Prijateljska utakmica: Inđija - Zemun 1:1

Fudbaleri Inđije i Zemuna su odigrali poslednju pripremnu utakmicu pred nastupajuću prvoligašku sezonu. Takozvana "Generalka" je pokazala trenerima da imaju timove spremne za veliku borbu, a po najavama gostiju i veliki cilj povratak na elitnu scenu Srbije. Prvo poluvreme je proteklo u nadmudrivanju dva tima u igri između dva kaznena prostora bez velikih prilika da se ugroze golmani dva tima. Bilo je tu sporadičnih pokušaja, a odbrane su bile jake kao stene.

U drugom poluvremenu dosta izmena na obe strane, viđena je i lepršavija igra, začinjena pred kraj utakmice i sa golovima. Inđija je bila taj tim koji je diktirao tempo igre, stvarao poluprilike, ali su gosti bili ti koji su stigli do vođstva. Bila je to brza polukontra gostujućeg tima. Rusmir je odlično upošljen, lako zaobilazi svog čuvara, izbija sam ispred Milinovića i preciznim šutem matira domaćeg golmana za 0:1. Igrao se tada 82. minut meča. Nije se dugo čekalo na poravnanje rezultata. U 88.minutu, korner za Inđiju. Nikola Jovanović upućuje centaršut, petom igrač Inđije pogađa prečku, lopta se odbija na noge Tomanoviću koji je sa dva do tri metra od gola gosta lako sprovodi u mrežu. 1:1. Do kraja je domaćin imao još dve poluprilike za gol, ali je to na kraju bilo sve viđeno od dva prvoligaša.

Inđija: Milinović, Pejić, Nikola Jovanović, Vukčević, Simunović, Tomanović (K), Jovanović, Vuković, Vukomanović, Dimnitrić, Isidorović. Igrali su još: Zdravković, Milašinović, Bosančić, Rajak.

Zemun: Stepandić, Božović, Kuzmanović, Zečević, Šubert, Jeremić, Simić, Ajković, Janjić, Rašković, Đokić (K):Igrali su još: Kunić, Malović, Gemović, Kokir, Đuričić, Radovanović, Matić, Rodić, Rusmir, Ćulibrk.