Prijateljska utakmica: Drava – Voždovac 0:4

Na poslednjoj utakmica na pripremama u Sloveniji protivnik je bio domaći NK Drava. Iako je počeo da stiže umor, "zmajevi" su još jednom izašli na teren i dali maksimum svojih mogućnosti. Od samog početka utakmice Voždovac je krenuo agresivno, a od 8. do 13. minuta imao je već tri izgledne šanse da dođe do prednosti. Prvo je Sikimić pogodio stativu posle centaršuta Beljića, zatim je odlično pokušao Odita sa 17 metara, ali je taj urarac završio preko gola protivnika. Posle odlične akcije Jovanovića, Adamovića i Sikimića, Voždovac dolazi u vođstvo a strelac je bio Sikimić. U 29. minutu odlična lopta Petrovića i sjajna realizacija Odite, 2:0 za Voždovac. U 33. minutu 3:0, sjajan udarac Adamovića sa 18 metara. Početkom drugog perioda u 48. Minutu posle odličnog prodora i centaršuta Odite, postiže gol glavom Ristović i postavlja konačan rezultat.

11707669_10205231918010177_8370617195367672464_n

Podsećamo, Voždovac je prethodno pretrpeo poraze od Makabija iz Tel Aviva (0:3) i Karpata (1:2), odigrao nerešeno sa Dinamom iz Moskve (0:0) i savladao Krško (2:0). Prvu utakmicu u novoj sezoni Zmajevi igraju 18. jula na Banjici protiv Rada.

VOŽDOVAC: Popović, Jovanović, Radivojević, Ivković, M. Pavlović, D. Pavlović, Petrović, Beljić, Odita, Adamović i Sikimić. Igrali su još: Karaklajić, Srećković, Stojković, Simić, Stanković, Kukoljac, Radonjić, Zlatković i Ristović.