Podmladak Radničkog iznenadio Lokomotivu u Beogradu!

Radnički je bolje otvorio utakmicu u Beogradu i poveo protiv direktnog protivnika u borbi za opstanak. Strelac za ,,bele,, bio je Miloš Djordjevic u 12. min.Domaćin izjednačio u nadoknadi vremena iz prestrogo dosudjenog penala. Lokomotiva u prvom poluvremenu imala veći posed lopte, ali bez konkretnih šansi. Radnički opasan iz kontri.

IMG_20170319_151012

Drugo poluvreme počelo je otvorenom igrom sa obe strane. Prvo su domaćini zapretili iz dva kornera u 46. i 48. minutu, odbrana Radničkog je u oba slučaja odlično intervenisala.  50. minut Luka Petrović ulazi u šesnaesterac, šutra ali neko od igrača domaćih uklizava i blokira udarac. Golman ne bi imao nikakve šanse da zaustavi udarac. 55. minut žuti karton za Uroša Filipovica zbog oštrog starta na sredini terena

IMG_20170319_151420

61. minut slobodan udarac za Radnički sa 25 metara, lopta ide preko prečke.  65. minut napadač domaćih sam izlazi ispred Cvetanovića ali on bravurozno interveniše. 67. minut sjajno ubačena lopta u prazan prostor, na nju je krenuo Ivković ali je golman domaćih bio brži. 74. minut slobodan udarac za Radnički. Posle ubačene lopte, lopta odlazi u korner. 75. minut udarac Miloševića završava nekoliko centimetara pored gola. 79. minut domaći greše u napadu, lopta u kontri za Luku Petrovića koji beži ka golu i šalje loptu u mrežu! 79. minut Gooool Luka Petrović 1:2. 88. minut u igru ulazi Bandic, a pre njega u usao je i Barosevic. 90. minut Bandić dobija žuti karton. 93. minut KRAJ Radnički pobedio 2:1.

Omladinska liga 20. kolo:  Beograd: Lokomotiva - Radnički  ( 1:2)

Strelci: Miloš Djordjević 12. min. Luka Petrović u 79. minutu za Radnički, Arnautović iz penala u 43. minutu za domaćina.

Radnički: Cvetanović, Vasov, Djordjević, Vasić, Mijalković, Kostadsinović, Stojanov, U. Filipović, L. Petrović, Ivković, Milošević.

Rezerve: Savić, Marković, Mijatović, L. Filipović, N. Petrović, Barošević, Bandić.

Iz Beograda specijalno za naš Portal, naš saradnik Goran Tričković.

Spartak ŽK 0 : 3 Voždovac
Napredak 2 : 0 Rad
Vojvodina 2 : 1 Mačva
Brodarac 1 : 1 Crvena zvezda
Lokomotiva 1 : 2 Radnički (P)
Radnički (V) 0 : 1 OFK Beograd