MLK: Morava(M) - Žiča 4:1

Serija bez poraza se nastavlja. Morava je još jednom ubedljivom pobedom pokazala da se nalazi u odličnoj formi. Pala je i Žiča sa 4-1. Domaći su dobro otvorili meč i već u 17.minutu poveli golom Puzića na asistenciju Četrovića. Težak teren i rano vođstvo malo su usporili igru Morave a veoma dobri gosti to koriste i poravnavaju rezultat preko Rakovića iz opravdano dosuđenog penala.

Morava je u prvom delu stvorila nekoliko polu prilika ali se na odmor otišlo sa 1-1. U drugom delu domaći kreću agresivnije i u 58. minutu posle šuta Četrovića lopta dolazi do prisebnog Đurića koji loptu šalje u golmanov levi donji ugao za veliku radost. Samo dva minuta kasnije Đurić odlično prolazi nekoliko igrača činilo se da je fauliran za penal ali sudija ništa ne svira, lopta se odbija do Četrovića i ovaj rezantnim udarcem šalje loptu u mrežu.

Bolja igra igra i upornost nagrađeni su u samom finišu još jednim golom. Bio je to 88.minut kada je Puzić izbegao ofsajd zamku i pravovremeno loptu uputio prema Četroviću a ovaj lepim potezom lobovao istrčalog Pavlovića za konačnih Morava -Žiča 4-1.

Morava: Antonijević, Mršović (Perišić), Kovačević, Pavlović, Zečević, Đurić, Miličić (Mirosavić), Đokić, Milenić(Mitrović), Četrović, Puzić.
Žiča: Pavlović, Deanović, Varićak (Strugarević), Milosavljević, Savić, Živković, Županjac, Milošević,  (Božović), Radulović, Obrenović, Raković.

Vrnjci 4 : 1 Mladost (V)
Jedinstvo (D) 3 : 4 Polet (R)
Grdica 4 : 1 Mlada krila
Ribnica 3 : 0 Lazac
Morava (M) 4 : 1 Žiča
Šumadija 3 : 1 Granit