27.02.2016 Mijodrag Jakovljević

Rafal Radnika

Radnik je na premijeri nastavka šampionata BiH zabilježio visoku pobijedu od 3:0, savladana je Mladost iz Doboja kod Kaknja. Radnik je bio bolji tokom cijele utakmice, imao inciativu. Ovom pobijedom Bijeljinci su izbili na 3. mijesto na tabeli. U  24. minutu Stokić je lijepim udarcem sa 17 m donio prednost. U nastavku u 58. minutu Hodžić je evrogolom povećao vođstvo, a konačan rezultat je postavio Obradović koji je uspio pobijeći odbrani gostiju i savladati Hadžića.

RADNIK-MLASDOST 3:0 (1:0)
Gradski stadion.Gledalaca 1000.Žuti kartoniSušić,Čović,Rizvanović.
RADNIK: Avdukić-,I Jakovljević 7, Hodžić 7,Beširević 7. Stokić 8 (od 46 Maksimović-7), Memišević  8, Srešković 7,Šećerović 7,S.Jakovljević 7,Ostojić 8, Obradović 8 ( od 81 Glišić-).
MLADOST: Hadžić 6,Sušić 6,Ramović 7, Dilaver 6.Šišić 6 (od 55 Bošković 7), Čović 6,Husić 6,Rizvanović 7,Kovač 6,Musić 6, Karamehmet 6.