Krizi nema kraja, poraz i u Sovljaku

Šest utakmica u nizu Tesnjarci ne znaju za pobedu. Crveni alarm odavno je upaljen na Riversajdu iako se nešto ne preduzme pitanje je koliko će kola ići nizbrdo i gde će se zaustaviti. U Sovljaku Tešnjar je deklasiran već posle prvog poluvremena kada su domaći vodili laganih 3:0. Svoj crni dan imao je jedan od najiskusnijih Tadić čijim greškama su domaći stizali do golova, ali ni ostali igrači Tešnjara nisu bili bolji pokazavši nizak nivo borbenosti i želje za pobedom što je boljka kluba vec duži period. U drugom poluvremenu nešto bolja igra, mada je ruku na srce i protivnik smanjio gas. Počasni pogodak postigao je lepim udarcem glavom Jakovljević. Narednog vikenda na Riversajd stiže lider na tabeli i novi član Zone Drina i mozda prilika da atraktivan protivnik malo razmrda posustale Tešnjarce.

Tešnjar: Milanović, Aleksić, Manojlović, Tadić, Kremić, Janjić, Marjanović, Jakovljević, Milosavljević, Rafailović, Starčević.

Mladost 4 : 3 Pepeljevac
Joševa 3 : 1 Banjani
Spartak 1924 3 : 0 OFK Jabučje
Sovljak 4 : 1 Tešnjar
ZSK 1 : 0 OFK Divci
Tulari 4 : 1 Kolubara
Kačer 5 : 0 Rubribreza