Kosanica ispratila Bošnjane sa četiri gola

U 26. kolu Zone Zapd Kosanica je danas u Kuršumliji pobedila Bošnjane sa 4:0 (3:0). Dva gola postigao je J. Jovanović a po jedan Kocić i N. Jovanović.

Kosanica je opravdala ulogu favorita i nadigrala goste koji su došli da se brane. Ređale su se šanse domaćih ali je golman gostiju Savić bio odličan. Međutim, u 23. minutu Savić je skrivio penal koji je realizovao Jovan Jovanović. U 25. minutu mladi Jovanović postiže i drugi gol na asistenciju brata Nikole. U 40. minutu posle centaršuta N. Jovanovića u šenaestercu gostiju najbolje skače Kocić i dovodi Kosanicu u vođstvo od 3:0.

U drugom poluvremenu ista slika. Kosanica napada, ređa šanse ali odlični golman gostiju uspeva da odoleva sve do 87. minuta kada je N. Jovanović postavio konačan rezultat.

U sledećem kolu Kosanica gostuje u Blacu.