Pehar u Petrovu

Fudbaleri Ozrena iz Petrova pobjednici su Kupa Gradskog fudbalskog saveza (GFS) Doboj za ovu takmičarsku sezonu, pošto su u Doboju savladali ekipu Rudanke rezultatom 4:1 (1:1).

Dvostruki strijelac za Petrovljane bio je golman Nenad Ćuković u 53. minutu iz kaznenog udarca i 72. minutu, a ostale pogotke za pobjednički tim postigli su Srđan Vuković u 21. i veteran Slobodan Katanić u 81. minutu, dok je jedini gol za Rudanku djelo Aleksandra Milačka iz 34. minuta.

Trijumf Ozrena dobija na težini ako se zna da je drugoligaš iz Petrova od 49. minuta i isključenja Dejana Tomića, imao igrača manje u terenu, ali je uprkos tome uspio da postigne tri, a da ne primi ni jedan pogodak.

Pobjednički i pehar u trajno vlasništvo kapitenu Ozrena Nebojši Pupavcu uručio je predsjednik GFS Doboj Zlatko Spasojević, a pehar za osvojeno drugo mjesto kapiten Rudanke Nebojša Kuzmić primio je iz ruku potpredsjednika Saveza Miroslava Duspare.

Organizator je finalistima dodijelio i medalje, a službenim licima prigodne plakete. Nagrađeni su delegat utakmice Dragan Čović iz Banje Vrućice, te dobojska sudijska četvorka u sastavu Darko Vukojević, Stanko Todorović, Davor Maksimović i Mladen Todorović, koji se u finalnoj utakmici zvanično oprostio od sudijske pištaljke i u buduće će raditi kao kontrolor suđenja.

Finalnu utakmicu na stadionu "15. april" u Doboju posmatralo je više od 500 gledalaca.

Trebava 2 : 1 Vranjak
1 Mineral 26 17 5 4 56