PFK Sombor : Čonopljanska Sloga i OFK Odžaci u finalu

U sredu, 4 novembra tekuće godine, fudbaleri OFK Odžaka i čonopljanske Sloge sastaće se u finalu Područnog kupa, pošto su i polufinalnim utakmicama bili bolji od svojih protivnika. Sloga je na svom terenu u Čonoplji savladala ekipu somborskog ŽAK-a sa 2:1 (0:0),a istim rezultatom, OFK Odžaci su bili bolji od Terekveša u Svilojevu. Na utakmici u Čonoplji,železničari su poveli golom Šimunova u 58 minuti susreta,a izjednačenje je došlo sa bele tačke, jer je penal realizovao Kovačević u 73 minuti. Na 5 minuta pre isteka regularnog dela utakmice, bivši žakovac, Tubić je postigao gol i odveo svoju ekipu u finalnu utakmicu. Na drugom meču, u Svilojevu, ekipa OFK Odžaka je već u prvom poluvremenu vodila sa 2:0,a domaćin je u nastavku uspeo samo da ublaži poraz.

Žrebom je odlućeno da domaćin finala bude čonopljanska Sloga, i taj meč se igra u sredu,4. novembra sa početkom u 14,00 sati.