SLI: Dubočica - Radnički (N) 1:2

Derbi u Leskovcu odigran je pred rekordnih 3000 gledalaca i nije opravdao očekivanja, publika koja je došla na stadion ostala je uskraćena za fudbal kakav su očekivali. Derbi je krenuo oprezno na terenu ali na tribinama je odmah krenulo nadmetanje Vukova i Meraklija. Prvu polupriliku imali su gosti Pejčić u 12. minutu šutira daleko preko gola. Nišlije iskusnije igrali onoliko koliko im je bilo potrebno, Dubočica mlada poletna ekipa ali nedovoljno iskusna za veće domete. Radnički je došao u vodjstvo u 16. minutu efektnim pogotkom Taskovica iz ,,slobodnjaka,, sa preko 25. metara kada je golman Dubočice Petrović bio nemoćan. Mogla je Dubočica do poravnjanja u 20. minutu ali Nikola Stefanović iz izgledne poziciji pogadja samo prečku.

Drugo poluvreme krenulo je nešto boljom igrom domaćina. Dobru priliku ne koristi Muhamed Iljazi kada iz slobodnog udarca puca preko gola Vaskovića. U jeku inicijative Leskovcana S.Mitić koristi konfuziju u odbarani domaćina i povećava na 0-2 za veliku radost gostujućih navijača. Počasni pogodak za domaćina postiže Danijel Dimitrijević u 3. minutu nadoknade kada lobuje istrčalog Vaskovića .

Leskovac. Gradski stadion. Gledalaca 3000. Sudija: Dalibor Nešić (Zaječar), Strelci: Dimitrijević u 93. minutu za Dubočicu, a Tasković u 16 i S. Mitić u 85. za Radnički. Žuti kartoni: Marinković (Dubočica), P. Stamenković, Petrović (Radnički)

DUBOČICA: Petrović, N. Stanković (M. Stanković), M. Nikolić, Marinković, Stojanović, Z. Stanković (N. Nikolić), Dimitrijević, Ilić, V. Stefanović, N. Stefanović (Djokić), Iljazi.

RADNIČKI: Vasković, P. Stamenković, M. Cvetković, Petrović, A. Cvetković, S. Petrović, Tasković (Mladenović), Pejčić, Mančić, Ćirić, (P. Mitić), Stanković (S. Mitić).

Dubočica 1 : 2 Radnički (N)
Timok 1 : 0 Radnik
Trstenik PPT 1 : 0 Žitorađa
Car Konstantin 2 : 0 Radnički (P)
Jedinstvo (P) 4 : 2 Radnički (S)
Svrljig 0 : 2 Sloga (D)