Pobeda Golobok - FK Bačinac 3:0

Po lepom vremenu za igru i pred oko 150 ljubitelja fudbala uz prisustvo najvatrenijih navijača Pobede koji su imali 5 minuta svooje vizuelne predstave odigran je lep meč u kojem je zasluženo pobedila ekipa Pobede. Na početku utakmice izbačena je parola od strane 'Spartanaca' na kojoj je pisala čestitka Nikoli  Ivanoviću levom beku ekipe Pobede za srećno punoletsvto.

Od samog starta meča domaćini su zaigrali onako kao se od njih očekuje i onako kako znaju prepoznatljiva pas igra i sjajne lopte u prazno. Gol je pao oko 20-tog minuta,a pre toga domaći su se propisno ispromašivali, lepa akcija centaršut iz kaznenog prostora trzaj glavom Igora Jankovića kome je ovo treći gol na trećoj utakmici i 1:0 za domaćina. Nastavili suigrači pobede da sjajno kombinuju pas igrom, šutirali sa distance ali je na poluvremenu ostalo 1:0.

U drugom poluvremenu gosti su počeli da igraju preuzeli sredinu terena i pretili iz prekida, ali je sjano delovala odbrana kojoj je dodatnu sigurnost ulivao sjajni golman Nenad Matejić. Trajala je inicijativa gostiju do 70og minuta ali bezuspesno, počeli su opet domaći da igraju kako znaju, i iz jednog od napada lopta je otišla u korner, izveo ga je na Miroslav Janjić centrirao na prvu stativu a Aleksandar Jovičić sjajno reagovao i to je bilo 2:0, nisu se zaustavljali domaćini napadali su i dalje i to im se isplatilo pred sam kraj meča lepa akcija Igor Janković koji je i najbolji pojedinac meča ostavlja povratnu loptu, upisuje i asistenciju, za Aleksandra Radivojevića a ovaj opravdava nadimak Pirlo i iz trka loptu salje u levi golmanov ugao i to je 3:0.

Da napomenem da su omladinci Pobede zabeležili i treću pobedu ovaj put bez znojenja dresa jer gostujući omladinci Bačinca nisu došli. Sledeće kolo Pobeda nastavlja pohod na drugo mesto gostuju ekipi Palanke u Smederevskoj Palanci.

Proleter 2 : 1 Vodice
Bašin 0 : 0 Beli Orlovi
Mramorac 0 : 5 Šumadija
Radnik 7 : 0 Budućnost
Pobeda 3 : 0 Bačinac
Udarnik 3 : 0 Palanka