Kuršumličani nadigrali favorita

U prvom kolu Treće futsal lige Srbije istok KMF Bele crkve pobedio je sinoć kod kuće favorizovani Leskovac sa 5:3 (2:1).

Strelci za domaćine bili su Mijajlović u 8. i 37. minutu, Zdravković (15), Radosavljević (31), Joksimović (40). Strelci za Leskovac: Cvetković (18), Stanojević (28), Marjanović (39). Žuti kartoni: Mijajlović (Bele crkve, Stanojević (Le).

Isključenje: Stanojević (Le) u 35. minutu zbog preoštrog starta kao zadnji igrač odbrane u cilju sprečavanja postizanja gola. Iako je Leskovac važio za favorita Kuršumličani su odličnom igrom uspeli da savladaju renomiranog protivnika i na najbolji način započnu prvenstvo.

Trener MF Bele crkve Ivan Vukadinović kaže da su igrači ispoštovali dogovor iz svlačionice i kao rezultat toga su važni bodovi.

Bele crkve 5 : 3 Leskovac
Miners 4 : 2 Put-inženjering
Aleksinac 2015 3 : 1 Bor
Radnički 2010 7 : 1 BSK
Akademac 2 : 2 Timok 2013