DLZ: Tajm - Tara 0:3

Odbojkašice Tare iz Bajine Bašte u trećem koli Druge lige Zapad ostvarile su prvu pobedu i upisale prva tri boda na tabeli. Posle dva poraza od Libera Ča od 3:0 i Borca iz Čačka 3:1, juče su u Užicu pobedile ekipu Tajm sa 3:0 u setovima. Bajinobaštanke imaju najmlađu ekipu u ligi i u prva dva kola platile su danak neiskustvu, ali kako odmiče odbojkaška sezona igraju sve bolje. Sva tri seta odbojkašice Tare počele su sigurno i snažnim i preciznim napadom rešavale sve u svoju korist.

U drugom setu uspele su da ostvare seriju od 14:0 i da prelome i konačan rezultat. Pokušavale su igračice Tajma preko Milice Aćimović bivše igračice Tare da preokrenu rezultat, ali sa druge strane mreže popularne Vidre nisu to dozvolile. Probaćemo da u toku nedelje dovedemo pojačanja i podignemo nivo igre, tako da do kraja sezone budemo u gornjem delu tabele - izjavio je predsednik kluab Mihailo Jevtić. Tara sledećeg vikenda u subotu od 15 časova igra, kao domaćin protiv Zlatiobora iz Čajetine. Najboljalja igračica na utakmici bila je korektor Tare Marić Andrijana.

Satav ekipe Tare: 1 Jovana Jevremović, 3 Jovana Jevtić, 4 Ružica Katanić, 5 Jana Đorđević, 7 Andrijana Marić, 8 Nevena Đokić, 9 Ivana Petković, 15 Snežana Milanović, 16 Jelena Jokić.

Libero ČA 3 : 0 Tutin
Borac 1 : 3 Ivanjica
Tajm 0 : 3 Tara
Zlatibor 2 : 3 Gimnazijalac
Sloboda S 1 : 3 Putevi Trendteks