Novi trijumf Dunavca

Teže nego što to rezultat govori dunavčani su došli do ubedljive pobede i nova tri boda pred svojim vernim navijacima, oslabljeni neigranjem kapitena Lazarević Bobana i veznog igrača Nikolić Ivana. Na početku meča domaći nisu pružili očekivanu igru i teško su dolazili do prilike za pogodak. Prvi pogodak je postigao Prodanović jedan od šestorice igrača koji su pojačali  Dunavac u letnjem prelaznom roku. Prodanović je pogodio mrežu gostiju glavom, posle dobrog centaršuta. U 41. minutu 2:0 za Dunavac, Sretenovićc Miloš je sa preko 25 metara lobovao istrčalog golmana gostiju.
Drugo poluvreme počinje žestokim napadima gostiju ali odbarana domaćih odoleva. Treći pogodak je delo visprenog Markovića koji sa nekoliko metara sprovodi loptu u mrežu gostiju. Posle prekršaja u šesnaestercu gostiju nad kapitenom Perišić Bojanom u 76. minutu na insistiranje publike penal izvodi golman Milinković, koji preciznim udarcem postiže pogodak za 4:0. U 80. minutu dolazi do medjusobnog udaranja i isključenja igrača domaćih Radenković Vladisava i kapitena gostujućeg tma  Radenković Marka. Brzom intervencijom redarske službe smirene su uzavrele strasti na terenu i meć je priveden kraju.
Sudijska trojaka je dobro obavila posao. Hrabri povratak u tim centarfora Lazarević Nebojše koji se vraća u sastav domaćih posle duže pauze zbog povrede. Za meč sa Svetim Stefanom dunavčani će biti u najačem sastavu, osim suspendovanog Radenkovića. Ovom pobedom Dunavac je popravio položaj na tabeli i deli drugo mesto sa ekipom Kapedunuma.

Dunav 3 : 2 Crvenka
Brodarac 6 : 1 Omladinac
Mladost : Heroj
OFK Zvezdara 1 : 3 Mabat
GAK 3 : 1 Kapedunum
Sveti Stefan 0 : 3 Olimpija