Tri boda uz mnogo promašaja

U nešto izmenjenom sastavu Beloševčani su zabeležili pobedu, ali se igrom nisu proslavili najviše zbog mnogo šansi koje su stvorili, ali zatajila je realizacija Pobede.Gosti iz Novog Pazara, koji su na startu prvi susret na svom terenu izgubili sa 5:0, doputovali su Beloševac sa 12 igrača, bez trenera i predstavnika kluba. Tako okrnjeni sastav Jošanice zavarao je domaće fudbalere, koji su u utakmicu ušli samouvereno, misleći da do pobede mogu lako da dođu. To je moglo da im se osveti ali, na sreću domaćih navijača, nije. Da je rezultat bio izražen sa pola tuceta, pa i više golova u mreži golmana Jošanice Jamana, ne bi bilo iznenađenje.

Trener Pobede Beloševac Željko Milošević, ali i njegovi igrači, mogu da budu zadovoljni samo rezultatom, ali ne i igrom, jer su se obrukali početničkim greškama i velikim brojem promašaja.Ipak, što je najvažnije, bodovi su ostali domaćinu, koji je zabeležio prvu pobedu u ovoj sezoni, uz mnogo grešaka. Iz dve utakmice Pobeda Beloševac osvojila je četiri boda i zauzima mesto u gornjem delu tabele, a naredne nedelje gostuju kod ekipe Bane u Raški.

POBEDA BELOŠEVAC – JOŠANICA (NOVI PAZAR) 2:1

BELOŠEVAC – Gledalaca: 300. Sudija: Bojan Burojević (Čačak). Pomoćnici: Marko Đoković (Čačak) i Nikola Obradović (Batočina).

Strelci: Stojanović u 32. i Popović u 56. minutu za Pobedu Beloševac, Međedović u 35. minutu za Jošanicu. IGRAČ UTAKMICE: Vladimir Stojanović (Pobeda Beloševac). Žuti kartoni: Petrović, Živanović (Pobeda Beloševac), Čmajčanin, Bogućanin (Jošanica).

POBEDA BELOŠEVAC: Kostić, Bjelanović, Petrović, Ljujić, Miljuš, Živanović, Pejčinović, Kostadinović (Đorđević), Popović (Vukomanović), Stojanović, Vidić (Spasojević).

JOŠANICA: Jaman, Milićević, Međedović, Marovac, Sulejmanović, Mujković, Čmajčanin, Jusufović, Muratović, Bogućanin, Kadrić.

Loznica 1 : 0 GFK Jasenica 1911
Karađorđe 2 : 2 Polet
Zvižd 1 : 0 Sloga (P)
Rudar 2 : 2 Šumadija 1903
Budućnost Krušik 2014 3 : 0 Bane
Pobeda 2 : 1 Jošanica