8, BRKIĆ 8, SPASOJEVIĆ 7,5, JEVTOVIĆ 8, TASIĆ 7, Pavlović 7, Milinčić 7,5, Koktović 7, Vlahović 7,5. Živanović nije ulazio u igru.
ŽUPSKI RUBIN:NOVAKOVIĆ 6, RUŽIĆ 6, KAHROVIĆ 6, VIDOJEVIĆ 6,5, MINIĆ 6,5, Nestorović 6,5, Bojović 6. Milićević nije ulazio u igru.

Krčagovo 3 : 4 Užice
Novi Pazar 4 : 2 Mašinac
Partenon 5 : 0 Župski Rubin
Metalac Kolorado 3 : 2 Flash