Konačno pobeda OFK Beograda!

Konačno pobeda OFK Beograda koja je ponovo vratila osmehe na lica Ofkovaca. Nakon šest utakmica bez trijumfa, uz samo dva osvojena boda, došli smo do pobede nakon utakmice protiv Lokomotive. OFK Beograd - FK Lokomotiva 2-0! Novi trener Romantičara, Uroš Kalinić, debitovao je uz osvojena tri boda!

Beograd je pružio solidno izdanje, dominirali smo tokom cele utakmice, a golove smo postigli preko Veličkovića i Nedeljkovića. Prvo je Veličković u 24. minutu na nekih 30 metara od gola gosta bio brži od odbrane Lokomotive i došao prvi do lopte nakon čega je nanizao par igrača protivničke ekipe i rutinski zatresao mrežu popularnih Lokosa, a doneo veliku radost prisutnim navijačima. Nedeljković je vođstvo duplirao i postavio konačan rezultat u 35. minutu meča kad je odličnim šutem sa distance postigao lep pogodak.

I gosti su opasno pripretili u nekoliko situacija iz kontranapada, ali uspeli smo da sačuvamo naš gol. Dobre pokušaje za nas imali su Radojković i Rakić koji je pogodio prečku Lokomotive.

Do kraja jesenje polusezone ostala su još tru kola. Narednog vikenda gosti smo Prve Iskre iz Bariča, potom na Karaburmu dolazi Stepojevac, a na kraju gostujemo BASK-u na "Carevoj ćupriji".

Radnički (NB) 3 : 0 Stepojevac Vaga
BASK 2 : 1 Prva Iskra
OFK Beograd 2 : 0 Lokomotiva
Jedinstvo 1 : 0 GSP Polet Dorćol
IMT 4 : 0 Zvezdara
Grafičar 4 : 0 Crvena Zvezda
Radnički (O) 0 : 0 Brodarac
BSK Borča 0 : 2 Kolubara