Raški okrug: Ibar (MB) - Popovići 4:1

Na stadionu u Mataruškoj Banji pored Ibra ljubitelji fudbala imali su priliku da odgledaju jako zanimljiv meč. Prvu veću šansu na utakmici propustio je kapiten domaćih Rudinac, koji nije iskoristio Djokićevo dodavanje i sa nekih 5 metara gadjao je van okvira gola. Zatim gosti ulaze u par izglednijih prilika, koje ne uspevaju da krunišu golom pre svega zahvaljujući raspoloženom golmanu domaćih. Do kraja poluvremena Ibar postiže gol preko Djokića i sa rezultatom 1:0 otišlo se na odmor.
Drugo poluvreme opet počinje ofanzivom gostiju, koje opet kruniše golman domaćih odličnim odbranama. Zatim sledi period dobre igre domaćina koji uspeva da kruniše sa dva pogotka u samo par minuta. Gosti pred kraj postižu počasni pogodak, ali to je bilo sve od solidne ekipe Popovića. Pred sam finiš utakmice u igru ulazi dugo povredjeni napadač domaćih D.Gračanac koji posle akcije Djokića postiže gol za konačnih 4:1.